CAL sadzi las. Już za tydzień! - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy aktualności

CAL sadzi las. Już za tydzień!

16 kwietnia 2018
Udostępnij wpis

Już za tydzień pracownicy CAL posadzą kolejne sadzonki. Tym razem w nadleśnictwie Szczebra koło Augustowa. To kontynuacja ubiegłorocznej akcji, kiedy posadzono 12 tysięcy drzew.

– W miejsce ściętych drzew odsadzamy nowe, znacznie więcej niż wynosi nasze roczne zapotrzebowanie. To polityka odpowiedzialnego biznesu  firmy CAL – tłumaczy Sylwia Ciszewska, Dyrektor Zarządzająca CAL. I dodaje: – W tym roku do naszej akcji zaprosiliśmy również partnerów z całej Polski.

Zarząd firmy CAL będzie odnawiał las wspólnie z pracownikami. W tym roku będzie to blisko 100 osób.

CAL to producent drzwi drewnianych z Suwałk.

Drzwi wykonane z drewna pozwalają na oszczędność energii wykorzystywanej do ich wytworzenia, co oznacza mniejszą emisję zanieczyszczeń oraz niższe zużycie paliw. Można je przetworzyć w niemal 100 proc. Nawet jeżeli nie zostaną ponownie wykorzystane, ulegną naturalnej biodegradacji.

Drzwi CAL są produkowane z wykorzystaniem przyjaznych dla środowiska wodorozcieńczalnych lakierów, jak również olejo-wosków dopuszczonych do kontaktów z żywnością i stosowanych w zabawkach dla dzieci. Drewno pochodzi wyłącznie z lasu certyfikowanego zarządzanego wg zasad dobrej gospodarki leśnej.

Firma CAL jest wiodącym producentem drzwi drewnianych. Wykonuje je już od ponad 30 lat. Założył ją i nadal rozwija, z pełnym wparciem kolejnego pokolenia, Zbigniew Cywiński, Prezes CAL. Więcej informacji o przedsiębiorstwie.

Akcja została objęta Honorowym patrontem Marszałka Województwa Podlaskiego.

 

Polecane wpisy

UE