Drzwi dębowe zewnętrzne z deskowaniem kolekcja Arbo - Drzwi CAL
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do wyboru kolekcji

Kolekcja Arbo

Wszystkie modele spełniają wymagania programu „Czyste Powietrze” oraz kryteria uzyskania „Ulgi Termomodernizacyjnej”.
Drewniane drzwi zewnętrzne z poziomym deskowaniem Acero

Acero

Zobacz szczegóły

Fago

Zobacz szczegóły

Karpeno

Zobacz szczegóły
Drewniane drzwi zewnętrzne z widocznymi deskami drzwi Kverko

Kverko

Zobacz szczegóły

Piceo

Zobacz szczegóły
Drzwi zewnętrzne z widocznymi dębowymi deskami Pino

Pino

Zobacz szczegóły

Saliko

Zobacz szczegóły

Kolekcja Arbo – stworzona z miłości do drewna

Jesteś wielkim entuzjastą drewna? Zachwyca Cię jego koloryt, faktura oraz urokliwy rysunek słojów przypominający o jego naturalnym pochodzeniu? Postaw na kolekcję Arbo i zaproś naturę do swojego domu, a raczej jego progu. 

Drewno stanowi podstawę każdego modelu produkowanych przez CAL drzwi. W Arbo wysuwa się ono na pierwszy plan. Skrzydło drzwi pochodzących z tej kolekcji pokryte jest drewnianym deskowaniem dębowym lub sosnowym o linearnym układzie.

W zależności od modelu może być on:

  • pionowy,
  • poziomy,
  • mieszany (pionowo-poziomy).

Kolekcja Arbo dowodzi, że drewno wcale nie jest nudne!

Saliko

Drzwi Saliko stanowią ukłon w stronę prostoty. Nie ma w ich formie zbędnych ozdobników, które mogłyby odciągać uwagę od drewnianej okładziny. To ona, a tak konkretnie wyraźnie zarysowane usłojenie i emanujące od niego ciepło grają tutaj pierwsze skrzypce.

Piceo, Acero i Kverko

Serca osób lubiących przyciągające wzrok kontrasty zawojują modele Piceo, Acero i Kverko. Drewniane – poziomo ułożone – deski spotykają się w nich z ciemnymi wstawkami. Drzwi o takim wyglądzie dobrze odnajdą się w domach należących do fanów przemysłowych klimatów – zwłaszcza gdy zastąpią oni zwykłą klamkę kwadratową antabą.

Fago, Pino i Karapeno

Regularny rozkład desek na skrzydle drzwi z kolekcji Arbo daje wrażenie symetrii, spokoju i ładu. To nie jest ten efekt, na którym Ci zależy? W modelu Fago, Pino oraz Karpeno ułożone są one na kształt mozaiki. Okazuje się, że ornamenty nie są konieczne, by stworzyć piękne drzwi.

Doceń uniwersalność i ponadczasowość kolekcji Arbo

Kolekcję Arbo pokochają zarówno tradycjonaliści, jak i osoby idące z duchem nowoczesności. Trafi ona w gusta minimalistów, wielbicieli sielskiego rustykalizmu oraz powściągliwego industrializmu.

Arbo to drzwi drewniane, a przy tym solidne i trwałe. Zapewniają one bardzo dobrą izolację akustyczną oraz termiczną. To doskonały wybór dla domów energooszczędnych, jak również tych, w których bezpieczeństwo jest kwestią priorytetową.

Chcesz poznać szczegóły? Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania

Decydując się na drzwi Arbo, możesz wybierać między różnymi wersjami wybarwienia. My rekomendujemy deski pokryte bezbarwnym olejem, który nie będzie tłumił naturalnej urody drewna. Drzwi o takim wyglądzie z łatwością dopasują się do elewacji niemal każdego budynku, a przy okazji pomogą mu lepiej zgrać się z otoczeniem.

Z drzwiami z kolekcji Arbo Twój dom zyska ciepły, przytulny charakter i to już na wejściu!

Cena od 5537 netto (przy zakupie z montażem VAT tylko 8%. Pamiętaj o AGM!)

Zgodne z wymaganiami programu Czyste Powietrze!


Sprawdź, czy mamy dla Ciebie promocje!

UE