drzwi cal Drzwi z inteligentnym zamkiem biometrycznym - Drzwi CAL 
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI

Drzwi zewnętrzne z biometrią – najwyższy stopień bezpieczeństwa Twojego domu

Przez długi czas nowinki technologiczne dotyczące bezpieczeństwa domu w kontekście ochrony go przed intruzami stanowiły jedynie systemy alarmowe i monitoringu. Chcemy polecić Ci nowoczesne, bardzo użyteczne rozwiązanie. Jest nim Qedenco, czyli system umożliwiający otworzenie drzwi wejściowych bez klucza.

Bezpieczne drzwi to podstawa

„W wersji podstawowej większość modeli drzwi CAL posiada certyfikat bezpieczeństwa RC2 w standardzie. Stanowią one skuteczną ochronę przed włamaniem dzięki zastosowaniu wręgu francuskiego, stalowych wzmocnień oraz hakowych zamków listwowych od renomowanego producenta. W wersji dostosowanej do domów inteligentnych mogą być one wyposażone w różnego rodzaju elementy przeznaczone do pracy – samodzielnie lub jako część większego systemu zabezpieczającego” – mówi Czesław Suski, ekspert z firmy CAL.

W naszej ofercie znajdziesz także drzwi zewnętrzne w klasie R3. Wyróżniają się one bardzo solidną, dobrze przemyślaną konstrukcją. Wszystkie tworzące ją elementy spełniają wysokie normy związane z bezpieczeństwem. Podwyższona odporność tych drzwi na włamanie potwierdzona jest certyfikatem.

Co istotne, drewniane drzwi CAL mogą by montowane zarówno w domach standardowych, jak i inteligentnych.

Nie wiesz, co wybrać? Nasi eksperci chętnie Ci pomogą.

Skontaktuj się z nami już teraz.

Bezpieczeństwo to dla Ciebie kluczowa kwestia? Dla nas także

Jesteś miłośnikiem nowoczesnych technologii? My również doceniamy płynącą z nich wygodę. Dlatego oferujemy naszym Klientom możliwość zamówienia drzwi wyposażonych w szereg dodatkowych zabezpieczeń.

Do najprostszych z nich należą kontraktony lub czujniki rygla, które będą informować Cię o prawidłowym zamknięciu drzwi. Możesz postawić także na nieco bardziej zaawansowane technicznie czytniki: palca, dedykowanych breloków i kart czy kodów PIN. Mogą być one połączone z aplikacją na smartfonie.

drzwi-cal

Drzwi z kolekcji AluTherm z czytnikiem linii papilarnych

 

CAL zapewnia klientom dostęp do ultranowoczesnych rozwiązań, takich jak: czytnik twarzy czy tęczówki oka. Fani nowoczesnych gadżetów będą zachwyceni urządzeniami dającymi możliwość połączenia kilku odmiennych sposobów identyfikacji użytkowników – nawet tych, które do tej pory kojarzyły się wyłącznie z filmowymi kadrami.

czytnik biometryczny

Montaż czytnika biometrycznego.
Fot. Zakład Stolarki Budowlanej CAL

Odkryj korzyści zamka na odcisk palca

Nasi klienci chętnie decydują się na system kontroli dostępu działający w oparciu o czytnik linii papilarnych. To nie tylko dodatkowa ochrona dla domu, ale i spore ułatwienie na co dzień. Chcesz wiedzieć, jak to działa?

Każdemu z nas od czasu do czasu zdarza się zapodziać klucze do domu. Do rzadkich nie należą sytuacje, kiedy ręce wypełnione są zakupami, a klucze spoczywają w kieszeni lub na dnie torebki.

Drzwi wejściowe z zamkiem biometrycznym można otworzyć palcem. Wystarczy, że przesuniesz nim po czytniku linii papilarnych zainstalowanym tuż przy wejściu do domu.

Zaliczasz się do osób, które zawsze mają telefon „pod ręką”? Możesz posłużyć się nim w tym celu. Qedenco obsługiwany jest smartfonem za pośrednictwem łatwej w obsłudze aplikacji. Taka opcja pozwala na otwieranie drzwi jednym przyciskiem – sprawnie i szybko.

Biometryczna kontrola dostępu wg Quedenco System

Dom wyposażony w Qedenco to dom pod pełną kontrolą

Dzieciaki często gubią klucze, a to oznacza podwyższone ryzyko, że do domu dostaną się obcy. Zamów w CAL drzwi z zamkiem na odcisk palca, a takie problemy przestaną Ci spędzać sen z powiek. Twoje dziecko nie będzie potrzebowało kluczy, by wejść do mieszkania, a Ty już nigdy nie będziesz awaryjnie dorabiać kolejnego kompletu w miejsce tego zaginionego.

Zdalne udzielanie dostępu z systemem Qedenco

System sprzężony z zamkiem w drzwiach wejściowych oferuje możliwość przyznania zdalnego dostępu osobom spoza grona domowników. Może to być rodzeństwo, które wpadło z wizytą, gdy Ty akurat robisz zakupy lub opiekunka zajmująca się dzieciakami do czasu Twojego powrotu z pracy. Możliwość sterowania zamkiem biometrycznym na odległość to bardzo przydatna w życiu codziennym funkcjonalność.

W przypadku, gdy dana osoba przychodzi do Twojego domu we wcześniej uzgodnionych terminach, możesz zaplanować w aplikacji harmonogram jej wizyt.

Ochrona w każdym CALu

Ten inteligentny system prowadzi rejestr zdarzeń związanych z zamykaniem i otwieraniem drzwi. Dzięki temu zyskasz potwierdzenie, że Twoje dziecko wróciło do domu o ustalonej godzinie. Powiadomienie otrzymasz również w sytuacji, gdy nie domknie ono drzwi wejściowych.

Komu przydadzą się drzwi z zamkiem biometrycznym?

Częsta jest opinia, że zaawansowane technologie przeznaczone są tylko dla nowych domów i apartamentowców, przygotowanych pod tym kątem już na etapie budowy. Elektroniczne systemy sprzężone z drzwiami wejściowymi można montować w starszych budynkach. Najlepszym momentem na taką realizację jest remont.

Uwaga, esteci!

Obawiasz się, że przewody instalacyjne będą szpeciły aranżację Twojego domu? Bez obaw, cała elektronika jest schowana w skrzydle oraz ościeżnicy. Warto podkreślić, że Qedenco nie jest systemem dostępnym tylko dla kilku wybranych modeli drzwi z naszej oferty.

Możesz mieć drzwi solidne, bezpieczne, inteligentne, a do tego idealnie zgrane ze stylistyką Twojego domu. Ty decydujesz o ważnych dla Ciebie parametrach, a my zajmiemy się aspektami technicznymi związanymi z montażem.

Zamek biometryczny: bezpieczeństwo Twojej firmy

Z zamka na odcisk palca równie duży pożytek mogą mieć firmy. Co zrobić w sytuacji, gdy do budynku prowadzi kilka wejść? Z jednej centralki Quedenco można sterować aż 4 elementami, np.

  • dwoma wejściami,
  • bramą do garażu,
  • furtką w ogrodzeniu otaczającym posesję.

Możliwość podpięcia dodatkowych czujników pozwala na sprawowanie pełnej kontroli nad bezpieczeństwem obiektu.

CALi dla Ciebie

Nadal masz wątpliwości, czy Qedenco to rozwiązanie dla Ciebie? Chcesz poznać więcej szczegółów na jego temat?

CAL oferuje klientom nie tylko szeroki wybór skrzydeł drzwiowych, ale również kompleksowe rozwiązania dla domów inteligentnych. Nasi pracownicy służą swoją fachową wiedzą. Chętnie odpowiedzą oni na wszelkie pytania i podsuną rozwiązania, które najlepiej wpiszą się w Twoje oczekiwania.

Zachęcamy do kontaktu!

CAL CONNECT

Części składowe systemu CAL CONNECT

UE