Drzwi zewnętrzne przeszklone - Kolekcja Filmowa - Drzwi CAL
PRAWDZIWE DRZWI

Audrey

Zobacz szczegóły

Claudia

Zobacz szczegóły

Elizabeth

Zobacz szczegóły

Greta

Zobacz szczegóły

Marilyn

Zobacz szczegóły

Marlene

Zobacz szczegóły

Vivien

Zobacz szczegóły

Szkło to jeden z najczęściej pojawiających się motywów w nowoczesnych aranżacjach. Przeszklone drzwi to doskonały wybór dla miłośników modernistycznego designu. Jeśli więc szukasz praktycznych i stylowych rozwiązań, drzwi zewnętrzne szklane z Kolekcji Filmowej mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.

Przeszklone drzwi to kwintesencja elegancji i nowoczesności. Są efektowne, różnorodne, piękne i unikalne. Stąd też nazwa tej serii. Kolekcja Filmowa, ponieważ drzwi składające się na nią są idealne, niczym największe ikony Hollywood i nie tylko. Nazwy Marylin, Greta, czy Audrey mówią same za siebie – i każdy kinoman doskonale o tym wie.

Szklane drzwi zewnętrzne to skrzydła wpisujące się idealnie w nowoczesną stylistykę. Bazują na mariażu szkła z materiałem organicznym. Dzięki temu uzyskują one efekt zniewalającego blasku połączonego z ciepłem i naturalnym wyglądem drewna. Które przeszklone drzwi z Kolekcji Filmowej wybierasz?

Drzwi zewnętrzne szklane – jakie mają zalety?

Przeszklone drzwi zewnętrzne to rozwiązanie mające wiele mocnych stron. Do niewątpliwych jego atutów zaliczyć musimy przede wszystkim wyjątkową stylistykę. Temu nie da się zaprzeczyć. W porównaniu do zwykłych modeli skrzydeł zewnętrznych, przeszklone drzwi są niezwykle efektowne. Nowoczesny wygląd, minimalistyczna stylistyka, bogactwo wzorów i kolorów oraz ciekawy design sprawia, że coraz więcej naszych odbiorców decyduje się na drzwi zewnętrzne szklane.

Przeszklone drzwi zewnętrzne mają także wiele praktycznych zalet. A jedną z najważniejszych i najkorzystniejszych jest to, że pozwalają na uzyskanie dodatkowego źródła światła. Z tego też powodu szklane drzwi zewnętrzne idealnie sprawdzą się w mieszkaniach, gdzie dostęp do światła jest mniej lub bardziej ograniczony. Jeśli masz z tym problem, wybór takich skrzydeł może stanowić doskonałe jego rozwiązanie. Zarówno delikatne przeszklenia, jak i całe drzwi zewnętrzne szklane sprawią, że promienie słońca będą pięknie przenikały do wnętrza.

Drzwi zewnętrzne szklane dobrej klasy są też energooszczędne. Nasze produkty mają świetne parametry izolacyjne, dzięki czemu ciepło przez nie nie ‘’ucieka’’. Przeszklone drzwi zewnętrzne sprawią więc, że przestaniesz się martwić większymi rachunkami w sezonie grzewczym.

Drzwi zewnętrzne szklane – jaki rodzaj szkła wybrać?

W CAL wiemy doskonale, że każdy nasz klient ma zupełnie inne potrzeby i wymagania. Z tego też powodu kupując przeszklone drzwi, możesz sam wybrać, rodzaj szkła, z jakiego będą one wykonane. Wiesz, że typy szyb różnią się nie tylko wyglądem, ale i właściwościami? Koniecznie więc wybierz taki, który spełni Twoje oczekiwania.

Na naszej stronie największą popularnością cieszą się przede wszystkim drzwi zewnętrzne szklane malowane ceramicznie, z lustrem weneckim oraz refleksyjne. Przeszklone drzwi zewnętrzne refleksyjne, wyposażone są w specjalną warstwę, której zadaniem jest odbijanie promieni UV. Dzięki temu domownicy mogą cieszyć się komfortem, ponieważ zapobiega ona nagrzewaniu się pomieszczeń.

Prawdziwym hitem naszego asortymentu są szklane drzwi zewnętrzne z lustrem weneckim. I nie ma w tym zresztą nic dziwnego, ponieważ prezentują się naprawdę efektownie. Takie lustra odbijają otoczenie domu, co może stanowić dodatkowy motyw dekoracyjny. Ma to także inną, nieco bardziej praktyczną funkcję – dzięki temu domownicy mogą cieszyć się całkowitą prywatnością.

Czy szklane drzwi zewnętrzne to bezpieczne rozwiązanie?

Dom to azyl. Miejsce, w którym Ty i Twoi bliscy musicie czuć się w pełni bezpiecznie. Czy przeszklone drzwi zewnętrzne Wam to zapewnią? Z pewnością zadajesz sobie to pytanie. W końcu przeszklone drzwi wydają się czymś tak kruchym i łatwym do sforsowania. Otóż nie! To tylko pozory. Szklane drzwi zewnętrzne CAL są tak samo solidne, jak nasze wyroby drewniane.

Przy tworzeniu naszych drzwi stosujemy tzw. pakiety szybowe. System ten polega na stworzenia wielowarstwowej tafli, składającej się z kilku szyb o różnych właściwościach, w tym antywłamaniowych. Dodatkowo wyposażone są one w specjalne wzmocnienia, dzięki którym rozbicie staje się niemal niemożliwe.

Cenisz sobie minimalistyczne oraz nowoczesne trendy i zależy Ci na bezpieczeństwie? Drzwi zewnętrzne szklane z Kolekcji Filmowej z pewnością okażą się idealnym wyborem. Dzięki nim Twój dom zyska niepowtarzalny wygląd!

Zgodne z wymaganiami programu Czyste Powietrze!

UE