Drzwi Vintage - kolekcja drzwi dla koneserów Drzwi CAL
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do wyboru kolekcji

Kolekcja Vintage

Wszystkie modele spełniają wymagania programu „Czyste Powietrze” oraz kryteria uzyskania „Ulgi Termomodernizacyjnej”.

Adelajda

Zobacz szczegóły

Albury

Zobacz szczegóły

Annapurna

Zobacz szczegóły

Canberra

Zobacz szczegóły

Darwin

Zobacz szczegóły

Dhaulagiri

Zobacz szczegóły
Drzwi wejściowe Dlugie drzwi cal

Długie

Zobacz szczegóły

Garbaś

Zobacz szczegóły

Gulbin

Zobacz szczegóły

Hobart

Zobacz szczegóły

Kingston

Zobacz szczegóły

Lhotse

Zobacz szczegóły

Makalu

Zobacz szczegóły

Manaslu

Zobacz szczegóły
Drzwi wejściowe Okragle drzwi cal

Okrągłe

Zobacz szczegóły

Roś

Zobacz szczegóły

Sunbury

Zobacz szczegóły

Sydney

Zobacz szczegóły

Vienna

Zobacz szczegóły

Wiktoria

Zobacz szczegóły
Drzwi wejściowe Zelwa drzwi cal

Zelwa

Zobacz szczegóły

Drzwi vintage — kolekcja drzwi z duszą

Szukasz eleganckich drzwi do swojego domu? Cenisz sobie precyzję oraz jakość wykonania detali? Drzwi z kolekcji Vintage wprost idealnie wpisują się w Twoje oczekiwania. To seria zaprojektowana z myślą o wykwintnych koneserach i miłośnikach klasycznego stylu.

Produkty z Kolekcji Vintage, podobnie jak wszystkie inne wyroby CAL wykonane są najwyższej klasy drewna. Szlachetny i dokładnie wyselekcjonowany materiał sprawia, że ich atutem jest nie tylko wyborny design, ale i solidność oraz praktyczność. Wybierz swój ulubiony model, spośród naszych propozycji i ciesz się jego niepowtarzalną stylistyką.

Kolekcja Vintage — dla prawdziwych entuzjastów drzwi

Nasze drzwi z serii Vintage wyróżniają się przede wszystkim retro stylistyką. Inspiracją do ich stworzenia były klasyczne motywy pojawiające się w dawnych trendach. Dzięki temu udało się nam stworzyć drzwi, które pod względem estetycznym skutecznie naśladują szykowne projekty, jednocześnie nie zapominając o współczesnych preferencjach. Mówiąc krótko, jest to klasyka w nowoczesnym wydaniu.

W drzwiach z Kolekcji Vintage stawiamy przede wszystkim na detale. Ręcznie wykonane wyposażenie oraz perfekcyjne wykończenie – to cechy idealnie charakteryzujące nasze drzwi zewnętrzne. Ozdoby w postaci listew, witraże, czy unikalne portale z naświetlem bocznym to tylko nieliczne z motywów, które podkreślają retro charakter produktów.

Podstawowe modele dostępne w serii, stanowią przeważnie bazę do tworzenia produktów o unikalnym wzornictwie. Wśród drzwi znajdziesz zarówno propozycje minimalistyczne, jak i projekty prezentujący bogatą, ale przy tym też wysmakowaną stylistykę.

Kolekcja Vintage — klasyka idzie w parze z nowoczesnością

Gustowne, solidne, piękne, w stylu vintage, a przede wszystkim bezpieczne. Wszystkie nasze drzwi spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa — jest to dla nas priorytet. Antywłamaniowa klasa RC2 jest tu w standardzie! To gwarancja pełnej ochrony przed nieproszonymi gośćmi. Dzięki temu Twój dom stanie się azylem dla Ciebie i Twoich bliskich.

Co więcej, charakteryzują się też doskonałymi parametrami izolacyjnymi. A umożliwia to unikalna, dostosowana do domów energooszczędnych konstrukcja. Oznacza to, że drzwi minimalizują zużycie energii w trakcie eksploatacji i skutecznie chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Drzwi Vintage ozdobią Twój dom ponadczasowym pięknem i elegancją godną arystokracji. A przy okazji pozwolą Ci cieszyć się ciepłem i bezpieczeństwem.

Drzwi są zgodne z wymaganiami programu Czyste Powietrze!


Sprawdź, czy mamy dla Ciebie promocje!

UE