drzwi cal Horyzont lepszych cen dla Suwałk i okolic: drzwi 13 proc. taniej! aż o13 procent! - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium, ekologiczne i na lata
fundusze europejskie
REAL DOORS

Horyzont lepszych cen dla Suwałk i okolic: drzwi 13 proc. taniej!

rodzinne ciepło drzwi zewnętrzneChcesz, żeby był piękny, cichy, bezpieczny. Żeby jak najwięcej mówił o Tobie – Twoich gustach, pragnieniach, wyznawanych przez Ciebie wartościach. Żeby rodziły się w nim dobre emocje i szczere gesty. I żeby nigdy nie brakowało w nim ciepła. Po prostu chcesz, żeby był… prawdziwy.

Prawdziwy dom potrzebuje prawdziwych drzwi. Takich z prawdziwego drewna, pozyskiwanego w zgodzie z naturą – czyli w zgodzie z Tobą i Twoją troską o dobro Najbliższych. Takich, które wyszły spod ludzkiej ręki, traktującej
surowiec jak skarb, z miłością. Solidnych i trwałych niczym rodzinne więzi, bo zaprojektowanych z myślą o każdym domowym wyzwaniu. Strzegących ciepła i spokoju, których tak bardzo potrzebujesz, gdy wracasz z chłodnego,
zabieganego świata. I w Twoim stylu. Takich, o jakich zawsze marzyłeś, a które my z marzenia zmieniliśmy w rzeczywistość…

35 lat temu założyciel i obecny właściciel CAL wrócił do domu po zdanym egzaminie na mistrza stolarskiego (choć był inżynierem elektrykiem). Miał cel jakim jest projektowanie i produkowanie zdrowych, ciepłych i bezpiecznych drzwi drewnianych.

Prawdziwe drzwi drewniane i hybrydowe – drzwi Suwałki

Od tego czasu produkujemy dla mieszkańców Suwalszczyzny i okolic drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Na pierwszym miejscu stawiamy uczciwość wobec Klienta. Jesteśmy doświadczoną firmą rodzinną, która nosi nazwisko założyciela. To zobowiązuje do przestrzegania wartości uniwersalnych, które nie podlegają modom czy trendom marketingowym. Dlatego mówimy prawdę o naszych wyrobach – ich wiarygodność potwierdzają liczne certyfikaty wydawane przez niezależne instytucje.

Kupując u nas dbasz o zielone płuca Ziemi, gdyż każdego roku oddajemy Naturze z nawiązką surowiec, z którego korzystamy – sadząc las. I przyczyniasz się do rozwoju lokalnej społeczności – w CAL wspieramy lokalnych przedsiębiorców oraz miejscowe organizacje (CALowski CSR). Także Ty korzystasz!

Drzwi Suwałki – promocja!

Czy wiesz ile osób dotyka Twoich drzwi podczas produkcji, zanim do Ciebie trafią? Momentami to 3 pary rąk na raz! Mieszkańców Suwałk i okolic :) Pasjonaci łączą doskonałą jakość drewna z wysokimi standardami produkcji i montażu drzwi. Dzięki temu oddajemy Ci produkt z gwarancją doskonałej trwałości na lata.

Skorzystaj z promocji i zyskaj nawet 13 proc. rabatu na drzwi wewnętrzne i zewnętrzne CAL. Sprawdź też jak działa Suwalska Karta Mieszkańca!

Promocja dotyczy inwestycji na terenie powiatu suwalskiego, powiatu augustowskiego, powiatu sejneńskiego, powiatu oleckiego, powiatu gołdapskiego.

Lokalni patrioci zyskują więcej od producenta drzwi drewnianych i hybrydowych z Suwałk.

Regulamin promocji: Horyzont lepszych cen dla Suwałk i okolic

tel. 87 563 11 55;

Suwałki, ul. Piaskowa 5.

Wybierz swoje drzwi! Drewniane lub hybrydowe.

Drzwi zewnętrzne drewniane kolekcja suwalska karta miejska

UE