PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy aktualności

Drzwi CAL na targach FENSTERBAU FRONTALE

13 marca 2018
Udostępnij wpis

Zapraszamy na spotkanie na targach w Norymberdze.

Nasze drzwi z kolekcji AluTherm z niewidocznymi zawiasami (otwierane na zewnątrz) wyposażone w najnowszą wersję iLOCKSYSTEM będą prezentowane na stoisku firmy iComfort Hall 2/ 2-505. Na stoisku gościnnie w dniach 22-23 marca będą dostępni: Sylwia Ciszewska, Dyrektor Zarządzająca, Czesław Suski, Dyrektor ds. Sprzedaży i Grzegorz Kosiński, Kierownik Działu Eksportu. Kontakt +48 501 561 555.

Zapraszamy do zobaczenia na własne oczy precyzji wykonania drzwi drewniano-aluminiowych zlicowanych z ościeżnicą i naświetlem, fotorelacja tutaj.

Do zobaczenia!

Polecane wpisy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Rozumiem