PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do wyboru kolekcji

Kolekcja Vintage

Szlachetne, specjalnie selekcjonowane, wysokogatunkowe drewno. Oprócz tego unikalna, dostosowana do domów energooszczędnych konstrukcja, ręcznie wykonane wyposażenie oraz perfekcyjne wykończenie – to cechy idealnie charakteryzujące drzwi zewnętrzne z Kolekcji Vintage. Jeśli cenisz sobie klasykę i ponadczasową elegancję, drewniane drzwi wejściowe to produkt idealny dla Ciebie. Kierujemy je do koneserów, którzy potrafiąc docenić naturalne piękno oraz indywidualne podejście do każdego elementu domu.

Podstawowe modele dostępne w Kolekcji Vintage są często punktem wyjścia do kreowania unikalnych portali z użyciem naświetli bocznych, górnych lub witraży. Są doskonałym połączeniem wyszukanego wyglądu oraz idealnej użyteczności. Ozdobią Twój dom ponadczasowym pięknem i elegancją godną arystokracji. Co więcej – zapewnią bezpieczeństwo, gdyż antywłamaniowa klasa RC2 jest tu w standardzie! Dodatkowo charakteryzują się doskonałymi parametrami izolacyjnymi. Oznacza to, że minimalizują zużycie energii w trakcie eksploatacji i skutecznie chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Zgodne z wymaganiami programu Czyste Powietrze!

Drewniane drzwi wejściowe Adelajda

Adelajda

Zobacz szczegóły

Annapurna

Zobacz szczegóły

Czogori

Zobacz szczegóły

Czomolungma

Zobacz szczegóły

Dhaulagiri

Zobacz szczegóły
Drzwi wejściowe Dlugie drzwi cal

Długie

Zobacz szczegóły
Drzwi wejściowe Garbas drzwi cal

Garbaś

Zobacz szczegóły

Jukon

Zobacz szczegóły
Drzwi wejściowe Lhotse drzwi cal

Lhotse

Zobacz szczegóły

Makalu

Zobacz szczegóły

Manaslu

Zobacz szczegóły

Nanga Parbat

Zobacz szczegóły
Drzwi wejściowe Okragle drzwi cal

Okrągłe

Zobacz szczegóły

Sumowo

Zobacz szczegóły
Drzwi zewnętrzne drewniane drzwi cal Wiktoria

Wiktoria

Zobacz szczegóły
Drzwi wejściowe Zelwa drzwi cal

Zelwa

Zobacz szczegóły
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Akceptuję