PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy drzwi zewnętrznych

Drzwi zewnętrzne Jawornik

Standardowe kolory drzwi

Teak (sosna)

Ciemny teak (sosna)

Orzech (sosna)

Ciemna sosna (sosna)

Afromsja (sosna)

Wiśnia (sosna)

Teak (dąb)

Ciemny teak (dąb)

Ciemny dąb (dąb)

Bielony dąb (dąb)

Bursztynowy dąb (dąb)

Tabaco (dąb)

Orzech (dąb)

Stary dąb (dąb)

Złoty dąb (dąb)

Winchester (dąb)

Afromsja (dąb)

Wiśnia (dąb)

Wg palety RAL, NCS (sosna, dąb)*

dopłata do kolorów RAL, NCS

Ze względów technicznych kolory przedstawione na ekranie komputera/urządzenia mobilnego mogą różnić się od rzeczywistych. Różnica w barwie, słoje i struktura tworzą naturalny i niepowtarzalny charakter żywego surowca, jakim jest drewno i nie mogą stanowić podstaw do reklamacji.

Wyposażenie w standardzie

 • Ościeżnica z drewna klejonego warstwowo, grubość 50, 65 lub 88 mm (w 100% dębowa w drzwiach dębowych, w 100% sosnowa w drzwiach sosnowych);
 • 4 zawiasy regulowane w 3 płaszczyznach;
 • Próg termoizolacyjny;
 • Uszczelka progowa pełniącą funkcję okapnika;
 • Płyciny ze sklejki wodoodpornej okleinowanej sosną lub dębem, wypełnione materiałem termoizolacyjnym;
 • Aplikacja ozdobna (od zewnętrznej strony);
 • Zamek hakowy, wielopunktowy Winkhaus; zamek zapewnia 2 klasę odporności na włamanie, uprawniając do zniżki składek ubezpieczeniowych;
 • Szyba klasy P4.

Użyta technologia

 • Standard Komfort;
 • System antywyważeniowy („wręg francuski”);
 • Podwójny system uszczelek (na obwodzie skrzydła i ościeżnicy);
 • Materiał termoizolacyjny;
 • Skrzydło płycinowe, przylgowe o grubości 65 mm zbudowane z ramy drewnianej (dębowej w drzwiach dębowych, sosnowej w drzwiach sosnowych) oraz płycin ze sklejki wodoodpornej okleinowanej wypełnionych materiałem termoizolacyjnym.

 

 • Narożnik: 

Klamki z szyldem

Diva

F4 stare złoto

Jupiter

F8 czarny

Prestige

F9 tytan

Solid

F6 Inox

Toronto

F6 Inox

Antaby

Aop

Aos

App

Aps

PS-W

Q10/Q45

QS

Nietypowe wymiary

Nasz system pozwala dopasować gabaryty drzwi do otworu w budynku.

Drzwi jednoskrzydłowe do otworów o szerokości od 900 do 1130 mm i wysokości od 2084 do 2500mm

Drzwi z naświetlami bocznymi pozwalają zwiększyć szerokość co 1 cm od 1220 do 2950 mm. Naświetla boczne nie pozwalają zwiększyć wysokości. Można to zrobić naświetlem górnym.

Uzupełnieniem są drzwi z dostawkami otwieranymi i dwuskrzydłowe.

Oznacza to, że możemy wykonać drzwi zewnętrzne do dowolnych otworów o szerokości od 900 do 2950 mm i wysokości od 2000 do 3000 mm. 

Kolekcja Klasyczna

Wzory nienachalnie i ponadczasowo piękne jak polska przyroda: szczyty tatrzańskie, beskidzkie i sudeckie, od których pochodzą nazwy modeli w tej kolekcji.

Spokojne wzornictwo nawiązuje do wzorów znanych od lat. Tradycyjne w wyglądzie, ale nowoczesne w konstrukcji i doskonałe technologicznie modele, będą ponadczasową ozdobą domu budowanego z miłością – na całe życie.

Drzwi z Kolekcji Klasycznej to idealne wykończenie Twojego domu, tak aby witał on gości konwencjonalnym pięknem, a Tobie zapewniał komfort: ciepło i ciszę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Akceptuję