Tunel do drzwi zewnętrznych | Drzwi-Cal
PRAWDZIWE DRZWI

Tunel do drzwi zewnętrznych

Tunel do drzwi zewnętrznych

W naszej ofercie są dostępne tunele drewniane do drzwi zewnętrznych. Taki element stanowi zabudowę glifu od strony wewnętrznej i podnosi walory estetyczne stolarki. Podobnie jak w przypadku pozostałych wyrobów CAL futryny również wykonujemy z najlepszych gatunkowo materiałów, głównie naturalnego drewna, które gwarantują długowieczność konstrukcji oraz jej piękny wygląd. Wybrany model będzie świetnym uzupełnieniem zestawu drzwiowego i pozwoli Ci w ciekawy sposób zaaranżować wejście do Twojego domu.

W przeciwieństwie do standardowej ościeżnicy tunel do drzwi zewnętrznych jest pozbawiony zawiasów oraz zaczepów na zamek. Futryna przejściowa jest powszechnie używana do wykończenia głębokich otworów drzwiowych w sposób podnoszący walory estetyczne Twojego domu lub mieszkania. W CAL możesz zamówić ten element w wersji doskonale dopasowanej do aranżacji wnętrza. Oferujemy drewniane produkty lakierowane preparatami, które świetnie podkreślają słoje, nadają elegancki wygląd stolarce.

Drewniane tunele do drzwi 

W CAL zamówisz zestaw drzwiowy, który zostanie dostosowany indywidualnie do Twoich potrzeb. Oferujemy drewniane drzwi zewnętrzne z tunelami na wymiar dopasowanymi do grubości oraz wysokości ścian, przez co będą się świetnie prezentować na ich tle. W przypadku niestandardowych otworów o dużej szerokości proponujemy uzupełnienie zestawu o naświetla, które wyglądają bardzo atrakcyjnie i dodatkowo wprowadzają naturalne światło do wnętrza Twojego domu.

Specjalizujemy się w produkcji drewnianych tuneli, które można wykorzystać w przypadku wszystkich kolekcji naszych drzwi zewnętrznych. Takie elementy warto zamontować w celach dekoracyjnych, zwłaszcza przy głębokich glifach. Produkty z tej kategorii wykonujemy z wysokogatunkowego drewna dębowego, które ma bardzo wysoką odporność mechaniczną, jest trwałe i pozyskujemy je wyłącznie z certyfikowanych lasów. Dzięki temu materiały stosowane w produkcji są długowieczne i jednocześnie ekologiczne.

Firma CAL stosuje politykę „drzewo za drzwi”. Oznacza to, że inwestujemy w środki w sadzenie nowych dębów w miejsce tych ściętych w celach produkcji zewnętrznych tuneli drewnianych. Dzięki temu nasza oferta cieszy się dużym powodzeniem wśród użytkowników kładących duży nacisk na kwestie ochrony środowiska. Jako Ambasadorzy Budownictwa Pasywnego zapewniamy też, że produkujemy wyroby energooszczędne, które dzięki optymalnej termoizolacji nie dopuszczają do zbytniego wychłodzenia się wnętrza Twojego domu.

W ofercie dostępny jest również tunel, który stanowi zabudowę glifu od strony wewnętrznej.

 

 

Poniżej prezentujemy rysunek techniczny:

Rozwiązanie dotyczy drzwi otwieranych na zewnątrz. O szczegóły zapytaj eksperta!

Zamów tunel do drzwi zewnętrznych 

Oferowane przez nas tunele drewniane wykonywane są na zamówienie, według Twoich indywidualnych preferencji. Oprócz wyrobów z litego dębu oferta obejmuje również produkty sosnowe, które wykańczamy z pomocą estetycznej okleiny w wielu wariantach kolorystycznych i stylistycznych. Wszystkie kolekcje stolarki objęte są certyfikatami jakości i bezpieczeństwa, o których możesz dowiedzieć się więcej na naszej stronie.

UE