PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do wyboru kolekcji

Kolekcja Luksusowa

Drzwi wewnętrzne z Kolekcji Luksusowej są kwintesencją eleganckiego oraz ponadczasowego wzornictwa. Zachwycają swoją wyjątkowością, w której ukryte jest niebywałe piękno. Dzięki temu pasują zarówno do domów w stylu klasycznym, jak również przestrzeni, w których tradycja i nowoczesność tworzą niezwykle zgrany duet. Drzwi wewnętrzne wykonane są w 100% z drewna dębowego, które zapewnia trwałość na lata oraz odporność na uszkodzenia.

Kolekcja Luksusowa składa się wielu zróżnicowanych wariantów drzwi. Można zdecydować się na skrzydła pełne albo częściowo lub w całości przeszkolone, które wprowadzą wiele światła nawet do mocno zaciemnionego wnętrza. W ofercie CAL dostępne są szyby fazowane – wyglądają naprawdę zjawiskowo! Dzięki temu z łatwością dopasujemy drzwi do każdego pomieszczenia w domu lub mieszkaniu: kuchni, sypialni czy łazienki. Cechą charakterystyczną drzwi wewnętrznych z Kolekcji Luksusowej są eleganckie frezowane ramki, które stanowią oryginalną dekorację i dodają im lekkości oraz subtelności. Warto je uzupełnić o zdobione ościeżnice: retro lub z koroną. Świetnie korespondują z wnętrzami urządzonymi w stylu klasycznym czy też awangardowym.

Arabeska

Zobacz szczegóły

Arabeska 10s

Zobacz szczegóły

Menuet

Zobacz szczegóły

Menuet 6s

Zobacz szczegóły

Opera

Zobacz szczegóły

Opera 15s

Zobacz szczegóły

Tango 02

Zobacz szczegóły

Tango 03

Zobacz szczegóły

Tango 04

Zobacz szczegóły
Eleganckie dębowe drzwi wewnętrzne w klasycznym stylu Tango 13

Tango 13

Zobacz szczegóły

Tango 14

Zobacz szczegóły

Tango 23

Zobacz szczegóły
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Akceptuję