Promocja na drzwi wewnętrzne
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy promocji

Promocja topniejąca: „Drzwi do (s)pokoju”

23 listopada 2022
Udostępnij wpis

Promocja na drzwi wewnętrzne. Jeśli Twój dom potrzebuje wyjątkowych drzwi wewnętrznych, teraz kupisz je nawet 12 proc. taniej.

DRZWI DO (S)POKOJU

Tylko teraz!

 

Promocja „Drzwi do (s)pokoju” to promocja topniejąca. Zyskaj:

  • 12% rabatu do 18 grudnia 2022.
  • 9% rabatu do 12 stycznia 2023.
  • 6% rabatu do 5 lutego 2023.

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie prawdziwe drzwi w rewelacyjnie dobrej cenie. Taka promocja na drzwi wewnętrzne jest zwykle tylko raz w roku. Stopnieje szybciej niż inflacja!

Zainwestuj w dom, w pokój i święty spokój.

Zadbaj o ten ostatni!

 

Sprawdzam regulamin!

 

promocja na drzwi wewnętrzne

 

Promocja na drzwi wewnętrzne CAL – dlaczego warto?

Drewniane drzwi wewnętrzne CAL to ogromny wybór modeli zaprojektowanych zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. To piękne i trwałe drzwi dębowe oferowane w wielu okleinach do wyboru, a także w dowolnym kolorze z palety RAL. Drzwi drewniane na wymiar możecie zaprojektować wspólnie z nami, wybierając ulubiony typ i kształt szyby, ozdobne ościeżnice oraz rozwiązania technologiczne. Oferujemy różnorodne systemy wejściowe odpowiednie dla typowych, jak i nietypowych rozwiązań w domu. Chcesz kupić drzwi wewnętrzne, które będą służyć Ci przez wiele lat, a przy okazji zachwycać swoim wyglądem odwiedzających Cię gości? Zatem koniecznie zapoznaj się z asortymentem CAL – rodzinnej firmy, która zatrudnia ponad 100 osób i od lat może cieszyć się mianem lidera na rynku.

Drzwi wewnętrzne: drewniane, piękne, na lata

Do salonu, sypialni czy łazienki – niezależnie od wnętrza w ofercie drzwi CAL znajdziesz produkty, które spełnią Twoje oczekiwania odnośnie wyglądu i trwałości. Oferujemy drzwi klasyczne w ramach kolekcji Luksusowej, Klasycznej i Szlacheckiej, a także drzwi nowoczesne zaprezentowane w kolekcjach Infinity, Geometria i Nova. Wszystko łączy kolekcja La Linea, która może być dokładnie taka jak chcesz!

Choć różni je styl, to jednak jest również coś, co je łączy. Ich cechą wspólną jest wysokiej jakości drewno oraz niezwykle duża dbałość o każdy detal w czasie ich produkcji. W CAL bowiem najważniejsza jest uczciwość wobec naszych Klientów – to zobowiązuje, by każdy nasz produkt był solidny i piękny. W produkcję wkładamy całe swoje serce i Klienci naprawdę to doceniają.

 

UE