drzwi cal Białe drzwi wewnętrzne kolekcja Szlachecka - Drzwi CAL
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do wyboru kolekcji

Kolekcja Szlachecka

Wszystkie modele spełniają wymagania programu „Czyste Powietrze” oraz kryteria uzyskania „Ulgi Termomodernizacyjnej”.
drzwi wewnętrzne Protazy

Protazy

Zobacz szczegóły
drzwi Protazy 1s

Protazy 1s

Zobacz szczegóły
Soplica 1s

Soplica 1s

Zobacz szczegóły
Soplica 2p

Soplica 2p

Zobacz szczegóły
drzwi Soplica 3p

Soplica 3p

Zobacz szczegóły
Tadeusz 2p drzwi białe

Tadeusz 2p

Zobacz szczegóły
Tadeusz 4p

Tadeusz 4p

Zobacz szczegóły
drzwi Telimena

Telimena

Zobacz szczegóły
Wojski

Wojski

Zobacz szczegóły
drzwi białe Zosia

Zosia

Zobacz szczegóły
drzwi Zosia 1s

Zosia 1s

Zobacz szczegóły

Szlachetność nie potrzebuje dodatków ani ozdób. Szlachetność broni się sama w sobie — i właśnie takie jej wydanie jest najlepsze. Dlatego też Kolekcja Szlachecka to gratka dla prawdziwych estetów i miłośników jakości. Jesteś ciekaw, co się za tym kryje? Sam zobacz!

Z czym kojarzy Ci się styl szlachecki? Z przepychem i bogactwem, czy może z nienachalną elegancją? My jesteśmy bez wątpienia w tej drugiej grupie. W końcu „szlachetna uroda” nie potrzebuje specjalnej oprawy — jest regularna i cechuje ją doskonała symetria. Czyste piękno w prostej formie! I taka jest też właśnie Kolekcja szlachecka.

Drzwi z tej serii charakteryzują się nieskazitelnym i bardzo eleganckim wyglądem. Tym, co je wyróżnia, są zaś szlachetne, drewniane aplikacje, które nadają im niepowtarzalnego i bardzo klasycznego uroku. Zresztą sam to sprawdź!

Szlachecki sznyt w nowoczesnym wydaniu

W Kolekcji szlacheckiej znajdziesz 11 modeli uniwersalnych drzwi wewnętrznych w absolutnie wyjątkowym wydaniu. Widziałeś już nazwy produktów? Nie mylisz się — to imiona bohaterów dzieła „Pan Tadeusz”. I bynajmniej nie jest to kwestia przypadku. Przy tworzeniu tej serii udało się nam połączyć styl charakterystyczny dla czasów świetności szlachty polskiej wraz z nowoczesnym, minimalistycznym designem. Ten zestaw inspiracji to coś niecodziennego. A efekt? Sam to oceń!

Musimy wspomnieć, że drzwi z Kolekcji Szlacheckiej, tak jak inne nasze wyroby zostały wykonane wysokogatunkowego drewna. Dzięki temu są solidne, trwałe i wysoce odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Wybierając nasze drzwi, możesz mieć pewność, że przetrwają one lata w fenomenalnym stanie.

Kolekcja Szlachecka — uniwersalne drzwi wewnętrzne

Kolekcja szlachecka to przede wszystkim różnorodność, która przejawia się w detalach. Znajdziesz tu uniwersalne drzwi wewnętrzne z eleganckimi, frezowanymi płycinami, a także przeszkleniami, które wprowadzą więcej światła do pomieszczeń.

Jeśli chodzi o kolorystykę, w Kolekcji szlacheckiej postawiliśmy przede wszystkim na biel. Dlaczego? Białe drzwi wewnętrzne to doskonały wybór do każdego wnętrza. Idealnie pasują zarówno do aranżacji w wydaniu klasycznym, jak i do mieszkań urządzonych w nowoczesnym nurcie.

Kolor ten w połączeniu z eleganckimi frezami tworzy efekt, który doskonale oddaje także klimat stylistyki prowansalskiej czy skandynawskiej. Możemy więc śmiało stwierdzić, że białe drzwi wewnętrzne ze względu na swoją uniwersalność mogą zagościć praktycznie w każdym domu.

Białe drzwi wewnętrzne — jak o nie dbać?

Białe drzwi wewnętrzne to gwarancja spójnej, pięknej i ponadczasowej aranżacji. Wiemy jednak, że wiele osób waha się przed wyborem tego koloru z powodu zabrudzeń. Na białych powierzchniach są one bowiem bardzo widoczne. Jednak w przypadku drzwi CAL nie musisz się tym przejmować.

Dzięki temu, że do naszych wyrobów stosujemy wysokiej jakości środki wykańczające, są one naprawdę łatwe w czyszczeniu. Wystarczy, że raz na jakiś czas przetrzesz drzwi wilgotną ścierką z mikrofibry lub użyjesz specjalnego środka do drewna. Tak niewiele wystarczy, aby Twoje nowe drzwi wyglądały nienagannie. Nie musisz więc wprowadzać żadnych specjalnych działań — po prostu ciesz się nieskazitelną bielą.

A może biel to po prostu nie jest Twój kolor? W CAL jesteśmy gotowi na każdą ewentualność! Dlatego też drzwi z Kolekcji szlacheckiej możesz zamówić także w innym odcieniu: masz do wyboru całą paletę RAL. Postaw więc na swój ulubiony kolor i ciesz się wyjątkowymi drzwiami.


Sprawdź, czy mamy dla Ciebie promocje!

UE