drzwi cal Drzwi zewnętrzne drewniane - drzwi wejściowe do domu - Drzwi CAL
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI

Chcesz dowiedzieć się więcej o drzwiach zewnętrznych?

Napisaliśmy dla Ciebie wyjątkowo praktyczny poradnik, dzięki któremu zyskasz więcej!

Drzwi zewnętrzne drewniane

Zaprezentowane wizualizacje to tylko początek podróży po oceanie możliwości

Idylla

Zobacz drzwi z kolekcji

Kolora

Zobacz drzwi z kolekcji

Arbo

Zobacz drzwi z kolekcji

Alutherm

Zobacz drzwi z kolekcji

Rycerska

Zobacz drzwi z kolekcji

Muzyczna

Zobacz drzwi z kolekcji

Vintage

Zobacz drzwi z kolekcji

Klasyczna

Zobacz drzwi z kolekcji

Drzwi zewnętrzne to bardzo ważny element każdego mieszkania i domu. I to nie tylko ze względu na aspekt estetyczny, ale przede wszystkim kwestię bezpieczeństwa oraz trwałości – to w końcu inwestycja na długie lata. Marka CAL oferuje drzwi drewniane zewnętrzne w ramach wielu kolekcji. Dostarczamy produkty spełniające najwyższe normy w kwestii jakości, trwałości, ciepła oraz bezpieczeństwa. Drzwi wejściowe wykonywane są z najwyższej klasy drewna dębowego i sosnowego, które pozyskujemy wyłącznie z lasów zarządzanych zgodnie z racjonalną gospodarka leśną. Ciepłe drzwi zewnętrzne CAL spełniają normy domów energooszczędnych, a także pasywnych. To jedne z najcieplejszych modeli na rynku o Ud od 0,58 W/m2K. Ponadto wszystkie nasze modele wyposażamy w podwójny lub potrójny obwiedniowy system uszczelek, który jeszcze bardziej podnosi ich termoizolacyjność.

Poznaj nasze drzwi zewnętrzne: drewniane, oryginalne, niezawodne

W naszej ofercie znajdziesz sześć nietuzinkowych kolekcji drzwi zewnętrznych, czyli Arbo, Alutherm, Rycerska, Vintage, Filmowa oraz Klasyczna. Każda z nich jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju, jednak wszystkie je łączy jedna, bardzo istotna cecha – wykonane zostały z wysokiej jakości drewna, które zapewni ciszę, spokój i bezpieczeństwo wewnątrz domu. Chcesz kupić drzwi wejściowe? Zewnętrzne warunki pogodowe, zarysowania, uderzenia – na to wszystko muszą być przygotowane Twoje drzwi. I takie właśnie są oferowane przez nas produkty.

Drzwi antywłamaniowe wejściowe

Kwestia bezpieczeństwa to nasz priorytet. Drewniane drzwi zewnętrzne oferujemy w klasie antywłamaniowości RC2 w standardzie. Dzięki temu możesz wychodzić na cały dzień do pracy czy wyjeżdżać na wakacje bez obaw, że złodziej dostanie się do Twojego domu z powodu prostego wejścia do jego środka. Kupując drzwi zewnętrzne CAL, otrzymujesz wzmacniający wręg francuski (wręg antywyważeniowy) oraz trzypunktowe zamki Winkhaus, które zapewniają doskonałą ochronę przed włamaniem. Wszystkie drzwi wejściowe z szybami wyposażamy w antywłamaniowy zestaw szybowy w klasie P4 (z wyjątkiem kolekcji Filmowej). W ramach kilku kolekcji znajdziesz najlepsze rozwiązania na rynku – drzwi w rozmiarach nietypowych, Termiczną Osłonę Podproża (TOP®), naświetla antywłamaniowe, automatyczne zamki, antaby czy modele zlicowane z ościeżnicą i ukrytymi zawiasami. O odporności naszych drzwi w klasie RC2 świadczą certyfikaty uzyskane w akredytowanych laboratoriach badawczych. Oferujemy także opcję zwiększonego poziomu bezpieczeństwa, czyli drzwi antywłamaniowe wejściowe w klasie RC3. Są to skrzydła wzmocnione dwoma płaszczami blachy stalowej i ościeżnice zabezpieczone profilami wykonanymi z aluminium. Produkty w standardzie RC3 posiadają również cztery zawiasy o podwyższonej wytrzymałości, pięciopunktowy zamek, jak również dwie wkładki antywłamaniowe klasy C. Są to pierwsze takie produkty na polskim rynku!

Drzwi zewnętrzne energooszczędne

Drzwi zewnętrzne oferowane przez CAL to drzwi pasywne i energooszczędne. Powstały one z połączenia szeregu rozwiązań, które mają na celu zmniejszenia strat energii cieplnej w domach, dzięki czemu przyczyniają się do ograniczenia emisji CO2 z gospodarstw domowych. Co więcej, drzwi zewnętrzne energooszczędne świetnie chronią przed wiatrem, gwarantują wysoki poziom szczelności. Przekłada się to na zmniejszenie wydatków w kwestii ogrzewania pomieszczeń. Wspomniane wcześniej rozwiązania, które zostały zastosowane w naszych drzwiach zewnętrznych pasywnych to przede wszystkim: • wypełnienie z wysokiej jakości materiałów termoizolacyjnych, • zwiększona grubość skrzydeł drzwiowych, • trzy uszczelki obwodowe, • ościeżnica wykonana z ciepłego drewna, • automatyczny zamek wielopunktowy (gwarancja szczelności pomiędzy skrzydłem a ościeżnicą). Jednak największą zaletą drzwi zewnętrznych CAL jest niski współczynnik przenikania ciepła (Ud), wynoszący nawet 0,58 W/m2K, który jest poparty międzynarodowym certyfikatem.

Certyfikat drzwi zewnętrznych – Standard CPH Component

Certified Passive House Component, czyli standard CPH Component to certyfikat przyznany drzwiom zewnętrznym CAL przez Passive House Institute w Darmstadcie. Atest ten potwierdza wysoką izolacyjność termiczną naszych produktów, a także ich znakomitą szczelność. Poświadcza również, że mogą być one stosowane w domach pasywnych. Podczas badania parametrów naszych drzwi zewnętrznych, jak również ich certyfikacji brano pod uwagę także system ich montażu. W CAL jest on wykonywany przez Autoryzowaną Grupę Montażową, która dba o prawidłowy przebieg całego procesu. Nasze certyfikowane drzwi zewnętrzne drewniane zapewnią Ci ogromną oszczędność energii w porównaniu ze standardowymi skrzydłami. To wszystko dzięki wysokiej jakości komponentom, które wykorzystujemy do tworzenia naszych produktów w CAL. Pozwalają nam one na uzyskanie doskonałych parametrów, co bez wątpienia przyczyniło się do otrzymania certyfikatu drzwi zewnętrznych CPH Component.

UE