drzwi cal Wizualizacja drzwi wewnętrznych Realizacje - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI

Realizacje

Drzwi wewnętrzne – otwórz się na najlepszy design

Z pasji do jakościowego i ponadczasowego wzornictwa nasza firma przygotowała bogatą ofertę drzwi wewnętrznych. Jest to propozycja skierowana do wszystkich osób, które drzwi wewnętrzne postrzegają nie tyle jako praktyczny element wyposażenia domu, ile jako uosobienie gustu gospodarza. Wystrój mieszkania wzbudza u domowników emocje i przywołuje wspomnienia. Jedni wybiorą do salonu białe skrzydło z subtelnymi zdobieniami, mając w pamięci wakacyjną wycieczkę do Włoch lub Grecji. Inni natomiast zdecydują się na drzwi w stylu industrialnym z matowym przeszkleniem, gdyż pomieszczenia urządzone w klimacie loftowym są modne i niektórym mogą pomóc wyzwolić swój kreatywny potencjał.

 

O czym pamiętać przy wyborze drzwi wewnętrznych?

Inspiracje znajdujące się w katalogach wnętrzarskich i na stronie drzwi-cal.pl są podpowiedziami, które ułatwią podjęcie decyzji. Warto z tych wskazówek skorzystać, aby urządzić dom na miarę swoich marzeń. Od momentu ścięcia drzewa do zamontowania skrzydła na zawiasach w Twoim domu, drzwiami wewnętrznymi opiekuje się wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów. To dzięki ich pasji i zaangażowaniu drzwi wewnętrzne naszej firmy budzą zachwyt u znawców dobrego stylu.

 

Drzwi wewnętrzne tworzone przez pasjonatów

Unikalne wzornictwo, szlachetna kolorystyka, wysoka jakość, solidne wykonanie – są to najlepsze cechy, jakimi wyróżniają się dostarczane przez firmę CAL drzwi wewnętrzne. Inspiracje, które towarzyszą procesowi projektowania tak wyjątkowych drzwi, można znaleźć na stronie drzwi-cal.pl. Dla osób, którzy czują słabość do klasycznych, bogatych form, przygotowaliśmy kolekcje drzwi wewnętrznych doskonale trafiających w ich wymagające gusta. Przykładowo, w kolekcji Luksusowej na pierwszy plan wysuwa się piękno drewnianej powierzchni drzwi. Skrzydło pokryte jest ozdobnymi żłobieniami, które sprawiają, że drzwi wyglądają niczym portal do baśniowego świata.

 

Wyjątkowe kolekcje drzwi wewnętrznych

Drzwi wewnętrzne naszej firmy skradną serca zarówno miłośników tradycyjnego wzornictwa, jak i nowoczesnego designu. Do wnętrz urządzonych zgodnie z zasadami minimalizmu pasują, przykładowo, modele drzwi z kolekcji Nova, wśród których znaleźć można skrzydła bez ozdobnego frezowania, o jednolitej, białej barwie. Drzwi z kolekcji Nova sprawdzą się w pomieszczeniach, które cechują się niewielkim metrażem i sprawiają wrażenie zbyt ciemnych. Biała, lakierowana powierzchnia drzwi wewnętrznych optycznie powiększy przestrzeń, czyniąc wnętrze bardziej przytulnym.

 

Poznaj pełną ofertę naszej firmy

Zdecydowałeś się na zakup drzwi wewnętrznych z asortymentu naszej firmy? Sprawdź pozostałe kategorie naszego sklepu, np. bogatą kolekcję drzwi zewnętrznych, aby stworzyć efekt harmonijny estetycznie.

UE