PRAWDZIWE DRZWI

Drzwi wewnętrzne drewniane

La Linea

Zobacz drzwi z kolekcji

Infinity

Zobacz drzwi z kolekcji

Geometria

Zobacz drzwi z kolekcji

Nova 3.0

Zobacz drzwi z kolekcji

Nova 3.1

Zobacz drzwi z kolekcji

Nova 3.2

Zobacz drzwi z kolekcji

Luksusowa

Zobacz drzwi z kolekcji

Klasyczna

Zobacz drzwi z kolekcji

Szlachecka

Zobacz drzwi z kolekcji

Drzwi wewnętrzne, drzwi pokojowe

Drewniane drzwi wewnętrzne CAL to ogromny wybór modeli zaprojektowanych zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. To piękne i trwałe drzwi dębowe oferowane w wielu okleinach do wyboru, a także w dowolnym kolorze z palety RAL. Drzwi drewniane na wymiar możecie zaprojektować wspólnie z nami wybierając ulubiony typ szyby, ozdobne ościeżnice oraz rozwiązanie technologiczne. Oferujemy różnorodne systemy wejściowe odpowiednie dla typowych, jak i nietypowych rozwiązań w domu.

Drewniane drzwi do łazienki, salonu, sypialni

Drzwi do salonu, drewniane drzwi do sypialni czy drzwi do łazienki – niezależnie od planów, w ofercie Drzwi CAL znajdziecie produkty, które spełnią Wasze oczekiwania odnośnie wyglądu i trwałości. Oferujemy drzwi klasyczne w ramach kolekcji, Luksusowej, Klasycznej i Szlacheckiej, a także drzwi nowoczesne zaprezentowane w kolekcjach Infinity, Geometria i Nova.

Drzwi wewnętrzne białe – mogą być zarówno klasyczne i eleganckie, jak i nowoczesne lub w stylu skandynawskim. Drzwi wewnętrzne białe znakomicie komponują się z większością wnętrz w domu i mieszkaniu w bloku. Nie zabierają optycznej przestrzeni i dodają pogodnego charakteru sypialni, salonowi czy łazience. Drzwi wewnętrzne białe możecie mieć w ramach każdej kolekcji zgodnie z paletą barw RAL. Jak wyglądają można sprawdzić przeglądając m.in. naszą kolekcję eleganckich drzwi białych Infinity czy kolekcję Luksusową.

Luksusowe drzwi do salonu – do klasycznych wnętrz należy dobrać drzwi stylowe, które podkreślą ekskluzywny charakter aranżacji. Miłośnikom tradycji oferujemy drzwi drewniane, idealne jako drzwi do salonu, gabinetu czy sypialni. Posiadamy w ofercie wiele modeli w ramach kilku kolekcji. Dostępne warianty, kolory i zdobienia mogą Państwo obejrzeć przeglądając kolekcję Luksusową oraz Klasyczną.

Klasyczne drzwi do sypialni – sypialnia jest miejscem, w którym odpoczywamy, relaksujemy się i zbieramy siły na następny dzień. To ulubione pomieszczenie wielu osób, dlatego należy zadbać o jej odpowiednią aranżację. Dotyczy to także detali, jak i drzwi do sypialni, które powinny harmonizować wystrojem, a jednocześnie zapewnić intymność w sypialni. Oferujemy klasyczne drzwi do sypialni oraz nowoczesne modele, które łatwo wpasować w konkretną stylistykę wnętrz. To bardzo solidne, drewniane drzwi do sypialni, w której będą Państwo chcieli jak najwięcej przebywać.

Drzwi przesuwne do mieszkania, domu

Nasza oferta obejmuje także drzwi przesuwne, które projektujemy w oparciu o kilka systemów. Drzwi przesuwne to bardzo estetyczne rozwiązanie, które pozwala także zaoszczędzić wiele miejsce. Mogą być to rozwiązania wykorzystujące niewidoczne prowadnice, rozwiązanie Ergon, system naścienny oraz system wewnątrzścienny (drzwi chowane w ścianie). Nasze produkty można także zamówić w rozmiarach nietypowych, aby idealnie dopasować je do mieszkań w kamienicy czy do lokali o niestandardowej wysokości pomieszczeń.

.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Rozumiem