drzwi cal Ekskluzywne drzwi wewnętrzne kolekcja Luksusowa - Drzwi CAL
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do wyboru kolekcji

Kolekcja Luksusowa

Wszystkie modele spełniają wymagania programu „Czyste Powietrze” oraz kryteria uzyskania „Ulgi Termomodernizacyjnej”.
drzwi Arabeska

Arabeska

Zobacz szczegóły
Drzwi Arabeska 10s

Arabeska 10s

Zobacz szczegóły
drzwi cal

Arabeska 1s

Zobacz szczegóły
drzwi Menuet

Menuet

Zobacz szczegóły
Menuet 6s

Menuet 6s

Zobacz szczegóły
Opera

Opera

Zobacz szczegóły
Opera 15s

Opera 15s

Zobacz szczegóły
Opera 9s drzwi białe

Opera 9s

Zobacz szczegóły
Tango 02

Tango 02

Zobacz szczegóły
Tango 03 drzwi tango

Tango 03

Zobacz szczegóły
Tango 04 drzwi

Tango 04

Zobacz szczegóły
Tango 13

Tango 13

Zobacz szczegóły
Tango 14 - czarne

Tango 14

Zobacz szczegóły
Tango 23

Tango 23

Zobacz szczegóły

Lubisz eleganckie wnętrza urządzone w klasycznym stylu? A może chcesz przełamać nowoczesny charakter domowej aranżacji? W kolekcji luksusowej CAL czekają na Ciebie szykowne drzwi drewniane premium o wspaniałym wzornictwie. Są dokładnie takie, jak wskazuje nazwa — luksusowe.

Kto powiedział, że na luksus w domowym wystroju pozwolić mogą sobie tylko nieliczni? My obalamy ten mit wraz z wprowadzeniem tej serii. Drzwi wewnętrzne z Kolekcji Luksusowej są kwintesencją eleganckiego oraz ponadczasowego wzornictwa. Zachwycają swoją wyjątkowością i pięknem. A to wszystko za sprawą stylowych frezów i motywów szklanych. Najważniejsze jest jednak to, że u nas na luksus pozwolić może sobie każdy — bo luksus nie kryje się w cenie, a w jakości!

Wewnętrzne drzwi drewniane premium — wybierz swoje ulubione

Wiemy, że znalezienie idealnych drzwi do domu to nie lada wyzwanie. Dlatego też dajemy Ci wybór. W naszej ekskluzywnej kolekcji znajdziesz eleganckie drzwi wewnętrzne w aż 14 unikalnych odsłonach. I chociaż wspólnym mianownikiem wszystkich modeli jest luksusowe wykończenie, to jednak każdy z nich ma w sobie coś wyjątkowego.

Kolekcja Luksusowa składa się wielu zróżnicowanych wariantów. Czym się między sobą różnią? Przede wszystkim sposobem wykończenia. Możesz sam zdecydować, czy postawisz na skrzydła pełne albo częściowo lub w całości przeszklone. Wybieraj też wśród wielu rozmaitych kolorów. W tej serii głównym motywem jest naturalne wykończenie. Jednak jeśli tylko chcesz, możesz zmienić kolor drzwi na dowolny z palety RAL. Decyzja należy do Ciebie!

Kolekcja luksusowa — drewniane drzwi na lata

Luksusowe drzwi to drzwi wykonane z materiałów najwyższej jakości. Do produkcji wszystkich skrzydeł dostępnych w tej serii wykorzystaliśmy 100% drewno dębowe. Z pewnością wiesz, że wśród surowców naturalnych ten gatunek drewna jest bezkonkurencyjny. Dąb to synonim wieloletniej trwałości i odporności na uszkodzenia. I takie są właśnie produkty z Kolekcji luksusowej. Jak widzisz, eleganckie drzwi wewnętrzne mogą kryć w sobie prawdziwą moc.

Tak jak już wspomnieliśmy wcześniej — luksus to nie metka i wysoka cena. Luksus to jakość! Produkt wykonany z najwyższej klasy materiałów w sposób dbały i staranny można bez przeszkód nazwać luksusowym. Dlatego też uważamy, że wszystkie drzwi CAL zasługują na to miano.

Luksusowe drzwi — piękno kryje się w detalach

Eleganckie drzwi wewnętrzne z Kolekcji luksusowej to nie tylko jakość, ale i wyjątkowy styl. Sam zerknij i przekonaj się, że wśród powyższych modeli rządzi przede wszystkim klasyka. Proste formy i gustowne zdobienia, które nadają im wyrazistości. Takie połączenia lubimy najbardziej.

W Kolekcji luksusowej znajdziesz głównie dwa typy zdobień, czyli eleganckie frezowane ramki oraz przeszklenia. Te pierwsze nadają drzwiom eleganckiego charakteru. Motyw szklany to z kolei nieco nowocześniejszy akcent, który dodaje im lekkości oraz subtelności.

Wśród naszych propozycji dostępne są także modele, w których połączyliśmy oba te rozwiązania. Wyglądają naprawdę zjawiskowo! Może to właśnie coś dla Ciebie? Takie eleganckie drzwi wewnętrzne świetnie korespondują nie tylko z wnętrzami urządzonymi w stylu klasycznym i awangardowym, ale i z aranżacjami w nurcie nowoczesnym.

Szukasz luksusowych drzwi? Znajdziesz je właśnie tutaj. W ofercie CAL dostępne są produkty, które z łatwością dopasujesz do każdego wnętrza. Sprawdź naszą Kolekcję luksusową i wybierz idealne drzwi do sypialni, kuchni, czy łazienki. Pomożemy Ci dopasować produkt, który sprosta Twoim oczekiwaniom!


Sprawdź, czy mamy dla Ciebie promocje!

UE