Must have! Drzwi o IQ 180 - Drzwi drewniane wewnętrzne i zewnętrzne najwyższej jakości
REAL DOORS
Powrót do listy wpisów

Must have! Drzwi o IQ 180

1 August 2018
Udostępnij wpis

Przypomnij sobie filmy science-fiction. I domy, które przedstawiają. Ultra-technologiczne, prawda?

Naszpikowane elektroniką w służbie człowiekowi (a przynajmniej humanoidowi). Wiele z pokazywanych w nich rozwiązań dostępnych jest już dziś! Poczynając od wejścia do domu…

Teraz kiedy myślisz „drzwi do domu” widzisz albo klasyczne drewniane albo nowoczesne metalowe. Jednak nie musisz wybierać! Zdecyduj się na połączenie dwóch tak różnych materiałów: drewna i aluminium, a całość uzupełnij za pomocą zaawansowanej technologicznie biżuterii drzwiowej. Nowoczesne drzwi alu-drewniane!

Design – zdrowie – odporność

Kolekcja AluTherm firmy CAL to drzwi drewniane w okładzinie aluminiowej. Naturalne drewno wewnątrz domu oraz aluminium na zewnątrz. Niezwykłe połączenie zupełnie różnych surowców. Aluminium, wykorzystywane m.in. w przemyśle lotniczym, doskonale sprawdza się również, jako powłoka ochronna drzwi drewnianych. Wybieraj z ponad 100. różnego rodzaju okładzin aluminiowych (w tym drewnopodobnych), dopasowując swoje drzwi do okien czy bramy garażowej.

Nie masz czasu na pielęgnację, ale chcesz otaczać się naturą? Aluminium na zewnątrz gwarantuje jeszcze większą bezobsługowość, a drewno zapewnia doskonały i jedyny w swoim rodzaju mikroklimat wewnątrz domu.

Dodatki do zadań specjalnych

Elegancja i nowoczesność wymaga odpowiednio dobranych dodatków. Dodaj do swoich wybranych drzwi ‘pazur’, a jednocześnie stylowy wygląd. Przy okazji – ułatw życie sobie i swojej rodzinie czy przyjaciołom! W Twojej torebce jest już wystarczająco dużo niezbędnych do życia rzeczy – klucze do domu, piwnicy, garażu, bramki… nie muszą jej dodatkowo obciążać. System wkładek BlueCompact (firmy Winkhaus) pozwoli Ci otworzyć wszystkie drzwi w domu, a w przypadku zgubienia – zablokujesz go natychmiast aplikacja na telefonie.

Chcesz mieć jeszcze lżej w torebce? Otwieraj zamki używając palca lub smartfona (w systemie iComfort)! Jeśli dodatkowo połączysz sterowanie drzwiami z resztą systemów w domu – jednym ruchem uchylisz drzwi, otworzysz rolety oraz włączysz telewizor i ekspres do kawy!

Możesz autoryzować do 150 przyjaciół i członków rodziny, jednorazowo albo na stałe. Możesz zapewnić dostęp do domu pomocy domowej w określonych dniach i godzinach. To co piękne musi być jednak również perfekcyjnie użyteczne. Każdorazowo będziesz wiedzieć, czy dziecko albo mąż wrócili już ze swoich zajęć. Inteligentne drzwi to Twoje bezpieczeństwo!

Wyobraź sobie, ze stoisz przed drzwiami i nagle podchodzi do Ciebie złodziej z nożem. Każe otworzyć drzwi, a Ty zamiast palca wskazującego używasz kciuka. Drzwi otwierają się jak zawsze, ale system wie którym palcem je otworzyłaś i oprócz standardowego otwarcia wysłał informacje o napadzie do stacji monitorowania. Za chwilę złodziej będzie musiał zmierzyć się z jednostką interwencyjną.

Wszystko dopasuj kolorystycznie i wizualnie – dobierz kolor i wzór: antaby prostokątne albo okrągłe, czytnik linii papilarnych w antabie albo na drzwiach… Baw się zestawami! Właściwe drzwi wejściowe z właściwie dobraną biżuterią drzwiową – to nie ekstrawagancja ani kaprys. To wymóg mody, która służy kobiecie ułatwiając jej życie i zapewniając bezpieczeństwo.

Po prostu must have!

Comments are closed.