PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy promocji

Promocja sąsiedzka

16 listopada 2017
Udostępnij wpis

Zgarnij darmowy fabryczny przegląd drzwi! I spraw prezent sąsiadowi :)

Czy wiesz, że kupując zewnętrzne drzwi CAL możesz zyskać ich darmowy przegląd – już po roku od zakupu! A Twój sąsiad? Nawet 100 zł rabatu na wymarzone drzwi CAL.

W skrócie: zapisz numer zamówienia i przekaż go sąsiadowi. Ty otrzymujesz gratis przegląd producenta, a sąsiad rabat o wartości 100 zł, pod warunkiem, że kupując nowe drzwi powoła się na Twoje zamówienie i dokona zakupu w terminie 6 miesięcy.

Regulamin promocji sąsiedzkiej

Zgodan na przetwarzanie danych osobowych

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Rozumiem