PRAWDZIWE DRZWI

Ciepło i bezpieczeństwo

Ciepło i bezpieczeństwo

Wyjątkowy na rynku parametr przenikalności cieplnej Ud równy nawet 0,58 W/m2K, i klasa antywłamaniowości RC2 w standardzie to komfort życia – Twój i Twojej rodziny.

Co oznacza współczynnik 0,58 W/M2K?

Nie mniej, nie więcej jak to, że otrzymujesz jedne z najcieplejszych drzwi dostępnych na rynku. To ciepły wiatrołap zimą i niewychłodzone ubrania Twoich dzieci. To poszanowanie natury – oszczędzając energię, oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale również dbasz o środowisko i przyszłość swojego potomstwa.

współczynnik 0,58 W/M2K

To trzy kluczowe korzyści:

    1. Ciepło – poczujesz je we wnętrzu swojego domu. CAL to jedyny polski producent drzwi drewnianych będący Ambasadorem Budownictwa Pasywnego (najwyższe standardy opracowane przez niemiecki Passivhaus Institut Darmstadt).
    2. Szczelność – podwójny lub potrójny obwiedniowy system uszczelek spełniających precyzyjnie określone funkcje zapobiega niekontrolowanej wymianie powietrza.
    3. Realne oszczędności na ogrzewaniu – odczujesz je w portfelu. Kontrola na każdym etapie produkcji zapewnia przestrzeganie reżimów technologicznych i konstrukcyjnych potwierdzonych certyfikatami.

trzy kluczowe korzyściKlasa RC2?

To pewność, że zyskujesz drzwi atestowane. To spokojne wakacje i wysoka klasa odporności na włamania – RC2 w standardzie. W drzwiach znajduje się tzw. „wręg antywyważeniowy” – innowacja CAL, która staje się standardem rozwiązań wdrożonych przez polskich producentów, a także wielopunktowe zamki Winkhaus i ciepły, antywłamaniowy zestaw szklany P-4.Klasa antywłamaniowa RC2

Już wiesz, że znalazłeś swoje drzwi? Mamy dla Ciebie więcej powodów!

Skontaktuj się z naszym ekspertem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Akceptuję