drzwi cal CAL na targach Budma 2023 - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium
fundusze europejskie
REAL DOORS
Powrót do listy aktualności

CAL na targach Budma 2023

31 January 2023
Udostępnij wpis

Zapraszamy do uczestnictwa w konferencji „Zero a Cieszy”, na której wystąpi Czesław Suski, Dyrektor ds. Sprzedaży CAL prawdziwe drzwi.

W ramach wydarzenia na scenie wystąpi Czesław Suski, Dyrektor ds. Sprzedaży CAL prawdziwe drzwi, który opowie o wyjątkowym dizajnie produktów marki CAL i technologii, która za nimi stoi. Konferencja w ramch międzynarodowych targów Budma jest organizowaną przez pracownię PASYWNY M2. Odbędzie na Targach Poznańskich 2 lutego 2022 r. od godz. 10:00 do 14:30. Nowością w tym roku jest możliwość obejrzenia konferencji online.

Konferencja: „Zero, a cieszy” to miejsce, w którym możesz spotkać, wysłuchać i porozmawiać z ekspertami od lat projektującymi i budującymi indywidualne domy zero-energetyczne jak również z właścicielami takich domów, którzy przeszli cały proces od podjęcia decyzji, poprzez projektowanie, budowę, a następnie mieszkanie w takich domach. To jedyne tego rodzaju wydarzenie w Polsce, w którym kompetentni specjaliści oraz inwestorzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniami.

 

CAL na targach Budma

 

PASYWNY M2 to biuro architektoniczne założone w 2013 przez Agnieszkę Figielek i Bartosza Królczyka.  Od początku specjalizuje się w projektowaniu, a od 2015 roku również w budowie, niepowtarzalnych domów w standardzie pasywnym w zgodzie z wytycznymi opracowanymi przez Instytut Budownictwa Pasywnego w Darmstadt. Wszystkie projekty dostosowują do indywidualnych potrzeb, gustów, marzeń, działki oraz do budżetu inwestora. Dzięki temu KAŻDY z projektów jest jedyny w swoim rodzaju, ale jednocześnie KAŻDY jest w standardzie pasywnym.

Stowarzyszenie Wielkopolski Dom Pasywny zostało powołane w 2014 roku. Stowarzyszenie zrzesza podmioty i specjalistów zajmujących się na co dzień dostarczaniem rozwiązań do budynków ZERO-energetycznych w standardzie pasywnym. Głównym celem Stowarzyszenia jest promocja standardu pasywnego w Polsce i prowadzenie działań edukacyjnych w tej dziedzinie.

Polecane wpisy

UE