PRAWDZIWE DRZWI
Drewniane drzwi zewnętrzne z poziomym deskowaniem Acero

Acero

Zobacz szczegóły
Drzwi zewnętrzne z widocznym deskowaniem oraz przeszkleniem Fago

Fago

Zobacz szczegóły
Drzwi zewnętrzne drewniane z bielonym dębem Karpeno

Karpeno

Zobacz szczegóły
Drewniane drzwi zewnętrzne z widocznymi deskami drzwi Kverko

Kverko

Zobacz szczegóły

Piceo

Zobacz szczegóły
Drzwi zewnętrzne z widocznymi dębowymi deskami Pino

Pino

Zobacz szczegóły

Saliko

Zobacz szczegóły

Kochamy drewno. To podstawa wszystkich naszych drzwi. Też je kochasz? Uważasz, że bez prawdziwych drewnianych drzwi nie ma prawdziwego domu? Poznaj kolekcję Arbo, opartą na naturalnym uroku prawdziwych drewnianych desek i pozwalającą w pełni docenić ich kolor, rysunek, fakturę oraz ciepło, z jakim przyjmują dotyk. Linearne deskowe układy sprawdzą się zarówno w domach zaaranżowanych oszczędnie, po nowatorsku, jak i tych w stylistyce rustykalnej. Prawdziwe drzwi dębowe!

Zdecyduj tylko, czy wolisz pion, czy poziom. O tym, że w parze z estetyką idą parametry techniczne nawet nie wspominamy. W miłości pewne rzeczy rozumie się bez słów.

Cena od 5537 netto (przy zakupie z montażem VAT tylko 8%. Pamiętaj o AGM!)

Zgodne z wymaganiami programu Czyste Powietrze!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Rozumiem