Nowoczesne drzwi wejściowe, prestiżowe, atrakcyjne - Drzwi CAL
REAL DOORS

Nowoczesne drzwi wejściowe

Nowoczesne drzwi

Materiał z jakich wykonane są drzwi odgrywa kluczową rolę, ponieważ w znacznym stopniu wypływają na wygląd i końcowe właściwości drzwi. Technologia i dbałość wykonywane drzwi jest równie ważna jak materiał. Źle zabezpieczone drzwi drewniane będą słabiej znosić trudne warunki atmosferyczne niż wysokiej jakości drzwi wykonane z PCV.

Drewniane drzwi zewnętrzne są wykorzystywane w budownictwie od wielu wieków, co powoduje że mamy do nich największe zaufanie i pewność. Wykończenie drzwi drewnianych wcale nie musi być klasyczne. Coraz większą popularność zyskują nowoczesne metody wykończenia klasycznych drzwi drewnianych takimi materiałami jak kamień czy aluminium.

Drzwi wykończone kamieniem

Drzwi wykończone naturalnym kamieniem dekoracyjnym łączą w sobie funkcjonalność klasycznych drzwi drewnianych z wyjątkowością i gustownością kamiennego wykończenia. Drzwi wykończone kamieniem z pewnością sprawdzą się w każdym nowoczesnym wnętrzu, jak i dopełnią wygląd naszego domu z zewnątrz.

Drzwi zewnętrzne aluminowe

Drzwi wykończone aluminium, to propozycja dla posiadaczy nowoczesnych domów. Elegancja, surowość i niepowtarzalność formy dopełnią każdy projekt domu. Wykończenie drzwi drewnianych aluminium gwarantuje komfort i pewność jaką dają drzwi drewniane w połączeniu z niepowtarzalnym wyglądem.

Wybór nowoczesnych drzwi

Nowoczesne drzwi wewnętrzne nie muszą być dobrem luksusowym dostępnym dla wybranych. Dzięki zastosowaniu ekskluzywnych materiałów wykończeniowych udało się połączyć przystępność drzwi drewnianych z niespotykanym wyglądem kamienia i aluminium. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowoczesnych drzwi wejściowych warto przeanalizować styl, kolor i rodzaj wykończenia naszego domu. Wybierając nowoczesne drzwi wewnętrzne również warto poświęcić chwile na przyjrzenie się wnętrzu, by efekt końcowy był w pełni satysfakcjonujący.

Poniżej prezentujemy przykładowe wykończenia drzwi:

– łupek kwarcytowy:

drzwi łupek kwarcytowy

– spiek kwarcowy:

drzwi z kamieniem

– aluminium:

drzwi aluminium

Więcej o designerskich wykończeniach na blogu i w materiale filmowym.