Kolekcja Designerska Jagienka - Drzwi - Cal
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do wyboru kolekcji

Kolekcja Designerska Jagienka

Wszystkie modele spełniają wymagania programu „Czyste Powietrze” oraz kryteria uzyskania „Ulgi Termomodernizacyjnej”.
Drzwi zewnętrzne Jagienka spiek kwarcowy

Jagienka Spiek Kwarcowy

Zobacz szczegóły

Designerska Jagienka – kolekcja, która nie idzie na kompromisy

Drzwi są jak wizytówka domu, dlatego warto dobrze przemyśleć ich wybór. Solidna konstrukcja to nie wszystko. Dobry styl ma również niebagatelne znaczenie. Cenisz wysoką jakość i niepowtarzalny wygląd w nowoczesnym, industrialnym stylu? W takim razie drzwi z kolekcji Jagienka Cię zachwycą.

Kolekcja Jagienka podbija serca miłośników niesztampowych rozwiązań w designie!

Jagienka jest częścią kolekcji Rycerskiej i stanowi połączenie drewna z:

  • surowym aluminium,
  • stalą kortenowską,
  • spiekiem kwarcowym, czyli naturalnymi skałami granitowymi z dodatkiem barwników.

Linia została stworzona z myślą o osobach odważnych, bezkompromisowych, które w designie szukają silnych i wyrazistych akcentów.

W przeciwieństwie do kolekcji Rycerskiej, która cechuje się swego rodzaju powagą, wręcz dostojeństwem, Jagienka pozostaje na wskroś nowoczesna, buntownicza, czasem nieco „nieokrzesana”.

Tworzą ją 3 modele drzwi z osłonami wykonanymi ze spieku kwarcowego, aluminium oraz stali kortenowskiej. Właśnie te materiały to powód, dla którego Jagienkę można bez cienia przesady nazwać kolekcją designerską.

Otwórz drzwi z kolekcji Jagienka!

Jagienka Korten

Drzwi, które wyglądają, jakby były zardzewiałe? Tak właśnie prezentuje się model pokryty patynowaną stalą kortenowską. Materiał ten znakomicie łączy się z architektonicznym betonem oraz szkłem. Jagienka Korten świetnie zgra się z budynkami o surowej formie, dodając im industrialnego sznytu.

Jagienka Spiek Kwarcowy

Trudno o bardziej oryginalną propozycję, niż drzwi pokryte naturalnym kamieniem zachowanym w odcieniu spokojnej szarości. Jeśli zależy Ci na takim właśnie efekcie, Jagienka Spiek Kwarcowy spełni Twoje oczekiwania. Ten model będzie stanowił idealne zwieńczenie nowoczesnych budynków, szczególnie tych znajdujących się w wielkomiejskiej przestrzeni.

Jagienka Alu

Jagienka Alu to ukłon w stronę prostoty i minimalizmu. Te drzwi są uniwersalne i ponadczasowe – mimo to nie brakuje im charakteru i wyrazistości. Brak zdobień oraz jednolita kolorystyka skrzydła i ościeżnicy z dużą łatwością zgra się ze stylistyką niemal każdego domu.

Drzwi Jagienka – inwestycja na długie lata

Jagienka to kolekcja designerska i ultra nowoczesna, przez co świetnie wpisująca się w aktualne trendy. Nie popełniaj jednak błędu, myśląc o niej jako o gorącej nowince, która już niebawem straci na wyrazie.

Te drzwi to inwestycja na lata – nie tylko ze względu na ich wygląd, ale i jakość. Wyróżniają się one podwyższoną odpornością na działanie czynników atmosferycznych oraz wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Posiadają bardzo dobre parametry termiczne i akustyczne, zapewniają należyte bezpieczeństwo, a do tego zatrzymują ciepło w domu. Trudno o lepsze połączenie.

Zaproś designerską Jagienkę do swojego domu!


Sprawdź, czy mamy dla Ciebie promocje!

UE