PRAWDZIWE DRZWI

Drzwi wewnętrzne drewniane

Drewniane drzwi wewnętrzne CAL to ogromny wybór modeli zaprojektowanych zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. To piękne i trwałe drzwi dębowe lub sosnowe oferowane w wielu okleinach do wyboru, a także w dowolnym kolorze z palety RAL. Drzwi drewniane na wymiar możecie zaprojektować wspólnie z nami wybierając ulubiony typ szyby, ozdobne ościeżnice oraz rozwiązanie technologiczne. Oferujemy różnorodne systemy wejściowe odpowiednie dla typowych, jak i nietypowych rozwiązań w domu: system Magic, drzwi wejściowe przesuwne, drzwi drewniane przesuwno-obrotowe Ergon oraz system wewnątrzścienny i naścienny.

Drzwi drewniane wejściowe – do sypialni, salonu, łazienki

Drzwi do salonu, drewniane drzwi do sypialni czy drzwi do nowoczesnej łazienki – niezależnie od  planów, w ofercie Drzwi CAL znajdziecie drzwi, które spełnią Wasze oczekiwania odnośnie wyglądu i trwałości. Oferujemy drzwi wewnętrzne klasyczne w ramach kolekcji Infinity, Luksusowej, Klsycznej i Szlacheckiej, a także drzwi drewniane nowoczesne zaprezentowane w kolekcjach Geometria i Nova.

Infinity

Zobacz drzwi z kolekcji

Geometria

Zobacz drzwi z kolekcji

Nova 3.0

Zobacz drzwi z kolekcji

Nova 3.1

Zobacz drzwi z kolekcji

Nova 3.2

Zobacz drzwi z kolekcji

Luksusowa

Zobacz drzwi z kolekcji

Klasyczna

Zobacz drzwi z kolekcji

Szlachecka

Zobacz drzwi z kolekcji
.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Akceptuję