PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do wyboru kolekcji

Kolekcja Alutherm

Drzwi aluminium i drewno czyli drzwi zewnętrzne alu-drewniane wykonane są z wysokogatunkowego drewna w okładzinie aluminiowej. Zostały stworzone tak, by umożliwić korzystanie ze wszystkich najlepszych cech tego wyjątkowego surowca, jakim jest drewno: od odpowiednich materiałów izolacyjnych aż po naturalne piękno, zapewniając wygodę dbania o powłokę zewnętrzną drzwi. Są niezwykle przyjazne w użytkowaniu, odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne, a do tego zapewniają doskonałą ochronę warstwy zewnętrznej oraz odpowiedni mikroklimat wewnątrz domu. Charakteryzują się świetną izolacją termiczną i akustyczną. Są również idealnym wyborem do domów energooszczędnych i pasywnych. Posiadają odpowiednie certyfikaty oraz zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa.

Jeśli szukasz nowoczesnych drzwi drewnianych, koniecznie zapoznaj się z Kolekcją AluTherm. Do wyboru masz ponad sto rodzajów okładzin aluminiowych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz wygląd drzwi do okien w swoim domu. W naszej ofercie występują także drzwi w wersji z ukrytymi zawiasami.

Cena od 7250 zł netto (przy zakupie z montażem VAT tylko 8%. Pamiętaj o AGM!)

Zgodne z wymaganiami programu Czyste Powietrze!

Drzwi wejściowe Decyuran drzwi cal

Decyuran

Zobacz szczegóły
Drzwi wejściowe Dekasuw drzwi cal

Dekasuw

Zobacz szczegóły

Fermtoferm

Zobacz szczegóły

Gigaball

Zobacz szczegóły
Drzwi wejściowe Megacal drzwi cal

Megacal

Zobacz szczegóły

Megahel

Zobacz szczegóły

Militor

Zobacz szczegóły

Nanoaktyn

Zobacz szczegóły

Nanotech

Zobacz szczegóły

Oktaryn

Zobacz szczegóły

ZeptoInox

Zobacz szczegóły

Zeptorad

Zobacz szczegóły

Zettaren

Zobacz szczegóły
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Akceptuję