Idylla - Drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne najwyższej jakości
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do wyboru kolekcji

Kolekcja Idylla

Wszystkie modele spełniają wymagania programu „Czyste Powietrze” oraz kryteria uzyskania „Ulgi Termomodernizacyjnej”.

Arche

Zobacz szczegóły

Arche Heban

Zobacz szczegóły

Arche Norton

Zobacz szczegóły

Erato

Zobacz szczegóły

Erato z czarną ościeżnicą

Zobacz szczegóły

Euterpe

Zobacz szczegóły

Kaliope

Zobacz szczegóły

Klio

Zobacz szczegóły

Talia

Zobacz szczegóły

Talia OLEJowana

Zobacz szczegóły

Urania

Zobacz szczegóły

Kolekcja Idylla – siła tkwiąca w spokoju

Drzwi Idylla trafią w upodobania miłośników prostych, przyjemnych dla oka form. Pod względem funkcjonalnym wpiszą się one w potrzeby dosłownie każdego użytkownika. To drzwi drewniane, a więc ciepłe, solidne, trwałe oraz piękne w ponadczasowy sposób.

Idylla to kolekcja z dużym potencjałem. Pochodzące z niej drzwi za sprawą swojej powściągliwej, mało krzykliwej formy gwarantują całkiem spore możliwości aranżacyjne. Dostępne są one w aż 25 wykończeniach podkreślających naturalny rysunek drewna i niemal wszystkich kolorach z palety RAL.

Drzwi Idylla z łatwością zgrają się zarówno z bryłą, jak i kolorystyką wielu budynków.

Potrzebujesz doradztwa przy wyborze właściwego modelu? Chętnie pomożemy!

Drzwi Idylla roztoczą opiekę na Twoim domem

Wszystkie drzwi z kolekcji Idylla wykonane są z modrzewia, którego drewno słynie z największej trwałości, jeśli chodzi o drzewa iglaste. Gatunek ten nie ulega korozji biologicznej, jest odporny na działanie czynników atmosferycznych. Na plus dla niego jest ładne usłojenie.

Kolekcję Idylla tworzy 7 modeli drzwi:                             

  • Arche,
  • Erato,
  • Euterpe,
  • Kaliope,
  • Klio,
  • Talia,

Inspiracją dla tej linii były muzy olimpijskie czuwające nad różnymi dziedzinami sztuki i nauki. Czy drzwi Idylla sprawią, że Twoje życie stanie się sielanką? Niestety nie posiadają one takich mocy, ale z pewnością sprawią, że Twój dom będzie bezpieczny, a ta myśl napełni Cię zadowoleniem i spokojem.

Drzwi z kolekcji Idylla – udana fuzja tradycji i nowoczesności

Arche to dobry wybór dla osób, które nie chcą całkowitego odcięcia od otaczającego świata. Zastosowana w nich szyba jest antywłamaniowa, a więc w pełni bezpieczna. Nie jesteś zwolennikiem przeszkleń? Wybierz drzwi Erato z kolekcji Idylla.

Kaliope urzeka dbałością o detale. Drewniana okładzina na skrzydle tego modelu świetnie współgra z cienką, kwadratową antabą. Euterpe i Clio wzbogacone zostały o ciemną wstawkę przecinającą miejsce usytuowania klamki. Element ten skupia na niej spojrzenia. I dobrze, bo jest na co patrzeć. To minimalistyczna, nieco rustykalna klamka wpuszczana w drzwi.

Podoba Ci się pionowe deskowanie, ale ciemne akcenty budzą Twoje wątpliwości? Przyjrzyj się bardziej tradycyjnym modelom: Talia i Urania.

Motywem przewodnim dla drzwi z kolekcji Idylla jest spokój i harmonia. Stanowi ona świetną propozycję dla osób, które nie gustują w efekciarskich rozwiązaniach. Ta linia jest ponadczasowa w swojej skromności i prostocie.

Idylla dla Twojego domu – tylko z drzwiami CAL!

UE