drzwi cal Kolorowe drzwi zewnętrzne - ciepłe i bezpieczne drzwi CAL
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do wyboru kolekcji

Kolekcja Kolora

Wszystkie modele spełniają wymagania programu „Czyste Powietrze” oraz kryteria uzyskania „Ulgi Termomodernizacyjnej”.
drzwi cal

Blanka

Zobacz szczegóły
drzwi cal

Blua

Zobacz szczegóły
Drzwi Bruna

Bruna

Zobacz szczegóły
drzwi cal

Flava

Zobacz szczegóły
drzwi zielone Griza

Griza

Zobacz szczegóły
drzwi cal

Nigra

Zobacz szczegóły
Rufa drzwi

Rufa

Zobacz szczegóły
drzwi zewnętrzne kolorowe Smeralda drzwi antywłamaniowe

Smeralda

Zobacz szczegóły
drzwi Verda

Verda

Zobacz szczegóły

Kolekcja Kolora — kolorowe drzwi zewnętrzne

Barwy mają moc! To, jakimi się otaczasz, może mieć ogromny wpływ na Twoją codzienność. W tym sezonie kolorowe drzwi zewnętrzne są prawdziwym hitem. Dlatego, jeśli cenisz sobie nieszablonowe rozwiązania, a jednocześnie lubisz być na czasie, drzwi z kolekcji Kolora Cię zachwycą!

Chcesz, aby Twoje drzwi zewnętrzne wyróżniały się na tle elewacji? Nudzą Cię szarości i czernie? Dzięki kolekcji Kolora od Twojego domu trudno będzie odwrócić wzrok. Przygotowaliśmy dla Ciebie ogromny wybór wśród drzwi w wielu modnych kolorach. Wybierz modele utrzymane w wyjątkowej palecie wybarwień RAL, które mogą być, jakie tylko zechcesz! Ty decydujesz, my realizujemy.

Drzwi zewnętrzne Kolora — kolorowy zawrót głowy

Drzwi zewnętrze kolorowe CAL z kolekcji Kolora dostępne są w bardzo zróżnicowanej stylistyce. Są to drzwi, których barwa i frezowanie mogą w największym stopniu uosabiać Twój charakter i niepowtarzalny gust.

W kolekcji Kolora rządzą kolorowe drzwi zewnętrzne w dosłownie wszystkich barwach tęczy i nie tylko. Prawdziwy kolorowy zawrót głowy! Paleta jest ogromna i to Ty decydujesz, który z kolorów pokryje wybrany przez Ciebie model drzwi. Znajdziesz tu odcienie o różnym stopniu nasycenia, od niezwykle żywych i pobudzających, aż po subtelne pastele.

Naszą kolekcję przygotowaliśmy nie tylko z myślą o obecnych trendach, ale przede wszystkim o osobach, które lubią oryginalne rozwiązania. Inspiruje Cię nowoczesny design? Uwielbiasz style o nietuzinkowym charakterze, na przykład retro lub eklektyczny? A może zawsze, gdy oglądałeś serial ‘’Przyjaciele’’, zazdrościłeś Monice drzwi w kolorze lawendy? Jeśli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco kolorowe drzwi wejściowe to wybór idealny dla Ciebie.

Każdy model drzwi z kolekcji Kolora ma wyjątkową nazwę. Co najważniejsze, występują one w międzynarodowym języku esperanto. Jak z pewnością się domyślasz, nazwa całej kategorii oznacza po przetłumaczeniu po prostu „kolor”.

Jak dobrać kolor drzwi zewnętrznych?

Kolor drzwi zewnętrznych powinien być estetycznie spójny z barwą innych elementów domowego frontu. Dopasowanie stylistyki oraz odcieni to gotowy przepis na stylową aranżację. Drzwi zewnętrzne kolorowe mogą tworzyć jednobarwny zestaw z ramami okien, parapetami, okiennicami, a nawet dachem. Zabawa kolorami może być też nieco mniej oczywista. Świetny efekt osiągniesz, zestawiając kolorowe drzwi wejściowe z donicami stojącymi w ogrodzie, lampami, czy choćby bramą garażową w podobnych odcieniach.

Wybierając kolorowe drzwi zewnętrzne, koniecznie zastanów się też nad dopasowaniem ich barwy do odcienia całej fasady. Możesz zastosować tu kontrast lub pójść w nieco spokojniejszą stronę, stawiając na kolor z tej samej gamy, lecz o innej intensywności.

Pamiętaj, że stawiając na kolorowe drzwi zewnętrzne, musisz mieć na uwadze także dopasowanie ich barwy do wnętrza domu. To będzie mocny akcent, dlatego możesz wykorzystać go jako główny motyw ozdobny holu. Jeśli natomiast w całym Twoim domu rządzą kolory, to wybierz taki odcień drzwi, który stworzy z nimi ciekawą kompozycję.

Drzwi zewnętrzne Kolora — najważniejsze parametry

Kolorowe drzwi wejściowe wyróżniają się nie tylko wyjątkowymi walorami estetycznymi, ale także doskonałymi parametrami technicznymi i właściwościami. Modele drzwi z kolekcji Kolora tworzymy z najwyższej jakości drewna pochodzącego z certyfikowanych lasów. Dzięki temu gwarantujemy ich solidność i trwałość. Doskonale chronią przed hałasami dobiegającymi spoza budynku i zapewniają całkowite bezpieczeństwo. Są bowiem wyposażone w szereg systemów antywłamaniowych i innych usprawnień.

Drzwi zewnętrzne kolorowe z kolekcji Kolora posiadają ponadto certyfikat Passive House Institute, co oznacza, że doskonale chronią wnętrze mieszkania przed utratą ciepła i mogą być stosowane w domach pasywnych. Wszystkie nasze modele mają bardzo niski współczynnik przenikania ciepła, przez co gwarantują skuteczną termoizolację.

Wybrałeś już idealne kolorowe drzwi zewnętrzne? Świetnie! Sprawdź więc pozostały asortyment naszego sklepu. Znajdziesz u nas także bogatą ofertę drzwi wewnętrznych.


Sprawdź, czy mamy dla Ciebie promocje!

UE