drzwi cal Wirtualna przymierzalnia drzwi - przymierz modele 3D w swoim domu
fundusze europejskie
REAL DOORS
drzwi cal

Wyjątkowa technologia modeli 3D - Augmented Reality.

Przymierz w swoim domu w 3D dzięki wyjątkowej technologii rzeczywistości rozszerzonej (AR), którą już za chwilę możesz zobaczyć w swoim smartfonie. Wystarczy, że kamerą aparatu zeskanujesz kod QR, wybierzesz interesujący Cię model i wirtualnie przymierzysz do bryły swojej inwestycji. Efektem możesz się podzielić z partnerką / partnerem lub rodziną.
Zobacz jakie to proste!
InfoWstaw w mury swojego domu!

Drewniane drzwi zewnętrzne Jagienka

Jagienka to kultowy model marki CAL, który oferujemy w wielu interesujących okładzinach, tj. spiek kwarcowy, stal kortenowska lub jako drzwi alu-drewniane. Prosta konstrukcja bez przeszkleń i zdobień idealnie wpasowuje się w modernistyczny charakter architektury. Jednocześnie można ją przełamać wybierając jeden z dostępnych w standardzie kolorów okładzin lub dowolny kolor z palety RAL. W ten sposób drewniane drzwi zewnętrzne Jagienka są niczym kameleon dopasowujący się do stylistyki fasady domu lub do aranżacji mieszkania.

W zależności od standardu cieplnego, który chcecie osiągnąć, drzwi Jagienka od marki CAL dostępne są w wersji Termo, Arctic, Presenta i CPH Component. Drewniane drzwi zewnętrzne Jagienka zapewniają także doskonałą dźwiękoszczelność oraz wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Drzwi obok zrealizowano w tzw. dwukolorze. Z jednej strony widać monokolor z palety RAL z antabą, a z drugiej rysuje się okleina sękata w wykończeniu Winchester.

Zobacz pełen model w 3D
InfoWstaw w mury swojego domu!

Drewniane drzwi zewnętrzne Kingston

Model drzwi z frezowaniami i listwami ozdobnymi wyposażony w antywłamaniowe, wzmocnione szkło P4. Na grafice prezentowany jest w tzw. dwukolorze – inny kolor prezentowany jest od wewnątrz, a inny od zewnątrz. Dopasowuje się do stylistyki fasady domu i aranżacji wnętrza mieszkania.

W zależności od standardu cieplnego, który chcesz osiągnąć, drzwi Kingston od marki CAL dostępne są w wersji Termo, Arctic, Presenta i CPH Component. W standardach Arctic i CPH Component spełniają wymogi dla domów energooszczędnych i pasywnych – posiadają współczynnik przenikania o wyjątkowej izolacyjności termicznej: Ud od 0,58 W/m2K.

Drzwi obok zrealizowano w dwukolorze. Z jednej strony jest monokolor z palety RAL, a od zewnątrz dąb pokryty zielonkawym kolorem Norton z pastelowej palety CAL.

Zobacz pełen model w 3D
InfoWstaw w mury swojego domu!

Drewniane drzwi zewnętrzne Longinus

To drzwi z Kolekcji Rycerskiej. Na wizualizacji wykonane w standardzie Termo. Drzwi są szczelne, ciepłe i dobrze izolują również latem. Z jednej strony antracytowe lub w kolorze RAL jaki chcesz, a z drugiej znajduje się kolor lazurowy. Na zdjęciu jest to lakier bezbarwny. To dobre i pewne drzwi - okute stalą. Mają klasę antywłamaniowości RC2, zamek listwowy, pakiet szybowy P4, wręg antywyważeniowy i cztery zawiasy. Warto wzbogacić je o termiczną osłonę podproża (TOP®).

Zobacz pełen model w 3D
InfoWstaw w mury swojego domu!

Drewniane drzwi zewnętrzne Dragon

To drzwi dostępne w trzech standardach – na zdjęciu w wersji Termo. Z jednej strony malowane na złoty dąb (kolor z Palety CAL) i analogicznie z drugiej strony. Model można wykonać w dwukolorze, a nawet nadać inne wybarwienie ościeżnicy. Jest to realizacja dosyć konserwatywna, więc powinna podobać się również za 20 czy 30 lat. Drzwi są szklone pionowym pakietem dwukomorowym jeszcze bardziej odpornym na włamanie, bo P4. Warto je mieć w swoim domu. Mają klasę antywłamaniowości RC2 zamek listwowy, wręg antywyważeniowy i cztery zawiasy. Warto wzbogacić je o termiczną osłonę podproża (TOP®).

Zobacz pełen model w 3D
InfoWstaw w mury swojego domu!

Drewniane drzwi zewnętrzne Zawisza

To drzwi w standardzie wykończenia Arctic (wizualizacja). Pomalowane na kolory RAL: od zewnątrz 5003 i od wewnątrz 5021. Dostępne również w palecie CAL jak i kolorach NCS. Wizualizacja prezentuje drzwi grubsze i cieplejsze. Pionowo przebiega szklenie pakietu trzyszybowego – szerokiego i odpornego na włamanie - klasa P4. Mają klasę antywłamaniowości RC2, zamek listwowy, wręg antywyważeniowy i cztery zawiasy. Warto wzbogacić je o termiczną osłonę podproża (TOP®).

Zobacz pełen model w 3D
InfoWstaw w mury swojego domu!

Drewniane drzwi zewnętrzne Klio

W estetycznym standardzie Presenta. Drzwi są zlicowane z płaszczyzną ościeżnicy zarówno od zewnątrz jak i środka domu. Z jednej strony wykonane w lakierze bezbarwnym (dąb sękaty), a od strony wewnętrznej w kolorze niebieskawym CAL: Bourton. W realizacji występuje standardowa antaba wpuszczana z opcjonalnym białym podświetleniem i minimalistycznym szyldzikiem pierścieniowym. Drzwi mają klasę antywłamaniowości RC2, zamek listwowy, wręg antywyważeniowy i cztery zawiasy. Warto wzbogacić je o termiczną osłonę podproża (TOP®).

Zobacz pełen model w 3D
InfoWstaw w mury swojego domu!

Drewniane drzwi zewnętrzne Lhotse

To drzwi z kolekcji Vintage. Drzwi w standardzie Termo, dostępne również w standardach termicznych Arctic, CPH Component czy estetycznym – Presenta. Z zewnątrz w RAL 6005, od wewnątrz RAL 9016. Kolory może dobrać wg preferencji dopasowując je do wnętrza i otoczenia domu czy elewacji, bramy, okien i dachu. Drzwi mają klasę antywłamaniowości RC2, zamek listwowy, wręg antywyważeniowy i cztery zawiasy. Warto wzbogacić je o termiczną osłonę podproża (TOP®).

Zobacz pełen model w 3D
InfoWstaw w mury swojego domu!

Drewniane drzwi zewnętrzne Kverko

Drzwi w standardzie Presenta. Pięknie wykończone blaskiem koloru winchester - od zewnątrz. Natomiast ościeżnica jest schwarz charakterem tej realizacji – czarny to jej dominanta. Poziome deskowanie jest uzupełnione silikonem. Na zewnątrz realizacji użyliśmy koloru Winchester, a od wewnątrz Burford. Drzwi mają klasę antywłamaniowości RC2, zamek listwowy, wręg antywyważeniowy i cztery zawiasy. Warto wzbogacić je o termiczną osłonę podproża (TOP®).

Zobacz pełen model w 3D
InfoWstaw w mury swojego domu!

Drewniane drzwi zewnętrzne Fago

Drzwi w standardzie Termo. Pięknie deskowane dwustronnie i zabezpieczone bezbarwnym OLEJowoskiem. Mają klasę antywłamaniowości RC2, zamek listwowy, pakiet szybowy P4, wręg antywyważeniowy i cztery zawiasy. Warto wzbogacić je o termiczną osłonę podproża. Drewniane drzwi zewnętrzne Długie w standardzie Arctic. Z zewnątrz w kolorze RAL 3003, a od wewnątrz w kolorze RAL 3014. Dostępne również w palecie kolorów CAL, w tym w kolorach pastelowych. Z zewnątrz wyposażone w charakterystyczną ramkę, która dodaje powabu realizacji. Należą do kolekcji prawdziwych drzwi Vintage. Mają klasę antywłamaniowości RC2, zamek listwowy, pakiet szybowy P4, wręg antywyważeniowy i cztery zawiasy. Warto wzbogacić je o termiczną osłonę podproża (TOP®).

Zobacz pełen model w 3D
UE