drzwi cal Drzwi klasyczne zewnętrzne - Kolekcja Klasyczna - Drzwi CAL
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do wyboru kolekcji

Kolekcja Klasyczna

Wszystkie modele spełniają wymagania programu „Czyste Powietrze” oraz kryteria uzyskania „Ulgi Termomodernizacyjnej”.
Drzwi Hańcza

Hańcza

Zobacz szczegóły
Hańcza 10s

Hańcza 10s

Zobacz szczegóły
Hańcza 4s

Hańcza 4s

Zobacz szczegóły
Hańcza 6s

Hańcza 6s

Zobacz szczegóły
drzwi Kisajno

Kisajno

Zobacz szczegóły
drzwi Kisajno 3s

Kisajno 3s

Zobacz szczegóły
Necko

Necko

Zobacz szczegóły
Tradycyjne drzwi do wnętrz z prostokątnymi żłobieniami Niegocin

Niegocin

Zobacz szczegóły
Drzwi Sajno

Sajno

Zobacz szczegóły
Szelment drzwi

Szelment

Zobacz szczegóły
drzwi Szurpiły

Szurpiły

Zobacz szczegóły
Drzwi Szurpiły 2s

Szurpiły 2s

Zobacz szczegóły
drzwi cal

Szurpiły 5p

Zobacz szczegóły
Szurpiły 6p

Szurpiły 6p

Zobacz szczegóły

Nie bez powodu mówi się, że klasyka jest ponadczasowa. Klasyczne drzwi wewnętrzne z drewna dębowego są perfekcyjnie wykończone, a ich jakość wprost zachwyca. To inwestycja na lata. Jeśli właśnie tego oczekujesz od drzwi, nasza Kolekcja Klasyczna przypadnie Ci do gustu.

Jesteś miłośnikiem klasycznego stylu, a Twój dom świetnie to odzwierciedla? W takim razie trafiłeś wręcz bezbłędnie. Drzwi klasyczne z tej kolekcji to doskonały wybór do domów i rezydencji o ponadczasowej elegancji. Znajdziesz tu kilkanaście bazowych modeli drzwi drewnianych wykonanych ze szlachetnego dębu lub sosny, które oferujemy w wielu kolorach. Zobacz, jakie drzwi zewnętrzne drewniane klasyczne to najlepszy wybór do Twojego domu.

Klasyczne drzwi wewnętrzne — wybór na lata

Drzwi klasyczne wewnętrzne to element, który bardzo mocno wpływa na estetykę domu. Można wręcz powiedzieć, że są one jego wizytówką. Z tego też powodu powinny podkreślać jego wyjątkowy charakter, dopełniając go swą stylistyką. Jednocześnie warto zadbać, aby ich wzornictwo było ponadczasowe. Po co ulegać sezonowym trendom, skoro klasyka nigdy nie wychodzi z mody?

Klasyczne drzwi dębowe z naszej kolekcji to ukłon w stronę tradycji i nigdy niestarzejącej się elegancji. Każdy z dostępnych modeli wyróżnia się ponadczasowością, która przejawia się w wielu akcentach. Niekiedy jest to unikatowe wzornictwo i rzeźbienia, a innym razem zastosowanie ozdobnych motywów szklanych. A do tego oczywiście najwyższej jakość drewno.

Drzwi wewnętrzne drewniane klasyczne to najlepsze rozwiązanie dla osób, którym zależy na tym, aby drzwi służyły przez lata. Nasze wyroby zarówno pod względem jakościowym, jak i wizualnym wpisują się w ten wymóg.

Drzwi wewnętrzne klasyczne — wybierz swój ulubiony wzór i kolor

Drzwi klasyczne CAL możesz dostosować do swoich potrzeb. Co to właściwie oznacza? Kupując drzwi, sam wybierasz ich kolor, wymiary i dobierasz potrzebne akcesoria. Masz wiele możliwości. Klasyczne drzwi dostępne są w wielu ciekawych barwach — od uniwersalnych, jak czerń, aż po ekscentryczne i odważne róże, czy żółcie. Wszystkie mają ozdobne aplikacje, a frezy doskonale podkreślają ich elegancki wygląd.

W tej kategorii znajdziesz też drzwi klasyczne z przeszkleniami. Taki motyw ma zarówno funkcję dekoracyjną, jak i praktyczną. Szyby oraz witraże stanowią bowiem dodatkowe źródło światła — a to zawsze duży atut.

Drzwi wewnętrzne drewniane — naturalna klasyka

Nasze drzwi wewnętrzne klasyczne wykonujemy z wysokiej jakości surowca. W kolekcji znajdziesz drzwi z drewna dębowego od setek lat cenionego za trwałość, ponadczasowość i… możliwość renowacji.

Drzwi wewnętrzne drewniane klasyczne to nie tylko kwintesencja elegancji i ponadczasowego stylu, ale i sposób na oszczędność. Zastanawiasz się, jak to się właściwie łączy? Otóż takie drzwi klasyczne wyróżniają się doskonałymi parametrami cieplnymi. Dzięki temu skutecznie izolują powietrze znajdujące się wewnątrz, co pozwala uniknąć wychłodzenia domowych pomieszczeń.

Przejrzyj wszystkie nasz propozycje i zdecyduj, które drzwi klasyczne wybierzesz. Pomożemy Ci dostosować wszystkie ich parametry do Twoich potrzeb.


Sprawdź, czy mamy dla Ciebie promocje!

UE