PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy wpisów

Czy warto zamawiać drzwi przed końcem roku?

6 listopada 2018
Udostępnij wpis

Wiele osób w obawie o to czy drzwi dotrą przez Bożym Narodzeniem waha się przed złożeniem zamówienia. W końcu nie bez powodu okres przedświątecznej gorączki kojarzy się z opóźnionymi przesyłkami. Czy warto zatem zamawiać drzwi CAL przed Świętami?

Okres Bożonarodzeniowy to gorący czas w każdej branży. Firmy muszą wywiązać się z przedświątecznych zamówień, a zbliżający się koniec roku stawia przed przedsiębiorcami dużo zadań związanych z księgowością. Nic zatem dziwnego, że w okresie ostatnich dwóch miesięcy roku często dochodzi do opóźnień w realizacji zleceń oraz przesyłek.

Mając to na uwadze wiele osób zastanawia się, czy warto zamawiać drzwi w tym czasie. W końcu czas potrzebny na wyprodukowanie i dowóz drzwi zajmuje nawet kilka tygodni. Czy moje drzwi zdążą do mnie przyjechać przed Świętami? Czy zdążę je zamontować przed nadejściem zimy? Te pytania są całkowicie zrozumiałe, w końcu zakup drzwi to inwestycja wymagająca czasu i pieniędzy. Chcemy jednak rozwiać Wasze obawy i temu poświęcony jest ten wpis.

drzwi zewnętrzne kolekcja luksusowa

Drzwi zewnętrzne CAL z Kolekcji Luksusowej

Drzwi CAL zamówione na początku listopada zawsze docierają przed Świętami

Dla wszystkich osób, które zamówią standardowe drzwi CAL nawet w początkowych dniach listopada gwarantujemy stabilne terminy realizacji zamówień na drzwi i dostawę przed Świętami. Jesteśmy firmą, która produkuje i dostarcza drzwi od ponad 30 lat. Przez ten czas byliśmy w stanie wypracować system realizacji zamówień, o którym z dumą możemy powiedzieć, że działa jak w szwajcarskim zegarku. Nie tylko etap składania zamówienia, ale także produkcja i dostawa to doskonale zsynchronizowane elementy całego procesu. Dzięki temu możemy Państwu zagwarantować, że ryzyko związane z opóźnieniem realizacji Państwa zamówień na drzwi CAL jest minimalne.

drzwi zewnętrzne

Jako firma, CAL przestrzega wartości, które uznajemy za uniwersalne i bezwarunkowe: rzetelność, punktualność, uczciwość i dokładność. Nawet w okresie przedświątecznym spokojnie i pewnie dopracowujemy każdy detal zamówionych drzwi, nie pozwalając by pośpiech wpływał na jakość naszej pracy.

A pod choinką chcę znaleźć… kolorowe drzwi zewnętrzne!

Warto także mieć na uwadze, że do końca listopada 2018 trwa w CAL promocja na drzwi z palety RAL. W ramach promocji możecie zamówić drzwi zewnętrzne i drzwi wewnętrzne w dowolnym kolorze z palety RAL bez dopłaty. Pozwala to na oszczędności rzędu nawet 430 zł przy drzwiach zewnętrznych (przy wewnętrznych różnica wynosi jeszcze więcej!). Od września mamy w ofercie antaby w dowolnym kolorze, które mogą podkreślić indywidualny dizajn Twoich drzwi.  Oczywiście także w przypadku kolorowych drzwi z kolorową antabą gwarantujemy realizację zamówień przed Świętami Bożego Narodzenia.

Jeśli wciąż wahasz się przed złożeniem zamówienia na drzwi CAL, weź pod uwagę atuty naszych produktów. Każde drzwi CAL są objęte standardową gwarancją wydłużoną, której termin rozpoczyna się od daty ich zakupu, a drzwi z Kolekcji Luksusowej Nowej Generacji CAL mogą być objęte dodatkową odpowiedzialnością gwarancyjną – w sumie przez 20 lat.

Zakup drzwi zewnętrznych przed zimą? Ciepły i przytulny dom

Drzwi zewnętrzne CAL kupione przed zimą to gwarancja, że mroźne powietrze pozostanie tam, gdzie powinno – na zewnątrz. Nasze drzwi zewnętrzne charakteryzują doskonała izolacja cieplna. Decydując się na zakup drzwi wejściowych CAL otrzymujesz jedne z najcieplejszych drzwi dostępnych na rynku. Podwójny lub potrójny obwiedniowy system uszczelek zamontowany w drzwiach zewnętrznych CAL spełniaj precyzyjnie określone funkcje i zapobiega niekontrolowanej wymianie powietrza. Oznacza to na przykład ciepły wiatrołap i niewychłodzone ubrania Twoich dzieci oraz oszczędność energii cieplnej, która przekłada się na oszczędności finansowe.

ciepłe drzwi zewnętrzne

Drzwi CAL z Kolekcji Arktycznej maja bardzo niski współczynnik przenikania ciepła Ud = 0,58 W/m2K.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Akceptuję