PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy aktualności

CAL sadzi las. Już za tydzień!

16 kwietnia 2018
Udostępnij wpis

Już za tydzień pracownicy CAL posadzą kolejne sadzonki. Tym razem w nadleśnictwie Szczebra koło Augustowa. To kontynuacja ubiegłorocznej akcji, kiedy posadzono 12 tysięcy drzew.

– W miejsce ściętych drzew odsadzamy nowe, znacznie więcej niż wynosi nasze roczne zapotrzebowanie. To polityka odpowiedzialnego biznesu  firmy CAL – tłumaczy Sylwia Ciszewska, Dyrektor Zarządzająca CAL. I dodaje: – W tym roku do naszej akcji zaprosiliśmy również partnerów z całej Polski.

Zarząd firmy CAL będzie odnawiał las wspólnie z pracownikami. W tym roku będzie to blisko 100 osób.

CAL to producent drzwi drewnianych z Suwałk.

Drzwi wykonane z drewna pozwalają na oszczędność energii wykorzystywanej do ich wytworzenia, co oznacza mniejszą emisję zanieczyszczeń oraz niższe zużycie paliw. Można je przetworzyć w niemal 100 proc. Nawet jeżeli nie zostaną ponownie wykorzystane, ulegną naturalnej biodegradacji.

Drzwi CAL są produkowane z wykorzystaniem przyjaznych dla środowiska wodorozcieńczalnych lakierów, jak również olejo-wosków dopuszczonych do kontaktów z żywnością i stosowanych w zabawkach dla dzieci. Drewno pochodzi wyłącznie z lasu certyfikowanego zarządzanego wg zasad dobrej gospodarki leśnej.

Firma CAL jest wiodącym producentem drzwi drewnianych. Wykonuje je już od ponad 30 lat. Założył ją i nadal rozwija, z pełnym wparciem kolejnego pokolenia, Zbigniew Cywiński, Prezes CAL. Więcej informacji o przedsiębiorstwie.

Akcja została objęta Honorowym patrontem Marszałka Województwa Podlaskiego.

 

Polecane wpisy

CAL pomoże Bajce

25 września 2019

Suwalska firma CAL prawdziwe drzwi organizuje koncert na rzecz Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły…

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Akceptuję