drzwi cal Kryteria programu "Czyste powietrze" - czy dostaniesz dotację?
fundusze europejskie
REAL DOORS
Powrót do listy aktualności

Czy kwalifikujesz się do dofinansowania z programu “Czyste Powietrze”?

15 February 2023
Udostępnij wpis

Bądź termoodpowiedzialny i wymień drzwi! Oszczędzaj, korzystaj z dopłat i ulg. Skorzystaj z programu "Czyste Powietrze" i zyskaj od 40 do 100 proc. kosztu drzwi. Sprawdź kryteria programu "Czyste powietrze" i zobacz ile dofinansowania możesz zyskać wymieniając stare drzwi na prawdziwe drzwi od CAL!

Od stycznia 2023 roku zmieniły się kryteria programu “Czyste powietrze”, a u Ciebie w domu nadal:

Wieje od progu?
Twoje drzwi przemarzają?
Słyszysz hałasy dochodzące z zewnątrz?
Potrzebujesz drzwi o wiele bardziej estetycznych?

Wymień stare drzwi na CALowe nowe! Zyskasz:

Sprawdź, czy spełniasz kryteria otrzymania dotacji
z programu “Czyste Powietrze”

Pobierz listę sprawdzającą

 

Jeśli na wszystkie 10 pytań odpowiesz TAK, to ŚWIETNIE – spełniasz kryteria programu “Czyste powietrze”!
Kwalifikujesz się z wymianą drzwi do Programu Czyste Powietrze – choćby dziś!

Drzwi CAL możesz kupić już dziś, a na złożenie wniosku o dofinansowanie w Programie masz 6 miesięcy od daty pierwszej faktury. Wszystkie katalogowe drzwi zewnętrzne CAL <klik> mieszczą się w górnych granicach wydatków objętych dotacją programu. 

Czy zamawiać z montażem? TAK!

Montaż przez Autoryzowaną Grupę Montażową jest zawsze pewniejszy i daje gwarancję maksymalnego wykorzystania właściwości drzwi do ogrzania domu. Ale czy jest dodatkowym kosztem? Montaż będzie uwzględniony na fakturze i razem z drzwiami zamontowanymi w domu jednorodzinnym opodatkowany będzie stawką VAT 8% (podatek ten nie jest zwracany w Programie Czyste Powietrze 3.0). Drzwi bez montażu objęte są stawką VAT 23%. W większości przypadków zakup drzwi CAL z montażem będzie więc korzystniejszy również finansowo. 

Na stronie “Gdzie kupić” <klik> szukaj punktów, które mają Autoryzowaną Grupę Montażową. Szczególnie jeśli chciałbyś na swoje nowe drzwi CAL otrzymać nawet 5 lat gwarancji! 

Już wiesz, że spełniasz kryteria programu “Czyste powietrze”?

O zakwalifikowanie do poszczególnych progów dofinansowania (od 40 do 100% kosztów netto) pytaj w punkcie konsultacyjnym Programu Czyste Powietrze w Twojej gminie albo na infolinii 22 340 40 80.

Jeśli wymieniasz tylko stolarkę to przy maksymalnym poziomie dofinansowania 100% ceny netto drzwi możesz dostać aż 40.000 zł. Kompleksowa termomodernizacja to aż 135.000 zł dotacji, a do tego 1.200 zł na audyt energetyczny). 

Dotacja to nie jedyny powód, aby zainwestować w drzwi CAL! Pobierz poradnik “Jak dobrze wybrać drzwi zewnętrzne” <klik> i ciesz się przyjemnością wejścia do domu przez wiele lat!

Polecane wpisy

UE