drzwi cal Drzwi wewnętrzne dębowe kolekcja Nova 3.0 - Drzwi CAL
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do wyboru kolekcji

Kolekcja Nova 3.0

Wszystkie modele spełniają wymagania programu „Czyste Powietrze” oraz kryteria uzyskania „Ulgi Termomodernizacyjnej”.
Gremzdy

Gremzdy

Zobacz szczegóły
drzwi cal

Gremzdy 05

Zobacz szczegóły
drzwi cal

Gremzdy 11

Zobacz szczegóły
Drzwi wewnętrzne Gremzdy 15

Gremzdy 15

Zobacz szczegóły
Gremzdy 1ls

Gremzdy 1ls

Zobacz szczegóły
Gremzdy 1s

Gremzdy 1s

Zobacz szczegóły
Gremzdy 22

Gremzdy 22

Zobacz szczegóły
Gremzdy 23

Gremzdy 23

Zobacz szczegóły
drzwi Gremzdy 25

Gremzdy 25

Zobacz szczegóły
drzwi Okmin

Okmin

Zobacz szczegóły
Okmin 1p drzwi

Okmin 1p

Zobacz szczegóły
drzwi Okmin 1s

Okmin 1s

Zobacz szczegóły
Okmin 3p - drzwi białe

Okmin 3p

Zobacz szczegóły

Kolekcja Nova 3.0

Od początku naszej działalności zależało nam na nietuzinkowym podejściu do wzornictwa. Udowadniamy, że jakość i funkcjonalność mogą iść w parze z ciekawym i nowoczesnym designem. A drzwi z kolekcji Nova 3.0 są tego najlepszym przykładem. 

W CAL potrzeby klientów są najważniejsze. Zawsze wsłuchujemy się w nie z dużą uwagą, czego efektem jest to, że nieustannie ulepszamy nasze produkty oraz tworzymy nowe, będące odpowiedzią na te oczekiwania. Tak właśnie było z kolekcją Nova 3.0. To linia, w której każdy szczegół został dokładnie przemyślany, po to, abyś Ty mógł cieszyć się produktem najwyższej klasy.

Kolekcję Nova 3.0 stworzyliśmy z myślą o osobach, które cenią sobie niebanalne wzornictwo i nowoczesny styl. Czy dla Ciebie również jest to ważne? Sprawdź więc, dlaczego drzwi z drewna dębowego CAL to najlepsza inwestycja.

Kolekcja Nova 3.0 — wzory, które odmieniają wnętrza

W kolekcji Nova 3.0 postawiliśmy przede wszystkim na wzory w subtelnym, modernistycznym wydaniu. Te drewniane drzwi wyróżniają się na tle innych naszych linii. Zastosowaliśmy w nich wariację nowoczesnych motywów, wykorzystując przy tym materiały, takie jak szkło oraz techniki obróbki — na przykład frezowanie.

Kolekcja Nova 3.0  zachwyca okiennymi i mlecznymi aplikacjami. Jednorodne powierzchnie skrzydeł z tej przełamaliśmy szkleniami o wydłużonym, finezyjnym kształcie. Są nie tylko piękne i efektowne, ale i praktyczne, ponieważ zapewniają dodatkowy dostęp do światła.

Chcieliśmy tym samym odmienić szablonowe myślenie o wzornictwie drzwi do salonu, łazienki, sypialni czy gabinetu. I wiemy, że się nam to udało! To wzory, które pasują zarówno do wnętrz zaaranżowanych z pomysłem i odbiegają od dobrze znanych standardów, jak i tych urządzonych w klasycznym, minimalistycznym stylu.

Solidne drzwi z drewna dębowego na lata

W CAL zawsze łączymy ponadczasowy styl z najlepszą jakością. Właśnie dlatego do produkcji naszych wyrobów stosujemy jedynie materiały gwarantujące wieloletnią trwałość. Wszystkie produkty tworzące kolekcję Nova 3.0 zostały w całości wykonane z drewna dębowego. A to dlatego, że w tej kategorii jest to jeden z najbardziej cenionych surowców.

Drzwi z drewna dębowego są solidne, wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz wszelkie warunki pogodowe. Przy regularnej pielęgnacji oraz renowacji wykonywanej raz na kilka lat zachowują idealny wygląd i właściwości przez bardzo długi czas.

Za solidność naszych drzwi z drewna dębowego odpowiada także ich konstrukcja. Wykonaliśmy je w technice ramowo-płycinowej. To oznacza, że mają one bardzo wytrzymałą konstrukcję, której podstawą jest gruba, drewniana rama. Powierzchnię płyciny zlicowaliśmy natomiast razem z przeszkleniami, przez co drzwi ramowo-płycinowe prezentują się bardzo efektownie.

Drzwi Nova 3.0 — wybierz najlepsze dla siebie

Drzwi z drewna dębowego to jednorazowa inwestycja na lata. Jedyne, co musisz zrobić, aby cieszyć się nimi przez długi czas, to wybór odpowiedniego modelu, który dopełni aranżację Twoich domowych wnętrz. Zadbaliśmy o to, by ułatwić Ci to zadanie. Drzwi CAL z kolekcji Nova 3.0 możesz bowiem z łatwością dopasować do swoich preferencji. To naprawdę proste!

Sam wybierz kolor swoich drzwi oraz dopasuj do nich odpowiednie akcesoria. Do wyboru masz aż kilkanaście modnych barw z palety RAL. Z łatwością znajdziesz więc taką, która sprosta Twoim oczekiwaniom.

Sprawdź kolekcję Nova 3.0 i przekonaj się, które drzwi ramowo-płycinowe będą najlepiej prezentować się w Twoim domu. Czeka tam na Ciebie aż 12 fantastycznych modeli!


Sprawdź, czy mamy dla Ciebie promocje!

UE