PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do wyboru kolekcji

Kolekcja Klasyczna

Inspiracją do powstania Kolekcji Klasycznej było nieprzemijająca estetyka tradycyjnych aranżacji oraz piękno naturalnych materiałów. Drzwi mają bowiem ponadczasowy styl, który nieprzerwanie cieszy się ogromną popularnością. Spośród innych drzwi wyróżniają je eleganckie oraz symetryczne frezowane płyciny. Wśród różnorodnych modeli znajdują się również takie z przeszkleniami, które stanowią minimalistyczną, choć bez wątpienia również bardzo ciekawą dekorację domu czy mieszkania. Warto także wspomnieć, że skrzydła są wykonane w 100% z trwałego, wysokogatunkowego drewna dębowego. W ofercie CAL dostępne są również drzwi z szybami fazowanymi, które pasują do wszystkich modeli ze szprosami.

Każdy, kto marzy o wyjątkowych w swojej prostocie, a zarazem funkcjonalnych skrzydłach, pasujących praktycznie do każdego wnętrza, z pewnością znajdzie coś dla siebie wśród modeli z Kolekcji Klasycznej. Świetnie sprawdzą się jako drzwi do sypialni, kuchni, łazienki i każdego innego pomieszczenia. Występują także w wersji przesuwnej, dzięki czemu można je z łatwością ulokować nawet na niewielkiej przestrzeni. To idealny wybór dla osób, które szukają uniwersalnych rozwiązań na lata!

Klasyczne drzwi drewniane wewnętrzne Drzwi CAL hancza_klasyczna

Hańcza

Zobacz szczegóły

Hańcza 10s

Zobacz szczegóły

Hańcza 4s

Zobacz szczegóły

Hańcza 6s

Zobacz szczegóły
Drzwi wewnętrzne drewniane kolekcja KISAJNO Drzwi CAL

Kisajno

Zobacz szczegóły

Kisajno 3s

Zobacz szczegóły
Drzwi drewniane

Necko

Zobacz szczegóły

Niegocin

Zobacz szczegóły

Sajno

Zobacz szczegóły
Drzwi drewniane wejściowe SZELMENTa

Szelment

Zobacz szczegóły

Szurpiły

Zobacz szczegóły

Szurpiły 2s

Zobacz szczegóły

Szurpiły 5p

Zobacz szczegóły

Szurpiły 6p

Zobacz szczegóły
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Akceptuję