PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy promocji

ZaChowane 750 zł. Taniej!

20 maja 2019
Udostępnij wpis

#zaChowane: nie tylko pieniądze, ale i zawiasy - sprawdź już teraz!

Drogi Kliencie, już teraz możesz uzyskać specjalne warunki zakupu drzwi zewnętrznych z ukrytymi zawiasami (przeczytaj więcej o tych wyjątkowych drzwiach) w cenie 750 zł netto niższej niż cena katalogowa drzwi zewnętrznych (obowiązująca w katalogu drzwi zewnętrznych). Promocja dotyczy zarówno drzwi pojedynczych, jak i zestawów (skrzydło plus naświetle lub naświetla).

Promocja trwa od 01.06.2019 do 31.07.2019 r. Regulamin dostępny jest tutaj: Kliknij.

Konstrukcja tych drzwi jest wyjątkowa!

Otrzymujesz produkt o grubości 90 mm. To jedne z najgrubszych drzwi dostępnych na rynku. Co to oznacza dla Ciebie? Że będzie po prostu ciepło. Ten komfort zimą zwiększą uszczelki: jedna w skrzydle, druga w ościeżnicy.

Udanych zakupów w salonach partnerskich CAL!

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Akceptuję