drzwi cal Autoryzowana Grupa Montażowa - profesjonalny montaż drzwi zewnętrznych
fundusze europejskie
REAL DOORS

Autoryzowana Grupa Montażowa: profesjonalny montaż drzwi zewnętrznych

Drzwi to produkt niejednorodny

Drzwi to produkt niejednorodny, wbrew pozorom dosyć skomplikowany, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek warto postawić na zawodowców, którzy znają produkt i wiedzą jak go prawidłowo osadzić w świetle muru.

Zobacz listę AGM

AGM w akcji! To same korzyści

Przymierzasz się do wymiany drzwi wejściowych? A może jesteś w trakcie budowy domu i zastanawiasz się, który model sprawdzi się w nim najlepiej? Estetyka, trwałość, szczelność drzwi – pewnie tym zagadnieniom poświęcasz najwięcej uwagi. Tymczasem dobrego przemyślenia wymaga również kwestia ich instalacji.

Autoryzowana Grupa Montażowa (AGM) to profesjonaliści, którzy:

  • wiedzą, jak montować produkty marki CAL,
  • regularnie przechodzą teoretyczne i praktyczne testy z prawidłego montażu,
  • sprawią, że w Twoich drzwiach wszystko będzie działać, jak należy,
  • gwarantują, że drzwi nie zostaną uszkodzone ani zniszczone w czasie pracy,
  • zapewniają dodatkowy rok gwarancji na nasze produkty, czyli aż 36 miesięcy!

Pamiętaj!

Wstawianie drzwi zgodne z Instrukcją Montażu Drzwi Zewnętrznych CAL przedłuża gwarancję o dodatkowe 12 miesięcy wyłącznie, jeśli zostanie potwierdzony „Protokołem odbioru robót montażowych”.

Prawidłowy montaż drzwi zewnętrznych – czy to w ogóle ma znaczenie?

W ofercie CAL znajdziesz bogaty wybór drzwi zewnętrznych, w tym także modele o niskim współczynniku przenikania ciepła z certyfikatem Passive House Institute w Darmstadt. Jeśli straty energii cieplnej spędzają Ci sen z powiek, wszystko wskazuje na to, że jesteś we właściwym miejscu!

Musisz jednak wiedzieć, że instalacja takich drzwi powinna być przeprowadzona z najwyższą starannością i zgodnie z przyjętymi zasadami, w przeciwnym wypadku nie będą one spełniały swojej funkcji.

Błędy popełnione przy montażu drzwi wejściowych mogą doprowadzić do ich uszkodzenia. To najgorszy scenariusz ze wszystkich możliwych. Gdy je źle osadzisz, mogą stawiać opór podczas zamykania i otwierania, a to będzie uciążliwe podczas codziennego ich użytkowania. Inna możliwość to nadmierny luz skutkujący trzaskaniem oraz otwieraniem się drzwi w zupełnie przypadkowych momentach.

Nieprawidłowości w czasie instalacji mogą sprawić, że dojdzie do powstania mostków termicznych, przez które ciepło będzie „uciekać” z domu. W takiej sytuacji nawet spełniające wysokie normy drzwi energooszczędne i pasywne naszej produkcji nie pomogą. Szczelność zapewnia także odpowiednie ocieplenie progu, ramy oraz ościeżnicy.

 

Źle wykonany montaż drzwi wejściowych może osłabić ich właściwości. Drzwi wejściowe do domu mają służyć przez wiele lat. Zadbaj, by inwestycja w nie poszła na marne.

Drzwi zewnętrzne – z montażem czy bez?

Jeśli wierzysz we własne możliwości, instalacją drzwi możesz zająć się samodzielnie. Klienci, którzy zdecydują się na takie rozwiązanie, mogą liczyć na nasze fachowe doradztwo – nie tylko w zakresie wyboru właściwego modelu drzwi, ale i samego procesu ich instalacji.

O sukcesie całego przedsięwzięcia przesądza nie tylko stabilne osadzenie oraz uszczelnienie drzwi, ale również odległość pomiędzy nimi a źródłami ciepła czy zadaszenie wejścia. To dosyć złożona kwestia. Pomocna będzie przygotowana przez nas instrukcja montażu drzwi zewnętrznych, drewnianych.

Obawiasz się, że to wyzwanie wykraczające poza Twoje możliwości? A może nie dysponujesz wystarczającą ilością wolnego czasu, by móc się z nim zmierzyć? Zdecyduj się na drzwi zewnętrzne z montażem wykonanym przez AGM.

Autoryzowana Grupa Montażowa to fachowcy, którzy znają konstrukcję drzwi CAL i stojące przed nimi zadania. Co ważniejsze – oni wiedzą, jak je instalować, aby wzorcowo się z nich wywiązywały.

montaż drzwi

Sprawdźmy koszt!

Dla przykładu drzwi zewnętrzne mają wartość 5 tysięcy złotych. VAT 23 proc. generuje nam koszt 6150 złotych, ale korzystając z AGM podatek wynosi zaledwie 8 proc., czyli wartość drzwi to kwota 5400 złotych. Do tego należy doliczyć montaż – ok. 500 złotych. Oszczędzasz 250 zł, które wydasz jak chcesz, a przy okazji wygrywasz dobrze zamontowane drzwi!

Poznaj korzyści z profesjonalnego montażu drzwi wejściowych drewnianych

Montaż z Autoryzowaną Grupą Montażową to ogromna wygoda oraz gwarancja, że drzwi nie zostaną zniszczone w czasie instalacji. W ten sposób zdobędziesz również pewność, że będą odznaczały się one wymaganą izolacją termiczną i akustyczną, dzięki czemu w Twoim domu zagości upragnione ciepło.

Klientów korzystających z tej opcji nagradzamy wydłużeniem okresu gwarancji na drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o dodatkowy rok. Łącznie będzie on wynosił 36 miesięcy. Gdy wybierzesz drzwi wejściowe dębowe lub sosnowe w okleinie dębowej – rozciągnie się on na okres 5 lat! Żal nie skorzystać z takiej okazji.

Ważne! Przedłużymy okres gwarancyjny na Twoje drzwi, gdy zostaną one zamontowane przez AGM, a fakt ten będzie potwierdzony: „Protokołem odbioru robót montażowych”.  

 

Jak skorzystać z pomocy rekomendowanych przez nas fachowców przy montażu drzwi zewnętrznych?

Na liście punktów sprzedaży z Autoryzowaną Grupą Montażową wyszukaj ten, którego lokalizacja jest dla Ciebie dogodna. Wystarczy, że przy zakupie drzwi zadeklarujesz chęć skorzystania z profesjonalnego wsparcia. Takie to proste, a jakie wygodne!

Planujesz wymianę drzwi wejściowych? Zrób to z ATM i CAL!

UE