Klasyczne drewniane drzwi wejściowe - Drzwi CAL
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do wyboru kolekcji

Kolekcja Klasyczna

Wszystkie modele spełniają wymagania programu „Czyste Powietrze” oraz kryteria uzyskania „Ulgi Termomodernizacyjnej”.
Drzwi wejściowe Czantoria drzwi cal

Czantoria

Zobacz szczegóły
Drzwi wejściowe Koruna drzwi cal

Koruna

Zobacz szczegóły

Malinów

Zobacz szczegóły

Równica

Zobacz szczegóły

Skalniak

Zobacz szczegóły

Skrzyczne

Zobacz szczegóły
Drzwi wejściowe Sniezka drzwi cal

Śnieżka

Zobacz szczegóły
Snieżnik

Snieżnik

Zobacz szczegóły
Drzwi wejściowe Sokol drzwi cal

Sokół

Zobacz szczegóły
Drzwi wejściowe Szczeliniec drzwi cal

Szczeliniec

Zobacz szczegóły
Szczytna

Szczytna

Zobacz szczegóły

Żmijowiec

Zobacz szczegóły

Nie bez powodu mówi się, że klasyka jest ponadczasowa. Drzwi zewnętrzne klasyczne z drewna są perfekcyjnie wykończone, a ich jakość wprost zachwyca. To inwestycja na lata. Jeśli właśnie tego oczekujesz od drzwi, nasza Kolekcja Klasyczna przypadnie Ci do gustu.

Jesteś miłośnikiem klasycznego stylu, a Twój dom świetnie to odzwierciedla? W takim razie trafiłeś wręcz bezbłędnie. Drzwi klasyczne z tej kolekcji to doskonały wybór do domów i rezydencji o ponadczasowej elegancji. Znajdziesz tu kilkanaście bazowych modeli drzwi drewnianych wykonanych ze szlachetnego dębu lub sosny, które oferujemy w wielu kolorach. Zobacz, jakie drzwi zewnętrzne drewniane klasyczne to najlepszy wybór do Twojego domu.

Klasyczne drzwi — wybór na lata

Drzwi klasyczne zewnętrzne to element, który bardzo mocno wpływa na estetykę domu. Można wręcz powiedzieć, że są one jego wizytówką. Z tego też powodu powinny podkreślać jego wyjątkowy charakter, dopełniając go swą stylistyką. Jednocześnie warto zadbać, aby ich wzornictwo było ponadczasowe. Po co ulegać sezonowym trendom, skoro klasyka nigdy nie wychodzi z mody?

Drzwi zewnętrzne klasyczne z naszej kolekcji to ukłon w stronę tradycji i nigdy niestarzejącej się elegancji. Każdy z dostępnych modeli wyróżnia się ponadczasowością, która przejawia się w wielu akcentach. Niekiedy jest to unikatowe wzornictwo i rzeźbienia, a innym razem zastosowanie ozdobnych motywów szklanych. A do tego oczywiście najwyższej jakość drewno.

Drzwi zewnętrzne drewniane klasyczne to najlepsze rozwiązanie dla osób, którym zależy na tym, aby drzwi służyły przez lata. Nasze wyroby zarówno pod względem jakościowym, jak i wizualnym wpisują się w ten wymóg.

Drzwi zewnętrzne klasyczne — wybierz swój ulubiony wzór i kolor

Drzwi zewnętrzne klasyczne CAL możesz dostosować do swoich potrzeb. Co to właściwie oznacza? Kupując drzwi, sam wybierasz ich kolor, wymiary i dobierasz potrzebne akcesoria. Masz wiele możliwości. Klasyczne drzwi dostępne są w wielu ciekawych barwach — od uniwersalnych, jak czerń, aż po ekscentryczne i odważne róże, czy żółcie. Wszystkie mają ozdobne aplikacje, a frezy doskonale podkreślają ich elegancki wygląd.

W tej kategorii znajdziesz też drzwi klasyczne z przeszkleniami. Taki motyw ma zarówno funkcję dekoracyjną, jak i praktyczną. Szyby oraz witraże stanowią bowiem dodatkowe źródło światła — a to zawsze duży atut.

Drzwi zewnętrzne drewniane — naturalna klasyka

Nasze drzwi zewnętrzne klasyczne wykonujemy z wysokiej jakości surowca. W kolekcji znajdziesz drzwi z drewna wiśniowego, orzechowego, tekowego oraz oczywiście najbardziej uwielbiane i cenione za swą trwałość i niepowtarzalny wygląd, czyli drzwi dębowe.

Drzwi zewnętrzne drewniane klasyczne to nie tylko kwintesencja elegancji i ponadczasowego stylu, ale i sposób na oszczędność. Zastanawiasz się, jak to się właściwie łączy? Otóż takie drzwi klasyczne wyróżniają się doskonałymi parametrami cieplnymi. Dzięki temu skutecznie izolują powietrze znajdujące się wewnątrz, co pozwala uniknąć wychłodzenia domowych pomieszczeń.

Przejrzyj wszystkie nasz propozycje i zdecyduj, które drzwi klasyczne wybierzesz. Pomożemy Ci dostosować wszystkie ich parametry do Twoich potrzeb.


Sprawdź, czy mamy dla Ciebie promocje!

UE