drzwi cal Szkło lacobel drzwi pokojowe kolekcja Geometria - Drzwi CAL
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do wyboru kolekcji

Kolekcja Geometria

Wszystkie modele spełniają wymagania programu „Czyste Powietrze” oraz kryteria uzyskania „Ulgi Termomodernizacyjnej”.
drzwi lacobel Horizontal 01

Horizontal 01

Zobacz szczegóły
Horizontal 02 drzwi

Horizontal 02

Zobacz szczegóły
Horizontal 03

Horizontal 03

Zobacz szczegóły
Horizontal 04

Horizontal 04

Zobacz szczegóły
drzwi z dwoma szybami Horizontal 12

Horizontal 12

Zobacz szczegóły
Horizontal 13

Horizontal 13

Zobacz szczegóły
Horizontal 23

Horizontal 23

Zobacz szczegóły
drzwi drewniane z aplikacjami ze szkła Vertical 01 Geometria

Vertical 01

Zobacz szczegóły
Vertical 02

Vertical 02

Zobacz szczegóły
Vertical 11

Vertical 11

Zobacz szczegóły
Vertical 21

Vertical 21

Zobacz szczegóły
drzwi wewnętrzne Vertical 31

Vertical 31

Zobacz szczegóły

Kolekcja Geometria

Geometria to kolekcja dla prawdziwych fanów kontrastów i minimalistycznych form. Znajdziesz tu drzwi ze wstawkami z ultraeleganckiego szkła lacobel, które odróżniają tę linię od innych. Ponadczasowe rozwiązania to inwestycja w przyszłość — taka jest właśnie Geometria.

Lubisz, kiedy wnętrza charakteryzuje ład, porządek i przejrzystość barw? Drzwi z kolekcji Geometria trafią w gust miłośników minimalizmu i nowoczesnego wzornictwa. Zastosowaliśmy w nich przeszklenia lacobel w trzech najpopularniejszych kolorach: czerni, bieli i antracycie. Który Ty wybierzesz? Zobacz nasze najnowsze projekty i sprawdź, jakie korzyści zapewnia lacobel w drzwiach.

Drzwi CAL — zakochaj się w Geometrii

Kolekcja Geometria to 12 inspirujących wzorów, które zachwycają designem bazującym na geometrycznym porządku. Stworzyliśmy je, inspirując się ładem charakteryzującym takie wzornictwo: geometria to przede wszystkim uporządkowanie i idealna symetria. Dlatego też uważamy, że nasze propozycje z tej kolekcji to modernizm w czystej postaci!

Motywy geometryczne przejawiają się w tej linii przede wszystkim we wstawkach z wyjątkowego szkła lacobel. Aplikacje te występują u nas w wariantach poziomych i pionowych. Wiesz, że drzwi ze wstawkami w takim układzie to nie tylko świetna ozdoba, ale i doskonały sposób na optyczną korektę prezencji wnętrza?

Chcesz, aby pomieszczenie wyglądało na większe? Postaw na wzory poziome, które skutecznie je poszerzą. Przy tzw. niskim suficie zyskasz natomiast wizualnie kilka dodatkowych centymetrów, montując drzwi z motywem pionowym. Taki wzór świetnie wydłuży wnętrze.

Jak widzisz drzwi, z kolekcji Geometria pasują idealnie zarówno do przestronnych wnętrz i otwartych rozkładów, jak i mieszkań o niewielkim metrażu.

Kolekcja Geometria — zabawa kontrastem

Tworząc kolekcję Geometria, chcieliśmy, aby wyróżniało ją nie tylko wzornictwo, ale i wyjątkowe i intrygujące połączenia kolorystyczne. Właśnie dlatego w podstawowych wariantach postawiliśmy przede wszystkim na kontrast barw. Dzięki temu, że płyta i wstawki są w innym kolorze, cały projekt prezentuje się jeszcze ciekawiej i bardziej nowocześnie.

Pamiętaj, że kompozycja kolorystyczna, którą widzisz, przeglądając kolekcję Geometria, jest jedynie opcją sugerowaną. Tak naprawdę możesz zamówić drzwi w każdym kolorze, jaki jest dostępny w naszej palecie — a jest ich niemal 300.

Tak, jak już wspomnieliśmy, szkło lacobel w drzwiach z kolekcji Geometria występuje w trzech kolorach — w czerni, bieli i antracycie. Każdy z nich jest niezwykle uniwersalny i gwarantuje rewelacyjny efekt. Myślisz o innym kolorze? Nie ma sprawy! Za niewielką opłatą możesz zdecydować się na dowolną barwę z palety RAL, która będzie idealnie dopasowana do akcentów w Twoim salonie czy przedpokoju.

Lacobel w drzwiach CAL — zalety tego rozwiązania

Szkło lacobel w drzwiach z kolekcji Geometria jest jednym z głównych bohaterów projektów. Z pewnością zastanawiasz się, co właściwie wyjątkowego jest w drzwiach ze wstawkami z takiego szkła oraz czym właściwie jest lacobel? Otóż jest to dekoracyjna odmiana szkła piaskowego. Tworzy się ją poprzez pokrycie jednej ze stron tafli specjalnym lakierem. Może mieć on zarówno pokrycie błyszczące, jak i matowe.

Lacobel w drzwiach zapewnia przede wszystkim bardzo ciekawy efekt wizualny. Takie wstawki są wspaniałą dekoracją. Co najważniejsze, motywy szklane nigdy nie wyjdą z mody, dlatego nasze propozycje z linii Geometria zawsze będą wyglądać nowocześnie.

Szkło lacobel cechuje się także bardzo dużą odpornością na uszkodzenia. Jest trwałe i doskonale znosi kontakt z wysokimi temperaturami. Dużym plusem jest także to, że bardzo łatwo się je czyści.

Właśnie tego oczekujesz od drzwi? Zapraszamy Cię więc do zapoznania się z kolekcją Geometria oraz pozostałymi naszymi liniami.


Sprawdź, czy mamy dla Ciebie promocje!

UE