Kolekcja Designerska Jagienka - Drzwi - Cal
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do wyboru kolekcji

Kolekcja Designerska Jagienka

Drzwi zewnętrzne Jagienka spiek kwarcowy

Jagienka Spiek Kwarcowy

Zobacz szczegóły

Designerska Jagienka – kolekcja, która nie idzie na kompromisy

Drzwi są jak wizytówka domu, dlatego warto dobrze przemyśleć ich wybór. Solidna konstrukcja to nie wszystko. Dobry styl ma również niebagatelne znaczenie. Cenisz wysoką jakość i niepowtarzalny wygląd w nowoczesnym, industrialnym stylu? W takim razie drzwi z kolekcji Jagienka Cię zachwycą.

Kolekcja Jagienka podbija serca miłośników niesztampowych rozwiązań w designie!

Jagienka jest częścią kolekcji Rycerskiej i stanowi połączenie drewna z:

  • surowym aluminium,
  • stalą kortenowską,
  • spiekiem kwarcowym, czyli naturalnymi skałami granitowymi z dodatkiem barwników.

Linia została stworzona z myślą o osobach odważnych, bezkompromisowych, które w designie szukają silnych i wyrazistych akcentów.

W przeciwieństwie do kolekcji Rycerskiej, która cechuje się swego rodzaju powagą, wręcz dostojeństwem, Jagienka pozostaje na wskroś nowoczesna, buntownicza, czasem nieco „nieokrzesana”.

Tworzą ją 3 modele drzwi z osłonami wykonanymi ze spieku kwarcowego, aluminium oraz stali kortenowskiej. Właśnie te materiały to powód, dla którego Jagienkę można bez cienia przesady nazwać kolekcją designerską.

Otwórz drzwi z kolekcji Jagienka!

Jagienka Korten

Drzwi, które wyglądają, jakby były zardzewiałe? Tak właśnie prezentuje się model pokryty patynowaną stalą kortenowską. Materiał ten znakomicie łączy się z architektonicznym betonem oraz szkłem. Jagienka Korten świetnie zgra się z budynkami o surowej formie, dodając im industrialnego sznytu.

Jagienka Spiek Kwarcowy

Trudno o bardziej oryginalną propozycję, niż drzwi pokryte naturalnym kamieniem zachowanym w odcieniu spokojnej szarości. Jeśli zależy Ci na takim właśnie efekcie, Jagienka Spiek Kwarcowy spełni Twoje oczekiwania. Ten model będzie stanowił idealne zwieńczenie nowoczesnych budynków, szczególnie tych znajdujących się w wielkomiejskiej przestrzeni.

Jagienka Alu

Jagienka Alu to ukłon w stronę prostoty i minimalizmu. Te drzwi są uniwersalne i ponadczasowe – mimo to nie brakuje im charakteru i wyrazistości. Brak zdobień oraz jednolita kolorystyka skrzydła i ościeżnicy z dużą łatwością zgra się ze stylistyką niemal każdego domu.

Drzwi Jagienka – inwestycja na długie lata

Jagienka to kolekcja designerska i ultra nowoczesna, przez co świetnie wpisująca się w aktualne trendy. Nie popełniaj jednak błędu, myśląc o niej jako o gorącej nowince, która już niebawem straci na wyrazie.

Te drzwi to inwestycja na lata – nie tylko ze względu na ich wygląd, ale i jakość. Wyróżniają się one podwyższoną odpornością na działanie czynników atmosferycznych oraz wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Posiadają bardzo dobre parametry termiczne i akustyczne, zapewniają należyte bezpieczeństwo, a do tego zatrzymują ciepło w domu. Trudno o lepsze połączenie.

Zaproś designerską Jagienkę do swojego domu!

UE