Twoja praca Suwałki! - współpracuj z producentem prawdziwych drzwi!
PRAWDZIWE DRZWI

Twoja praca Suwałki!

Praca Suwałki – od zaraz!

Szukasz przyjaznego i profesjonalnego Zespołu? Praca Suwałki czeka na Ciebie!
CAL prawdziwe drzwi to firma rodzinna, którą tworzą specjaliści i pasjonaci znający się na drewnie. 35 lat na suwalskim rynku pracy!
CAL produkuje drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Więcej o CAL i polityce biznesu odpowiedzialnego społecznie znajdziesz tutaj. Zatem jeśli chcesz stać się częścią Zespołu, którego pracownicy dzielą się doświadczeniem i do pracy na rzecz którego przyprowadzają swoje dzieci (a to najlepsza rekomendacja!) – skontaktuj się z nami!
Aktualnie CAL zatrudnia ponad 100 osób i jest liderem produkcji drzwi zewnętrznych. Posiada bogate portfolio ponadczasowych wzorów drzwi wewnętrznych, które produkuje od lat. Ciągle doskonali swój produkt i wprowadza innowacyjne rozwiązania, takie jak wręg antywyważeniowy, Termiczna Osłona Podproża (TOP®) czy sterowanie zdalne, które później stają się standardem na rynku. Teraz brakuje nam tylko Ciebie!

Kogo szukamy? Dam pracę Suwałki

Zapraszamy do współpracy kobiety i mężczyzn. Na stanowiska:

  • Stolarz
  • Pilarz
  • Lakiernik
  • Specjalista ds. jakości
  • Monter / Serwisant drzwi drewnianych
  • Mistrz zmianowego wydziału mechanicznego


Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2019 poz.1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Informujemy, że Administratorem danych jest ZSB „CAL” Sp. J. z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowej 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Więcej na temat przetwarzania danych w Polityce Prywatności
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

UE