Zobacz nasze filmy na YouTube!

Ciepły montaż drewnianych drzwi zewnętrznych firmy "CAL" - film instruktażowy na YouTube
http://www.drzwi-cal.pl/

Aktualności

A na imię jej Geometria

2017-01-27

Nasza najnowsza kolekcja drzwi wewnętrznych to dziewięć geometrycznych wzorów wzbogaconych o szkoło lacobel w trzech najpopularniejszych kolorach: czerń, biel i antracyt (bez dopłaty). Dodatkowo na wszystko podajemy jedną wspólną cenę, która ułatwi Ci codzienną pracę (ościeżnica, skrzydło bezprzylgowe lub przylgowe, nietypowe wymiary).

Czytaj więcej

31. Urodziny CAL - regulamin konkursu

2016-12-06

Nagrodą jest bon rabatowy na drzwi wewnętrzne CAL. Bon jest o wartości 1500 zł brutto. Bon do zrealizowania przy zakupie drzwi wewnętrznych u jednego z partnerów handlowych CAL na terenie całej Polski w terminie do trzech miesięcy od daty rozstrzygnięcia konkursu.

Czytaj więcej

Promocja "Łączą nas drzwi"

2016-11-02

Regulamin promocji „Łączą nas drzwi”

Czytaj więcej

Drzwi Roku

2016-07-22

Zaprojektuj drzwi CAL i wygraj rejs marzeń u wybrzeży Chorwacji.

Czytaj więcej

Kolekcja Filmowa Nagrodzona!

2016-07-04

Kolekcja Filmowa drzwi drewnianych CAL z systemem klucza Blue Compact Winkhaus i systemem ciepłego montażu CAL laureatem prestiżowego programu Ekskluzywna Stolarka VIP.

Czytaj więcej

Kolekcja Lekka Jazda

2015-07-02

Oferta Specjalna Lekka Jazda - nowa kolekcja drzwi zewnętrznych. Drzwi renomowanej firmy, które możesz otrzymać w mniej niż 2 tygodnie.

Czytaj więcej

CAL-a załoga na Nike Warszawskiej

2014-11-24

W październiku zakończył się konkurs dla najlepszych sprzedawców drzwi CAL. Zwycięzcy wypłynęli pod koniec miesiąca w tygodniowy rejs jachtem żaglowym Nike Warszawska, w trakcie którego odbyło się szkolenie handlowe.

Czytaj więcej

Gala Mistrzów Innowacji Winkhaus w Tłokinii

2014-11-20

6 listopada w Pałacu Tłokinia k. Kalisza odbyła się uroczysta Gala Mistrzów Innowacji. Laureaci 5. edycji konkursu, nagrodzeni za aktywną promocję produktów Winkhaus, otrzymali Statuetki Mistrzów Innowacji z rąk właścicieli firmy – Sofie i Tilmanna Winkhaus.

Czytaj więcej

Nowe instrukcje montażu systemów przesuwnych

2014-11-07

W dziale "Baza wiedzy"/"Instrukcje" zamieściliśmy instrukcje montażu oferowanych przez CAL systemów przesuwnych do drzwi wewnętrznych.

Czytaj więcej

Drzwi o wysokim IQ – zobacz film

2014-11-04

Zachęcamy do obejrzenia fragmentu odcinka programu „Glob – nowości naukowe” poświęconego drzwiom zewnętrznym CAL do domów inteligentnych.

Czytaj więcej