PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do wyboru kolekcji

Kolekcja Arktyczna

Kolekcja Arktyczna to wisienka na torcie w ofercie drewnianych drzwi zewnętrznych marki Drzwi CAL. Piękne, nowoczesne drzwi wejściowe o parametrach cieplnych spełniających normy dla domów energooszczędnych i domów pasywnych. Współczynnik przenikania ciepła wynosi 0,58 W/m2K Nasze ciepłe drzwi zewnętrze z Kolekcji Arktycznej mają więc jedną z najlepszych izolacyjności, jaka jest dostępna na polskim rynku. Dzięki tej kolekcji nasza firma otrzymała prestiżowy tytuł ambasadora budownictwa pasywnego. Do tego dodaliśmy jeszcze 4. klasę szczelności powietrznej oraz odporność na włamanie RC2 (drzwi antywłamaniowe). Trzeba wiedzieć, że tak przyjazne, ciepłe i energooszczędne mogą być tylko drzwi zrobione z drewna.

Kolekcja arktyczna to oczywiście także elegancki design o nowoczesnym zacięciu. Dostępne modele oferowane są w różnych wariantach kolorystycznych okładzin oraz w kolorach z palety RAL. Ponadto te ciepłe, antywłamaniowe drzwi z drewna możemy wykonać także w rozmiarach nietypowych oraz z elementami jak gustowne przeszklenia, ukryte zawiasy czy profil z naświetlami itd.

Laponia

Zobacz szczegóły

Nuuk

Zobacz szczegóły

Porsanger

Zobacz szczegóły

Rovaniemi

Zobacz szczegóły

Spitsbergen

Zobacz szczegóły

Svalbard

Zobacz szczegóły

Thule

Zobacz szczegóły
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Akceptuję