PRAWDZIWE DRZWI

Czyste Powietrze Dofinansowanie

Wybierz drzwi zewnętrzne i zyskaj dofinansowanie z programu Czyste powietrze!

Program „Czyste powietrze” pozwala uzyskać dofinansowanie na termomodernizację domu, w tym wymianę drzwi zewnętrznych na preferencyjnych warunkach. Dowiedz się, jak wiele możesz otrzymać.

Pakiet korzyści

Program Czyste powietrze pozawala Ci:

– kupić wyjątkowe, drewniane lub alu-drewanie drzwi CAL jeszcze taniej,

– uczestniczyć w procesie ograniczania śladu węglowego,

– oddychać czystszym powietrzem.

Możesz otrzymać nawet 90 proc. zwrotu poniesionych kosztów docieplenia i termomodernizacji domu.

program czyste powietrze

Program Czyste Powietrze na czym polega?

Program Czyste powietrze jest skierowany do osób indywidualnych, którego celem jest poprawa efektywności energetycznej oraz zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne. Maksymalny możliwy koszt, kwalifikujący się do dofinansowania, od którego liczona jest wysokość dotacji, to 53 000 zł. Minimalny koszt kwalifikowany w ramach jednego wniosku o dofinansowane to 7 tys. zł.

Więcej Informacji >>tutaj<<

Skorzystaj z programu Czyste Powietrze i wybierz drzwi zewnętrzne odpowiednie dla Twojej inwestycji!

Dofinansowanie na termomodernizację wymaga od nas wyboru odpowiednich drzwi. Według rozporządzenia obowiązującego od 31.12.2020 roku maksymalny współczynnika przenikania ciepła drzwi wynosi: 1,3 W/m2K. Drzwi CAL w standardach: Termo, Arctic i Presenta spełniają te oczekiwania z nawiązką.

Dobrą wiadomością jest to, że nabór wniosków o dofinansowanie odbywa się w trybie ciągłym, a zwrot, który możemy otrzymać, to nawet 60% kosztu poniesionego na zakup nowych drzwi zewnętrznych.

Udział w programie „Czyste powietrze” wymaga od nas montażu drzwi zgodnie z zasadami „ciepłego montażu” – w tym pomoże Ci Autoryzowana Grupa Montażowa, która współpracuje z danym punktem handlowym dystrybuującym produkty marki CAL.

Niezbędne do rozliczenia dotacji dokumenty dotyczące drzwi znajdziesz tutaj: deklaracje właściwości użytkowych

Czyste powietrze

Low angle view of man enjoying in freedom and music over headphones while standing in park with arms wide open.

Kocham, nie truję! Zamykam drzwi o wyjątkowej termice

– certyfikowane w niemieckim Darmstadt.

Wnioski można składać do 30 czerwca 2027 roku., ale śpiesz się – okazje szybko uciekają!

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Akceptuję