drzwi cal Akademia CAL - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium
fundusze europejskie
REAL DOORS

Akademia CAL

akademia cal

Sprzedajesz lub montujesz drzwi? Szkolenie poniżej pozwoli Ci robić to jeszcze lepiej!

Witaj w dziale poświęconym doskonaleniu wiedzy produktowej.
Klikaj. Sprawdzaj. Ucz się.

Video #1 dotyczy profesjonalnego montażu systemu ERGON

 

 

Video #2 dotyczy przeszkleń w drzwiach zewnętrznych CAL

 

 

Video #3 dotyczy klasy antywłamaniowej RC2 w drzwiach zewnętrznych CAL

 

 

Video #4 dotyczy montażu drzwi wewnętrznych CAL

 

 

Video #5 dotyczy instalacji elektrycznych w drzwiach zewnętrznych CAL

 

 

Video #6 dotyczy termiki w drzwiach zewnętrznych CAL

 

Video #7 dotyczy pięciu faz sprzedaży drzwi zewnętrznych i wewnętrznych

 

Video #8 dotyczy montażu drzwi zewnętrznych marki CAL

 

Szkolenia online – kompleksowa wiedza o montażu drzwi

Chcesz wzbogacić swoją ekspercką wiedzę z zakresu stolarki drzwiowej? Szukasz wskazówek, jak profesjonalnie obchodzić się z naszymi produktami? Poznaj Akademię CAL! Jest to inicjatywa, w ramach której udostępniamy szkolenia online o różnych aspektach stolarki drzwiowej. Zawarte w materiałach informacje będą pomocne dla architektów, sprzedawców, monterów i wszystkich, którzy na co dzień pracują z naszymi produktami.

Filmy instruktażowe – rozbuduj swoją wiedzę!

Akademię CAL rozwijamy w przestrzeni wirtualnej. Dlaczego? Nie każdy, kto chce poszerzyć swoją wiedzę na temat stolarki drzwiowej, ma czas i możliwości, aby uczestniczyć w szkoleniu produktowym w formie stacjonarnej. Przygotowane przez nas materiały możesz oglądać tak, jak jest Ci wygodnie – gdzie chcesz i kiedy chcesz. Wystarczy do tego tylko komputer lub smartfon. Przekonaj się, jakie to proste i komfortowe rozwiązanie!

Filmy instruktażowe zawierają wyłącznie merytoryczne treści. W materiałach dotyczących montażu różnych rodzajów drzwi zobaczysz, jak fachowiec krok po kroku obchodzi się w prawidłowy sposób z naszym produktem. W niektórych filmach pojawia się przedstawiciel naszej firmy i wyczerpująco opowiada o danym zagadnieniu, np. w materiale o instalacjach elektrycznych, które znajdują się w drzwiach zewnętrznych CAL.

Jaki zakres wiedzy obejmują szkolenia online w Akademii CAL?

Na naszym firmowym blogu udostępniamy filmy instruktażowe dotyczące różnych zagadnień stolarki drzwiowej. Wspólnym mianownikiem materiałów wideo są produkty naszej firmy. Dzięki materiałom wideo dowiesz się między innymi tego, jak zamontować drzwi wewnętrzne? Jakimi parametrami termicznymi charakteryzują się drzwi wejściowe CAL? Co warto wiedzieć o przeszkleniach w drzwiach zewnętrznych CAL?

Każdy z filmów instruktażowych jest profesjonalnie wykonany. Posiada tytuł, przykuwającą uwagę miniaturkę oraz streszczenie odcinka. Czas trwania materiałów wynosi od kilku do kilkunastu minut. Dzięki temu na poznanie interesującego Cię zagadnienia nie musisz poświęcać dużo czasu. Wybrany materiał możesz obejrzeć podczas przerwy na kawę! Na blogu opublikowaliśmy filmy instruktażowe w sugerowanej kolejności oglądania.

Jesteś „głodny” wiedzy na temat zagadnień dotyczących stolarki drzwiowej? Chcesz poszerzyć swoją ekspercką wiedzę? Zaciekawiły Cię szkolenia online na naszym firmowym blogu i chcesz obejrzeć ich więcej? Sprawdź, co przygotowaliśmy na naszym kanale na YouTube „CAL prawdziwe drzwi”. Jest tam więcej filmów instruktażowych, materiałów promocyjnych oraz ciekawych podcastów. Bądź na bieżąco z trendami w stolarce drzwiowej!

Szkolenia online – fachowa wiedza za darmo

Jeśli sprzedajesz drzwi to będzie Twoje ulubione szkolenie!

Zainteresowało Cię jakieś zagadnienie przedstawione w Akademii CAL i chcesz o nim porozmawiać z innymi ekspertami? Zadaj pytanie w komentarzu pod filmem na naszym kanale na YouTube lub dołącz do dyskusji toczącej się w grupie Akademii CAL na Facebooku. Możesz sprawdzić zakładkę „Kontakt” na naszym firmowym blogu, gdzie znajdziesz do nas mail i telefon. Bardzo chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Wybierz idealne drzwi do Twojego domu!

Przygotowaliśmy dla Ciebie kolekcje drzwi wykonanych ze szlachetnych gatunków drewna. Nasze drzwi wyróżniają się trwałością, energooszczędnością oraz ponadczasowym pięknem. Odkryj nasz bogaty asortyment, przeglądając na niniejszej witrynie zakładki z drzwiami zewnętrznymi i wewnętrznymi. W dokonaniu prawidłowego wyboru pomogą Ci projekty, które zawarliśmy w naszym katalogu. Sprawdź go!

UE