PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do wyboru kolekcji

Kolekcja Kamienna

Dbając o każdy detal elewacji nowoczesnego domu nie należy pomijać drzwi zewnętrznych. Designerskie drzwi z Kolekcji Kamiennej CAL znakomicie uwidaczniają modernistyczny charakter willi. Te piękne i nowoczesne drzwi zewnętrzne łączące ciepło i piękno drewna z solidnością i odpornością wstawek i aplikacji, które wykonaliśmy z kamienia naturalnego. W tej kolekcji zawarliśmy kilkanaście modeli, w których motywem przewodnim jest geometria oraz powrót do natury. To coś dla osób kochających niebanalną architekturę, którzy chcą nadać swojemu domowi fantazji.

Zarazem drzwi z drewna z kolekcji Kamiennej spełniają wszystkie wysokie normy w zakresie izolacyjności cieplnej i dźwiękowej. Te ciepłe dźwiękoszczelne drzwi doskonale chronią nasz dom przed stratą ciepła, dzięki solidnej ościeżnicy połączonej z grubym skrzydłem, a także progiem termoizolacyjnym oraz ukrytymi zawiasami. To także drzwi antywłamaniowe, których solidność potwierdza klasa antywłamaniowości RC2.

Gereon

Zobacz szczegóły

Glastonbury

Zobacz szczegóły

Jarowit

Zobacz szczegóły

Kailas

Zobacz szczegóły

Mnajdra

Zobacz szczegóły

Perun

Zobacz szczegóły

Petra

Zobacz szczegóły

Tarxien

Zobacz szczegóły

Titicaca

Zobacz szczegóły

Weles

Zobacz szczegóły

Yonaguni

Zobacz szczegóły

Zorza

Zobacz szczegóły
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Akceptuję