PRAWDZIWE DRZWI

Autoryzowana Grupa Montażowa

Drzwi to produkt niejednorodny

Drzwi to produkt niejednorodny, wbrew pozorom dosyć skomplikowany, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek warto postawić na zawodowców, którzy znają produkt i wiedzą jak go prawidłowo osadzić w świetle muru.

Zobacz listę AGM

AGM w akcji! To same korzyści

Autoryzowana Grupa Montażowa to profesjonaliści, którzy wiedzą jak montować produkty marki CAL. Sprawdziliśmy ich poddając wyczerpującym testom z wiedzy, o tym jak w prawidłowy sposób dokonać właściwego montażu. To przepustka do świata drzwi „CAL”, w którym wszystko działa jak należy.

Ciepły montaż drewnianych drzwi zewnętrznych CAL:

montaż drzwi

Sprawdźmy koszt!

Dla przykładu drzwi zewnętrzne mają wartość 5 tysięcy złotych. VAT 23 proc. generuje nam koszt 6150 złotych, ale korzystając z AGM podatek wynosi zaledwie 8 proc., czyli wartość drzwi to kwota 5400 złotych. Do tego należy doliczyć montaż – ok. 500 złotych. Oszczędzasz 250 zł, które wydasz jak chcesz, a przy okazji wygrywasz dobrze zamontowane drzwi!

Dodatkowy rok gwarancji

CAL zachęca do montażu drzwi przez AGM, bo to pewność dobrego wyboru. Pewność, że nikt nie zepsuje produktu, z materiału który wzrastał przez ponad 100 lat. Nie wspieramy marnotrawstwa, dlatego oferujemy wszystkim, którzy korzystają z usług profesjonalistów dodatkowy rok gwarancji – czyli 36 miesięcy na drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. W przypadku drzwi wejściowych dębowych albo sosnowych w okleinie dębowej – nawet 5 lat! Czy nie warto zainwestować w pewność swojego wyboru? Szczególnie, że możesz ją mieć za darmo!

Uwaga: montaż zgodny z Instrukcją Montażu Drzwi Zewnętrznych CAL, przedłuża gwarancję o dodatkowe 12 miesięcy co musi być potwierdzone „Protokołem odbioru robót montażowych”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Rozumiem