drzwi cal Nowoczesne drzwi wejściowe, prestiżowe, atrakcyjne - Drzwi CAL
fundusze europejskie
REAL DOORS

Designerskie Wykończenie! Go Hybrid

Idealne drzwi wejściowe łączą w sobie funkcjonalność, świetny wygląd, wygodę, a przy tym zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Drzwi te mogą być wykończone kamieniem (spiekiem kwarcowym, łupkiem kwarcytowym) albo aluminium

Aktualne trendy są jednym z najważniejszych wyznaczników przy zakupie nowych drzwi do domu lub mieszkania. Dyktują one bowiem nie tylko kierunek dla projektantów, ale i nieustannie serwują coraz to lepsze rozwiązania technologiczne, które pozwalają zachować najwyższy poziom bezpieczeństwa. A przecież to właśnie ono jest w tym przypadku kluczowe. Szukasz nowoczesnych drzwi zewnętrznych do swojego domu? Sprawdź więc, jakie wykończenia są obecnie modne i dowiedz się, jakie wymagania powinny spełniać.

Unikatowy design Twoich drzwi
drzwi cal
wymiana drzwi zewnętrznych

Nowoczesne drzwi zewnętrzne — z jakiego materiału?

Materiał, z jakiego wykonane są drzwi, odgrywa kluczową rolę, ponieważ w znacznym stopniu wpływa na ich wygląd oraz właściwości. Podobnie jest zresztą także z technologią oraz jakością ich wykonania. Odpowiednio pielęgnowane i zadaszone drzwi drewniane będą równie trwałe, jak wysokiej jakości drzwi metalowe czy PCV. Jakie więc wybrać?

Zewnętrzne drzwi drewniane

Drewniane drzwi zewnętrzne są wykorzystywane w budownictwie od wielu wieków, co powoduje, że mamy do nich największe zaufanie i pewność. Wykończenie drzwi drewnianych wcale nie musi być klasyczne. Coraz większą popularność zyskują nowoczesne metody wykończenia klasycznych drzwi drewnianych takimi materiałami jak kamień czy aluminium.

Drzwi wykończone kamieniem

Drzwi wykończone naturalnym kamieniem dekoracyjnym łączą w sobie funkcjonalność klasycznych drzwi drewnianych z wyjątkowością i gustownością kamiennego wykończenia. Drewniane drzwi wykończone z zewnątrz kamieniem idealnie dopełniają wygląd elewacji każdego domu, dodając mu niepowtarzalności

Wzory spieku kwarcowego

Basalto Vena Scura
Perla
Nero
Bruno
Previous slide
Next slide

Wzory łupka kwarcytowego

S-White
K-black
Cooper
Burning Forrest
Previous slide
Next slide

Drzwi zewnętrzne alu-drewniane

Drzwi wykończone aluminium to propozycja dla posiadaczy nowoczesnych domów. Elegancja, surowość i niepowtarzalność formy dopełnią każdy projekt domu. Wykończenie drzwi drewnianych aluminium gwarantuje komfort, wysoką estetykę i zwiększoną odporność na warunki atmosferyczne.

Jeśli chcesz kupić nowoczesne drzwi wejściowe, to zwróć też uwagę na skrzydła z motywami szklanymi.

Takie modele nie tylko świetnie się prezentują, ale też zapewniają dużą funkcjonalność i doświetlają wnętrza. Nie zapomnij też o uchwytach. Obecnie ważny jest nie tylko ich kształt, ale i kolor. Prócz standardowego srebra, szalenie modne są także złote, miedziane oraz czarne uchwyty.

drzwi cal
Jeśli chcesz wybrać drzwi zewnętrzne nowoczesne — galeria inspiracji będzie bardzo pomocna. Stwórz folder w komputerze lub telefonie, w którym zapisywać będziesz wszystkie projekty i kompozycje, które przypadną Ci do gustu. Na podstawie zdjęć zgromadzonych w takiej galerii, będzie Ci znacznie łatwiej znaleźć idealne drzwi do Twojego domu. Gdzie szukać inspiracji? Właściwie wszędzie! Na ulicy, w katalogach, w social mediach, a także wśród projektów CAL.

Drzwi wejściowe nowoczesne — przegląd najnowszych trendów

Wśród najnowszych trendów znajdziesz wiele różnorodnych propozycji, które dzielą się na zupełnie różne kierunki stylistyczne. Przez to też trudno jest wyróżnić którykolwiek z nich – każdy jest bowiem zupełnie inny i wyjątkowy. Jest jednak kilka trendów, które zyskały w ostatnich sezonach szczególną popularność. Pierwszym z nich jest minimalizm. Trend ten wręcz fantastycznie wpisuje się w ramy nowoczesnej stylistyki. Brak zdobień, proste formy, monochromatyczne barwy doskonale komponować będą się z modernistycznymi projektami budynków. W trendach prym wiodą obecnie detale.
drzwi cal

Wybór nowoczesnych drzwi wejściowych — na co zwrócić uwagę?

Drzwi wejściowe są jednym z najważniejszych elementów wpływających na wygląd domu od zewnątrz. Jednocześnie są też nieodłączną częścią wystroju mieszkania. Z tego powodu, przy ich wyborze musisz zwrócić uwagę na naprawdę wiele kwestii, które pozwolą Ci dopasować model będący idealnym dopełnieniem aranżacji zarówno wnętrza, jak i fasady domu. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowoczesnych drzwi wejściowych przeanalizuj styl, kolor i rodzaj wykończenia domu. Poświęć też chwilę na przyjrzenie się wnętrzu, by efekt końcowy był w pełni satysfakcjonujący. Nowoczesne drzwi wejściowe powinny przede wszystkim tworzyć spójną kompozycję z domem pod względem kolorystycznym. Barwa to bardzo ważna sprawa. Wybierając podobną do tej wykorzystanej na innych elementach, uzyskasz harmonijne przejście pomiędzy kolorami i minimalistyczny, szlachetny efekt. Jeśli jednak zdecydujesz się na kontrast lub mocny kolor, uzyskasz świetne przełamanie, a cały projekt zyska niepowtarzalnego charakteru. Nowoczesność drzwi zewnętrznych powinna objawiać się jednak nie tylko w ich wyglądzie. Ważne są także wszelkie innowacje zastosowane w ich konstrukcji i działaniu. Obecnie wśród dostępnych modeli drzwi masz pod tym względem do wyboru naprawdę wiele usprawnień w postaci dodatkowych zabezpieczeń i ulepszeń dotyczących obsługi. Inteligentne drzwi mogą być wyposażone w czujniki, podłączenia do alarmu, a do tego pozwalają na obsługę zdalną.Drzwi wejściowe są jednym z najważniejszych elementów wpływających na wygląd domu od zewnątrz. Jednocześnie są też nieodłączną częścią wystroju mieszkania. Z tego powodu, przy ich wyborze musisz zwrócić uwagę na naprawdę wiele kwestii, które pozwolą Ci dopasować model będący idealnym dopełnieniem aranżacji zarówno wnętrza, jak i fasady domu. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowoczesnych drzwi wejściowych przeanalizuj styl, kolor i rodzaj wykończenia domu. Poświęć też chwilę na przyjrzenie się wnętrzu, by efekt końcowy był w pełni satysfakcjonuj

Myślisz, że jest to luksus, na jaki pozwolić sobie mogą jedynie wybrani? Otóż nie! W ofercie CAL dostępne są nowoczesne drzwi zewnętrzne na każdą kieszeń! Zobacz, które będą najlepsze dla Ciebie. Więcej o designerskich
wykończeniach na blogu i w materiale filmowym.

Zapytaj eksperta

Masz pytania w związku z naszym produktem? Zapytaj naszego doświadczonego konsultanta.

Imię i nazwisko
Adres e-mail*
Nr telefonu
Powiat*
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z polityką prywatności*

UE