drzwi cal Prawdziwe życie opisują prawdziwe kobiety Ambasadorki CAL - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium
fundusze europejskie
REAL DOORS

Ambasadorki CAL

Mamy przyjemność przedstawić ambasadorki marki CAL,
kobiety które mają moc i wspierają nasze działania na wielu płaszczyznach!

Skąd ten pomysł, aby w promowanie marki zaangażować kobiety?

Wartością w CAL jest prawdziwość – mówimy prawdę o naszych produktach, potwierdzamy wszystko certyfikatami, jesteśmy w ponad 100-osobowej rodzinie CAL prawdziwymi, różnymi ludźmi, którzy pięknie się uzupełniają. Którzy produkują prawdziwe drzwi dla prawdziwych ludzi, żyjących prawdziwym życiem. To drzwi, które nie tylko mają ładnie wyglądać na Instagramie, przede wszystkim mają wspierać mieszkańców w ich codziennym funkcjonowaniu. Bo prawdziwe życie dzieje się za kulisami mediów społecznościowych, poza internetem. 

Prawda, piękno, natura – to nasze wartości. CAL to firma prowadzona przez kobietę wspieraną przez wyjątkowy Zespół. Prawdziwa firma, z 35-letnią historią, z prawdziwymi wartościami, które nie ulegają chwilowym trendom marketingowym. 

Prawdziwe życie “Do prawdy drzwi”

W naszym cyklu „Do prawdy drzwi” kobiety mówią o prawdziwym życiu. Prawdziwe życie dla każdej znaczy co innego (a w CAL każda może wybrać inne drzwi – dla siebie, krojone na miarę). Polki stanowią ponad połowę naszego społeczeństwa, a te Polki wspierają CAL swoim nazwiskiem, z czego jesteśmy nad wyraz dumni. Prawdziwe społeczeństwo nie może pomijać kobiet i ich codziennych zadań. Niech ich prawdziwy głos będzie słyszany!

 

Emilia Bartosiewicz-Brożyna – Prezes Lady Business Club, Redaktor naczelna LadyBusiness.pl

“Prawdziwe życie to życie pełną piersią, przyjmowanie z radością wszystkiego co nam los podsyła. To wdzięczność za to co mamy dzisiaj, a nie czekanie na to, co dopiero nadejdzie. Najpiękniejszy i prawdziwy świat jest w nas;-)”

 

Dorota Rycharska – Dyrektor Zarządzająca i właścicielka Agile Biznes – butikowej firmy doradczo – szkoleniowej.

“Prawdziwe życie to umiejętność oswajania strachu i otwartość, ochrona własnej siebie i zaufanie do siebie i innych. To nadawanie priorytetów relacjom, pielęgnowanie wartości, odczuwanie radości z sukcesów, złości na porażki, zazdrości, strachu i czułości. W życiu warto dawać sobie czas, dbać o siebie, ale nie warto tracić czasu i energii na nieważne sprawy i niszczące relacje. Bo prawdziwe życie to uczucia – wszystkie. One są obecne również w biznesie. Biznes bez fascynacji, ekscytacji, entuzjazmu i zaangażowania – nie rozwija się.”

Agile Biznes
Łączy projektowanie rozwiązań (procesów, doświadczeń klienta) z zarządzaniem i przywództwem, bo jedynie liderzy otwarci na ludzi i nowe pomysły mają szansę na rozwój. To oni będą wyznaczali kierunki działania i wyróżnią się na rynku podobnych produktów i usług.

https://agilebiz.pl/
https://www.facebook.com/AgileBiznesGdansk
https://www.linkedin.com/in/dorota-rycharska/

 

Ula Podrugiel – terapeutka wdrażająca wellbeing, coach życia, towarzyszka w rozwoju, Prezeska Stowarzyszenia Adelfi.

“Prawdziwe życie to przeżywanie ciągle na nowo swojego istnienia, odkrywanie sensu i prawdy by móc doświadczać wolności.”

www.ulapodrugiel.pl

 

Urszula Duda – Dyrektorka Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Bajka, Podlasianka roku 2017 (obcasy podlasia), Społecznik roku 2019 (Newsweek)

“Prawdziwe życie to ludzie wokół mnie. To dzięki nim, z nimi i dla nich żyję.”

 

Anna Kuklińska – Wicekanclerz Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku

“Życie to spacer z ludźmi, których lubisz. To pisanie tych słów długopisem w kształcie różdżki, który córka wsunęła ci przed podróżą do torebki, abyś zawsze miała przy sobie coś od niej. Życie to uważny rozwój relacji, siebie, ale też błogie nicnierobienie, które koniec końców i tak zwykle okazuje się być… rozwojem jakiejś cichej cząstki nas.

 

Ewa Krzemień – adwokat, właściciel EK-Legal Kancelaria Adwokacka

“Prawdziwe życie to…
Prawdziwe życie jest tu i teraz. To sztuka wyboru oraz umiejętność ponoszenia konsekwencji. Ja czuję, że żyję, kiedy staję po stronie moich marzeń, wartości oraz ludzi, którzy potrzebują mojej pomocy.”

Ewa Krzemień jest adwokatem i prowadzi butikową Kancelarię Adwokacką zajmująca się doradztwem prawnym dla biznesu. Działa w myśl idei: #YouDoBusinessWeDoLegal. Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej – w szczególności w prawie autorskim, prawie znaków towarowych, zwalczaniu czynów nieuczciwej konkurencji, prawie domen, grach wideo i nowych technologiach. Doradza też w sprawach dot. ochrony dóbr osobistych i w zakresie prawa karnego gospodarczego. Prowadzona przez nią Kancelaria siedzibę ma w Warszawie, ale zadowolonych klientów w całej Polsce.

 

Agnieszka Gniotek jest właścicielką Galerii Xanadu oraz domu aukcyjnego

Agnieszka Gniotek

Uważa, że żeby prawdziwie żyć, trzeba o to samemu zadbać. To wymaga pracy, jak choćby nad własnym gustem, który kształtuje się przez całe życie, a pomaga nam wybrać odpowiedni obraz czy drzwi do nowego domu. “Prawdziwe życie to… niekończąca się praca” – praca nas sobą, relacjami – owocuje najlepszym na świecie wynagrodzeniem – pełnią prawdziwego życia.

UE