drzwi cal Idylla dębowe drzwi z deskowaniem - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do wyboru kolekcji

Kolekcja Idylla

Wszystkie modele spełniają wymagania programu „Czyste Powietrze” oraz kryteria uzyskania „Ulgi Termomodernizacyjnej”.
drzwi cal

Arche

Zobacz szczegóły
drzwi cal

Arche Heban

Zobacz szczegóły
drzwi cal

Arche Norton

Zobacz szczegóły
drzwi cal

Erato

Zobacz szczegóły
Erato z czarną ościeżnicą

Erato z czarną ościeżnicą

Zobacz szczegóły
drzwi Euterpe

Euterpe

Zobacz szczegóły
drzwi cal

Kaliope

Zobacz szczegóły
drzwi klio

Klio

Zobacz szczegóły
Nessa drzwi zewnętrzne z deskowaniem prawdziwe drzwi CAL drzwi dębowe

Nessa

Zobacz szczegóły
drzwi drewniane zewnętrzne Talia naturalne deskowanie

Talia

Zobacz szczegóły
drzwi drewniane zewnętrzne Talia naturalne deskowanie

Talia OLEJowana

Zobacz szczegóły
drzwi cal

Urania

Zobacz szczegóły

Kolekcja Idylla – siła tkwiąca w spokoju

Drzwi Idylla trafią w upodobania miłośników prostych, przyjemnych dla oka form. Pod względem funkcjonalnym wpiszą się one w potrzeby dosłownie każdego użytkownika. To drzwi drewniane z deskowaniem, a zatem ciepłe, solidne, trwałe oraz piękne w ponadczasowy sposób.

Idylla to kolekcja z dużym potencjałem. Pochodzące z niej drzwi za sprawą swojej powściągliwej, mało krzykliwej formy gwarantują całkiem spore możliwości aranżacyjne. Dostępne są one w aż 18 wykończeniach podkreślających naturalny rysunek drewna i niemal wszystkich kolorach z palety RAL. Deskowanie w tej kolekcji występuje dwustronnie, zatem z natura dębu obcujesz po każdej stronie wejścia do domu.

Drzwi Idylla z łatwością zgrają się zarówno z bryłą, jak i kolorystyką wielu budynków.

Potrzebujesz doradztwa przy wyborze właściwego modelu? Chętnie pomożemy! To kolekcje świetnie pasująca zarówno do stylu Modern Vintage, jak też pokochają ją zwolennicy stylu Eko.

Drzwi z deskowaniem Idylla roztoczą opiekę na Twoim domem

Wszystkie drzwi z kolekcji Idylla wykonane są z dębu (lub dębu na sośnie), którego drewno słynie z największej trwałości, jeśli chodzi o rodzime drzewa liściaste. Gatunek ten jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, a do tego ma piękne, zróżnicowane usłojenie.

Kolekcję Idylla tworzy 8 modeli drzwi:                             

  • Arche,
  • Erato,
  • Euterpe,
  • Kaliope,
  • Klio,
  • Talia,
  • Nessa.

Inspiracją dla tej linii były muzy olimpijskie czuwające nad różnymi dziedzinami sztuki i nauki. Czy drzwi Idylla sprawią, że Twoje życie stanie się sielanką? Niestety nie posiadają one takich mocy, ale z pewnością sprawią, że Twój dom będzie bezpieczny, a ta myśl napełni Cię zadowoleniem i spokojem.

Drzwi z kolekcji Idylla – udana fuzja tradycji i nowoczesności

Arche to dobry wybór dla osób, które nie chcą całkowitego odcięcia od otaczającego świata. Zastosowana w nich szyba jest antywłamaniowa w klasie P4, a więc w pełni bezpieczna. Nie jesteś zwolennikiem przeszkleń? Wybierz drzwi Erato z kolekcji Idylla.

Kaliope urzeka dbałością o detale, a drewniana okładzina na skrzydle tego modelu świetnie współgra z cienką, kwadratową antabą. Euterpe i Klio wzbogacone zostały o ciemną wstawkę przecinającą miejsce usytuowania klamki. Element ten skupia na niej spojrzenia. I dobrze, bo jest na co patrzeć.

Wyjątkowym modelem jest Nessa, charakteryzująca się zintegrowaną, ultraszeroką antabą ProfiloC (w kolorze czarnym lub inox).

Podoba Ci się pionowe deskowanie, ale ciemne akcenty budzą Twoje wątpliwości? Przyjrzyj się bardziej tradycyjnym modelom: Talia i Urania.

Motywem przewodnim dla drzwi z kolekcji Idylla jest spokój i harmonia. Stanowi ona świetną propozycję dla osób, które nie gustują w efekciarskich rozwiązaniach. Ta linia jest ponadczasowa w swojej skromności i prostocie.

Idylla dla Twojego domu – tylko z drzwiami CAL!


Sprawdź, czy mamy dla Ciebie promocje!

UE