PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do wyboru kolekcji

Kolekcja Szlachecka

Protazy

Zobacz szczegóły
Białe drzwi wewnętrzne z dużym przeszkleniem Protazy 1s

Protazy 1s

Zobacz szczegóły

Soplica 1s

Zobacz szczegóły

Soplica 2p

Zobacz szczegóły

Soplica 3p

Zobacz szczegóły

Soplica 4p

Zobacz szczegóły

Tadeusz

Zobacz szczegóły

Tadeusz 4p

Zobacz szczegóły

Telimena

Zobacz szczegóły

Wojski

Zobacz szczegóły
Drzwi wewnętrzne drewniane

Zosia

Zobacz szczegóły

Zosia 1s

Zobacz szczegóły

Drzwi z Kolekcji Szlacheckiej charakteryzują się nieskazitelnym i bardzo eleganckim wyglądem. Wyróżniają je szlachetne, drewniane aplikacje, które nadają im niepowtarzalnego i bardzo klasycznego uroku. Świetnie komponują się zarówno z wnętrzami w stylu klasycznym, jak również prowansalskim czy skandynawskim. Białe drzwi wewnętrzne ze względu na swoją uniwersalność mogą zagościć praktycznie w każdym domu.

Trzeba wspomnieć, że drzwi z Kolekcji Szlacheckiej zostały wykonane z solidnego, trwałego oraz wysokogatunkowego drewna. Wśród nich znajdziemy modele z eleganckimi frezowanymi płycinami, a także przeszkleniami, które wprowadzą więcej światła do pomieszczenia. Dzięki temu, że Kolekcja Szlachecka obfituje w różnorodne skrzydła, znajdą się tu drzwi do każdego pomieszczenia: sypialni, kuchni, łazienki, garderoby czy gabinetu. Ich wytrzymała konstrukcja bazuje na rozwiązaniach ponadczasowych. To skrzydła, które przetrwają lata w fenomenalnym stanie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Rozumiem