PRAWDZIWE DRZWI

Drzwi zewnętrzne drewniane

Marka Drzwi CAL oferuje drzwi drewniane wejściowe w ramach wielu kolekcji. Dostarczamy produkty spełniające najwyższe normy odnośnie jakości, trwałości, ciepła i bezpieczeństwa. Drzwi wyjściowe wykonywane są z najwyższej klasy drewna dębowego i sosnowego, które pozyskujemy wyłącznie z zasobów odnawialnych. Ciepłe drzwi zewnętrzne CAL spełniają normy domów energooszczędnych, a kolekcja  Arktyczna także domów pasywnych. To jedne z najcieplejszych drzwi zewnętrznych na rynku o Ud=0,58 W/m2K Wszystkie nasze modele wyposażamy ponadto w podwójny lub potrójny obwiedniowy system uszczelek, który jeszcze bardziej podnosi ich termoizolacyjność.

Drzwi antywłamaniowe wejściowe

Kwestia bezpieczeństwa to nasz priorytet. Drewniane drzwi wejściowe oferujemy w klasie antywłamaniowości RC2 w standardzie. Kupując drzwi zewnętrzne CAL otrzymujecie wmontowany wręg francuski (wręg antytyważeniowy) oraz wielopunktowe zamki zapewniające doskonałą ochronę przed włamaniem. Wszystkie drzwi wyjściowe z szybami wyposażamy w anywłamaniowy zestaw szklany w klasie P-4. W ramach kilku kolekcji znajdziecie także najlepsze rozwiązania na rynku – drzwi w rozmiarach nietypowych, Termiczna Osłona Podproża (TOP®), naświetla antywłamaniowe, automatyczne zamki, antaby czy drzwi zlicowe z ukrytą ościeżnicą i ukrytymi zawiasami.

Arbo

Zobacz drzwi z kolekcji

Alutherm

Zobacz drzwi z kolekcji

Rycerska

Zobacz drzwi z kolekcji

Filmowa

Zobacz drzwi z kolekcji

Vintage

Zobacz drzwi z kolekcji

Klasyczna

Zobacz drzwi z kolekcji
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Akceptuję