PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do wyboru kolekcji

Kolekcja Klasyczna

Drzwi wejściowe Czantoria drzwi cal

Czantoria

Zobacz szczegóły

Jawornik

Zobacz szczegóły
Drzwi wejściowe Koruna drzwi cal

Koruna

Zobacz szczegóły

Malinów

Zobacz szczegóły

Równica

Zobacz szczegóły

Skalniak

Zobacz szczegóły

Skrzyczne

Zobacz szczegóły
Drzwi wejściowe Sniezka drzwi cal

Śnieżka

Zobacz szczegóły

Śnieżnik

Zobacz szczegóły
Drzwi wejściowe Sokol drzwi cal

Sokół

Zobacz szczegóły
Drzwi wejściowe Szczeliniec drzwi cal

Szczeliniec

Zobacz szczegóły

Szczytna

Zobacz szczegóły

Żmijowiec

Zobacz szczegóły

Miłośnicy klasycznych domów o ponadczasowej elegancji z pewnością docenią tradycyjne drewniane drzwi wejściowe CAL z Kolekcji Klasycznej. To kilkanaście bazowych modeli drzwi drewnianych wykonanych ze szlachetnego dębu lub sosny, które oferujemy w wielu kolorach do wyboru. Na przykład teak, orzech, olcha, ciemny dąb, bielony dąb, wiśnia czy winchester. Drzwi klasyczne można także zamówić w dowolnym kolorze z palety RAL i postawić na niebanalny wygląd. Wszystkie mają ozdobne aplikacja od wewnętrznej strony i wyposażone są w solidne zawiasy oraz próg termoizolacyjny.

Drzwi zewnętrzne klasyczne z drewna są perfekcyjnie wykończone, a ich stylistyka z powodzeniem podkreśla dyskretny urok eleganckich domów i rezydencji. Wykonanie z najwyższej jakości naturalnego drewna dębowego lub sosnowego niesie ze sobą nie tylko wizualny zachwyt, ale dobre parametry cieplne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Rozumiem