PRAWDZIWE DRZWI

Twoja praca Suwałki!

Praca Suwałki – od zaraz!

Szukasz przyjaznego i profesjonalnego Zespołu? Praca Suwałki czeka na Ciebie!

CAL prawdziwe drzwi to firma rodzinna, którą tworzą specjaliści i pasjonaci znający się na drewnie. 35 lat na suwalskim rynku pracy!

CAL produkuje drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Więcej o CAL i polityce biznesu odpowiedzialnego społecznie znajdziesz tutaj. Zatem jeśli chcesz stać się częścią Zespołu, którego pracownicy dzielą się doświadczeniem i do pracy na rzecz którego przyprowadzają swoje dzieci (a to najlepsza rekomendacja!) – skontaktuj się z nami!

Aktualnie CAL zatrudnia ponad 100 osób i jest liderem produkcji drzwi zewnętrznych. Posiada bogate portfolio ponadczasowych wzorów drzwi wewnętrznych, które produkuje od lat. Ciągle doskonali swój produkt i wprowadza innowacyjne rozwiązania, takie jak wręg antywyważeniowy, Termiczna Osłona Podproża (TOP®) czy sterowanie zdalne, które później stają się standardem na rynku. Teraz brakuje nam tylko Ciebie!

Kogo szukamy? Dam pracę Suwałki

Stolarzy

W poszanowaniu każdego członka Zespołu OFERUJEMY:

  • pracę w Suwałkach przy ul. Piaskowej 5,
  • umowę o pracę,
  • stałe długoterminowe i pewne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie zawsze na czas oraz dodatki – wszystko w zależności od umiejętności, doświadczenia, stanowiska i zaangażowania w pracę,
  • dobre warunki pracy (nowoczesne maszyny, ogrzewane hale),
  • miłą atmosferę pracy,
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),
  • niezbędne szkolenia do pracy przy obsłudze maszyn.

Twój ZAKRES OBOWIĄZKÓW (w zależności od stanowiska!):

  • obsługa pilarek,
  • obsługa strugarek,
  • prace związane z produkcją drzwi,
  • obróbka drewna i wyrobów polegająca m.in. na: szlifowaniu, szpachlowaniu, przygotowywaniu wyrobów do lakierowania,
  • pakowanie wyrobów do wysyłki/sprzedaży,
  • realizacja powierzonych zadań w zakresie produkcji,
  • dbałość o maszyny i narzędzia,
  • ocena jakości wytwarzanych/produkowanych przez siebie wyrobów.

Spełniasz te WYMAGANIA?

  • wykształcenie min. średnie,
  • obsługa maszyn i urządzeń stolarskich m.in.: strugarki, pilarki,
  • skrupulatność, dokładność i precyzja,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i odpowiedzialność.

Jeśli brzmi to dla Ciebie jak wyzwanie, które jesteś gotów podjąć – aplikuj do nas!

CV prosimy kierować na adres kadry@drzwi-cal.pl z dopiskiem Stolarz lub  składać osobiście w siedzibie firmy przy ul. Piaskowej 5, 16-400 Suwałki.

Technologa

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w przyjaznym Zespole chętnie dzielącym się wiedzą
  • Dobrą kawę
  • Ciekawe projekty
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • Przestrzeganie procedur i instrukcji Systemu Zakładowej Kontroli Produkcji
  • Analiza zapytań ofertowych oraz wymagań klienta dotyczących produktu
  • Wstępna ocena wykonalności projektu
  • Kontakt z klientem w zakresie technicznym na etapie ofertowym
  • Przygotowywanie i kalkulacja ofert w oparciu o wypracowane rozwiązania technologiczne, politykę materiałową przedsiębiorstwa i dokumentację techniczną produktu
  • Sporządzanie specyfikacji właściwych materiałów konstrukcyjnych dla danego wyrobu
  • Przeglądy i weryfikacja konstrukcji, technologii oraz stosowanych materiałów
  • Udział we wprowadzaniu usprawnień mających na celu poprawę efektywności i jakości procesów technologicznych, w tym udział w badaniach

Jakich kandydatów poszukujemy?

  • Z wykształceniem wyższym technicznym, mile widziany kierunek: technologia drewna
  • Z doświadczeniem w branży stolarki drewnianej
  • Z wiedzą dotyczącą obróbki, klejenia i uszlachetniania materiałów drzewnych i drewnopochodnych
  • Umiejących pracować z programem AutoCad 2D
  • Znających maszyny stosowane w obróbce drewna oraz możliwości obróbcze maszyn przemysłu drzewnego
  • Z dobrą znajomością rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
  • Znajomość języka angielskiego (stopień dobry – B2),
  • Posiadających umiejętności organizacyjne i analityczne
  • Komunikatywnych, z wysoką kulturą osobistą, umiejących pracować w zespole

Co będzie dodatkowym atutem?

  • Umiejętność pracy w programie AutoCad 3D
  • Oprogramowanie maszyn CNC
  • Znajomość systemów lakierniczych m.in. system wodny, system olejowania, system poliuretanowy

CV prosimy kierować na adres kadry@drzwi-cal.pl z dopiskiem Technolog lub  składać osobiście w siedzibie firmy przy ul. Piaskowej 5, 16-400 Suwałki.

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że Administratorem danych jest ZSB „CAL” Sp. J. z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowej 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Więcej na temat przetwarzania danych w Polityce Prywatności

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.