PRAWDZIWE DRZWI

Designerskie wykończenie

Drewniane drzwi z kamieniem, stalą czy aluminium?

Jagienka to drzwi wyjątkowe – w okleinie dębowej czy sosnowej prezentują się naprawdę znakomicie. Ale ten model oferujemy także w czterech dizajnerskich okładzinach. To drzwi z kamieniem lub aluminium. Możesz „ubrać” swoje drzwi w nieoczywisty materiał i nadal mieć pewność, że to drzwi jedyne w swoim rodzaju – prawdziwe, drewniane, a z zewnątrz zaskakujące szczególnym pięknem i dodatkowo zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

A co pasuje do Ciebie?

– stal kortenowska:

drzwi stal kortenowska

– łupek kwarcytowy:

drzwi łupek kwarcytowy

– spiek kwarcowy:

drzwi z kamieniem

– aluminium:

drzwi aluminium

Część z nich zaprezentowaliśmy podczas tegorocznych targów Budma, gdzie przyciągnęły uwagę zarówno uczestników eventu, jak i branżowych dziennikarzy.

Więcej o designerskich wykończeniach na blogu i w materiale filmowym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Akceptuję