PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do wyboru kolekcji

Kolekcja Filmowa

Audrey

Zobacz szczegóły
Drzwi wejściowe Brigitte drzwi cal

Brigitte

Zobacz szczegóły

Claudia

Zobacz szczegóły
Drzwi zewnętrzne Elizabeth

Elizabeth

Zobacz szczegóły
Drzwi wejściowe Grace drzwi cal

Grace

Zobacz szczegóły
Drzwi wejściowe Greta drzwi cal

Greta

Zobacz szczegóły

Ingrid

Zobacz szczegóły

Katherine

Zobacz szczegóły
Drzwi wejściowe Marilyn drzwi cal

Marilyn

Zobacz szczegóły
Drzwi wejściowe Marlene drzwi cal

Marlene

Zobacz szczegóły

Romy

Zobacz szczegóły

Sophia

Zobacz szczegóły

Drzwi zewnętrzne z Kolekcji Filmowej są efektowne, różnorodne, piękne i unikalne, niczym najlepsze gwiazdy wielkiego ekranu. Są to skrzydła wpisujące się idealnie w nowoczesną stylistykę. Bazują na mariażu szkła z materiałem organicznym. Dzięki temu uzyskują one efekt zniewalającego blasku połączonego z ciepłem i naturalnym wyglądem drewna. Jeśli cenisz sobie minimalistyczne oraz nowoczesne trendy, drzwi z Kolekcji Filmowej z pewnością okażą się idealnym wyborem. Dzięki nim Twój dom zyska niepowtarzalny wygląd!

Decydując się na drzwi z Kolekcji Filmowej możesz wybrać szkło w różnych odmianach: szkło malowane ceramicznie lub lustro weneckie. Takie skrzydła idealnie sprawdzą się w domach, gdzie brakuje światła dziennego. Subtelne przeszklenia sprawią, że promienie słońca będą pięknie przenikały z podwórka do wnętrza. Prezentują się wspaniale w zestawieniu z drewnem, które od tysięcy lat jest surowcem wykorzystywanym do produkcji drzwi. Takie połączenie zapewnia perfekcyjną użyteczność, bezpieczeństwo oraz niezrównaną estetykę.

Zgodne z wymaganiami programu Czyste Powietrze!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Rozumiem