PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy aktualności

Drzwi CAL na targach FENSTERBAU FRONTALE

13 marca 2018
Udostępnij wpis

Zapraszamy na spotkanie na targach w Norymberdze.

Nasze drzwi z kolekcji AluTherm z niewidocznymi zawiasami (otwierane na zewnątrz) wyposażone w najnowszą wersję iLOCKSYSTEM będą prezentowane na stoisku firmy iComfort Hall 2/ 2-505. Na stoisku gościnnie w dniach 22-23 marca będą dostępni: Sylwia Ciszewska, Dyrektor Zarządzająca, Czesław Suski, Dyrektor ds. Sprzedaży i Grzegorz Kosiński, Kierownik Działu Eksportu. Kontakt +48 501 561 555.

Zapraszamy do zobaczenia na własne oczy precyzji wykonania drzwi drewniano-aluminiowych zlicowanych z ościeżnicą i naświetlem, fotorelacja tutaj.

Do zobaczenia!

Polecane wpisy

CAL pomoże Bajce

25 września 2019

Suwalska firma CAL prawdziwe drzwi organizuje koncert na rzecz Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły…

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Akceptuję