PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy promocji

Skorzystaj z „CALem”! Nowa promocja drzwi zewnętrznych

1 kwietnia 2020
Udostępnij wpis

Promocja drzwi zewnętrznych dotyczy możliwości wyboru 12 modeli drzwi z zestawem akcesoriów w wyjątkowo niskiej cenie: 99 zł netto zamiast 537 netto.

Jak działa najnowsza promocja drzwi zewnętrznych CAL?

Obecna sytuacja epidemiczna wpływa nie tylko na nasze zdrowie, ale też na kondycję gospodarki jako takiej oraz naszych budżetów domowych. Wychodząc zatem naprzeciw oczekiwaniom Klientów szukających wysokiej jakości trwałych drzwi w dobrej cenie, przygotowaliśmy ofertę markowych akcesoriów uzupełniających drzwi zewnętrzne CAL. To nasza wiosenna promocja drzwi zewnętrznych. Prezentujemy ją w najnowszej ulotce, skrótowo prezentującej możliwości CAL. Co istotne?

  • W ulotce zaprezentowaliśmy 12 najpopularniejszych modeli drzwi
  • Podane ceny zawierają oprócz standardowych drzwi sosnowych i dębowych na sośnie zestaw wyposażenia INOX przedstawiony na stronie trzeciej ulotki. Są to:
    – klamka Diva
    – wkładka klasy B
    – osłonki na zawiasy
  • Zestaw proponujemy w promocyjnej cenie 99 zł zamiast 537 zł netto, która zawarta jest w cenie podanej na ulotce.

Nie czekaj. Najlepsze promocje szybko uciekają! Znajdź swój model* klasyczny (Kolekcja Vintage), nowoczesny (Kolekcja Rycerska), aludrewniany (Kolekcja AluTherm) lub wyjątkowo naturalny (deskowana Kolekcja Arbo) i ciesz się drzwiami CAL na lata.

>>pobierz ulotkę<<

Prawdziwy dom potrzebuje prawdziwych drzwi. Takich z prawdziwego drewna, pozyskiwanego w zgodzie z naturą – czyli w zgodzie z Tobą i Twoją troską o dobro Najbliższych. Takich, które wyszły spod ludzkiej ręki, traktującej surowiec jak skarb, z miłością. Solidnych i trwałych niczym rodzinne więzi, bo zaprojektowanych z myślą o każdym domowym wyzwaniu. Strzegących ciepła i spokoju, których tak bardzo potrzebujesz, gdy wracasz z chłodnego, zabieganego świata. I w Twoim stylu. Takich, o jakich zawsze marzyłeś, a które my z marzenia zmieniliśmy w rzeczywistość.

*Promocja dotyczy modeli pokazanych na ulotce

*Dotyczy tylko zakupów na terytorium Polski.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Rozumiem