PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do wyboru kolekcji

Kolekcja Nova 3.2

Kameduł 03

Zobacz szczegóły
drzwi wewnętrzne KAMEDUŁ

Kameduł 10

Zobacz szczegóły

Kameduł 26

Zobacz szczegóły

Kameduł 30

Zobacz szczegóły

Ta kolekcja jest spełnieniem marzeń wszystkich osób szukających drzwi wewnętrznych, które będą świetnie korespondowały z wnętrzami w stylu nowoczesnym. Znajdziemy tu drzwi w wielu różnych kolorach – zarówno uniwersalnych, jak i nieco bardziej ekstrawaganckich. Dzięki temu z łatwością dopasujemy je do swoich wnętrz. Wykonane są z solidnego, trwałego oraz odpornego na uszkodzenia drewna dębowego. Co za tym idzie, wyjątkowo pięknie się starzeją, z roku na rok ukazując coraz więcej walorów estetycznych. Posiadają także eleganckie przeszklenia w postaci bezpiecznych szyb wysokiej jakości.

Wybierając drzwi z Kolekcji Nova 3.2 można mieć pewność, że przetrwają prawie każdy kataklizm. Każdy, kto od drzwi wewnętrznych oczekuje trwałości w połączeniu z oryginalnym wzornictwem, powinien zapoznać się z niepowtarzalnymi drzwiami z Kolekcji Nova 3.2. To idealne rozwiązanie na lata.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Rozumiem