drzwi cal Jeden tydzień – cztery nagrody! - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium
fundusze europejskie
REAL DOORS
Powrót do listy aktualności

Jeden tydzień – cztery nagrody!

4 January 2022
Udostępnij wpis

14 Grudnia zdobyliśmy godło “Nagroda Konsumenta 2021”  w Kategorii: Drzwi Antywłamaniowe i Przeciwpożarowe oraz Drzwi Zewnętrzne / Wejściowe. Jesteśmy dumni z tego podwójnego wyróżnienia. Do którego dołączyło jeszcze godło „Super Marka”.

17 grudnia firma CAL prawdziwe drzwi otrzymała medal Pracodawca z Sercem. – Wierzymy, że nasze wspólne działania zmienią świat na lepiej przystosowany dla osób z niepełnosprawnością – napisał zespół BPO Network. Nagrodę otrzymaliśmy za: odpowiedzialność społeczną i zaangażowanie społeczne biznesu. Zwiększanie szans osób z niepełnosprawnością na rynku pracy. Burzenie stereotypów i barier społecznych związanych z dyskryminacją osób z niepełnosprawnością oraz sztucznymi podziałami w społeczeństwie.

Jak to się stało, że Firma zaczęła zatrudniać osoby z niepełnosprawnością?  – Przez ponad 35 lat funkcjonowania CAL głównym kryterium zatrudnienia były kompetencje rozumiane, jako umiejętność i możliwość wykonywania pracy na danym stanowisku, za którą stoi nastawienie na współpracę i rozwój swój i Zespołu. Przy tak postawionym założeniu osoby z niepełnosprawnością naturalnie wpisują się w środowisko pracy, zwłaszcza że – o czym należy pamiętać – części niepełnosprawności po prostu na pierwszy rzut oka nie widać. W Polsce nadal niepełnosprawność jest utożsamiana (niesłusznie) z niezdolnością do pracy. Wierzę, że poszanowanie różnorodność potrzeb wszystkich członków Zespołu pozwala nam stawać się lepszymi ludźmi – tłumaczy Sylwia Ciszewska, Dyrektor Zarządzająca CAL prawdziwe drzwi.

Nagrodzone Godłem firmy zostały opublikowane na stronie Organizatora głosowania  www.NagrodaKonsumenta.pl w zakładce NAGRODZENI.

Polecane wpisy

UE