drzwi cal Włoskie drzwi drewniane frezowane z kolekcji La Linea - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do wyboru kolekcji

Kolekcja La Linea

Wszystkie modele spełniają wymagania programu „Czyste Powietrze” oraz kryteria uzyskania „Ulgi Termomodernizacyjnej”.
drzwi Bari

Bari

Zobacz szczegóły
drzwi Como

Como

Zobacz szczegóły
Lucca drzwi

Lucca

Zobacz szczegóły
drzwi wewnętrzne premium Matera drzwi pokojowe drzwi drewniane

Matera

Zobacz szczegóły
drzwi Pisa

Pisa

Zobacz szczegóły
drzwi Roma

Roma

Zobacz szczegóły
Siena

Siena

Zobacz szczegóły
Venezia

Venezia

Zobacz szczegóły
Verona drzwi

Verona

Zobacz szczegóły
drzwi Vinci

Vinci

Zobacz szczegóły
Volterra

Volterra

Zobacz szczegóły

Drzwi drewniane frezowane wewnętrzne z kolekcji La Linea

Włoski szyk połączony z nowoczesnym designem — brzmi świetnie, prawda? Kolekcja La Linea powstała z pasji do piękna. Jeśli więc Italia jest bliska Twemu sercu, nasze drzwi także je podbiją. Jesteś ciekaw, co dla Ciebie przygotowaliśmy? Sprawdź to!

Ponadczasowy design, klasa i najwyższa jakość wykonania — tak właśnie można opisać w skrócie drzwi wewnętrzne z kolekcji La Linea. Stworzyliśmy je tak, aby każdy, nawet najbardziej wymagający klient mógł czerpać z nich jedynie satysfakcję. Szukasz drzwi, które są nie tylko solidne i bezpieczne, ale i stylowe? Jesteśmy więc pewni, że znajdziesz je wśród naszych propozycji. Zobacz, dlaczego włoskie drzwi z linii La Linea są wyjątkowe.

Drzwi z frezami La Linea — z miłości do Włoskiego stylu

Włochy zawojowały świat jakością, fantazją i pomysłowością. Żaden inny kraj nie wniósł tylu wspaniałości do świata kultury, wzornictwa, czy architektury, co właśnie Italia. Słynąca z małych warsztatów rzemieślniczych, stała się wyrocznią w wielu dziedzinach sztuki, a dla marki CAL — inspiracją. La Linea to wyjątkowa linia drzwi wewnętrznych, która jest tego efektem. Przygotowaliśmy ją w hołdzie Włochom oraz dla wszystkich miłośników tego wyjątkowego kraju.

La Linea to kolekcja składająca się z aż 11 unikalnych modeli. Każdy z nich ma swój niepowtarzalny styl i charakter. Dlatego też właśnie produkty z tej linii nazywają się dokładnie tak, jak piękne Włoskie miasta: Roma, Siena, Venezia, a może Verona? Które Ty lubisz najbardziej?

Drzwi drewniane frezowane — fokus na detale

Jedną z głównych cech włoskiego stylu i wzornictwa jest niezwykła szczegółowość. Widać to właściwie w każdej dziedzinie sztuki i rzemiosła. Dlatego też nasze włoskich drzwi są dopracowane w dosłownie każdym calu. Spójrz tylko na klamki! Z jednej strony proste i delikatne, z drugiej zaś niebywale nowoczesne i praktyczne.

W kolekcji La Linea zastosowaliśmy klamki Wind marki Linea Cali. Wyróżnia je minimalizm oraz stylistyka, która idealnie wpisuje się w obecne trendy. Dzięki temu są też bardzo uniwersalne i pasują dosłownie do każdego modelu drzwi. Klamki dostępne są w wielu kolorach, dlatego możesz wybrać taki, który będzie najlepiej dopasowany nie tylko do samych drzwi, ale i barw dominujących w Twoim domu.

La Linea — stwórz własne drzwi drewniane frezowane

La Linea to po włosku po prostu linia. Jeśli już widziałeś tę kolekcję, to z pewnością domyślasz się, dlaczego właśnie tak ją nazwaliśmy. Linia jest bowiem jej motywem przewodnim. Króluje tu przede wszystkim w postaci pięknych i precyzyjnych frezów.

Zastanawiasz się, czy drzwi z frezami będą pasować do stylistyki wnętrza Twojego mieszkania? Jeśli wybierzesz te z naszej kolekcji, to bez wątpienia. Zadbaliśmy o to, by w linii La Linea znalazły się modele o różnym wzornictwie. Wśród propozycji znajdziesz więc drzwi bardzo eleganckie i szykowne, takie jak Bari czy Matera, ale także takie o naturalnej, skandynawskiej stylistyce, jak w przypadku Vinci.

Wiesz, co jest najlepsze? Frezy na drzwiach możemy wykonać także specjalnie na Twoje zamówienie. Możesz więc uczestniczyć w procesie tworzenia Twoich nowych drzwi. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że finalny produkt będzie całkowicie niepowtarzalny.

Otwieramy przed Tobą świat drzwi funkcjonalnych, minimalistycznych, a jednocześnie eleganckich. To wzory inspirowane pięknymi Włoskimi miastami, które prezentują się rewelacyjnie w każdym wnętrzu. Nie wybrałeś jeszcze idealnych drzwi dla siebie? Zrób to razem z CAL! Sprawdź naszą kolekcję włoskich drzwi La Linea. Czeka tam na Ciebie mnóstwo inspiracji.


Sprawdź, czy mamy dla Ciebie promocje!

UE