drzwi cal Drzwi CAL wyróżnione w konkursie TOP TEN - podwójnie - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy aktualności

Drzwi CAL wyróżnione w konkursie TOP TEN – podwójnie

31 maja 2019
Udostępnij wpis

Nasze drzwi wiodą prym wśród najcieplejszych drzwi na rynku.

Ogólnopolski konkurs na najlepszą stolarkę budowlaną TOP TEN organizowany przez Dolnośląską Agencję Energii i Środowiska wygrały dwa modele drzwi CAL: Jagienka z Kolekcji Rycerskiej i Rovaniemi z Kolekcji Arktycznej. Cieszymy się z klasy energetycznej A – podwójnie. To ciepłe wejście do Twojego domu!

TOP TEN

30 maja 2019 r. o godzinie 15:00 w Warszawie w Hotelu MDM odbyła się gala konkursu TOPTEN Okna 2019, podczas której zostały ogłoszone wyniki piątej edycji konkursu
na najlepszą stolarkę budowlaną. Zgodnie z założeniami konkurs TOPTEN Okna ma stanowić platformę mającą na celu pomoc inwestorom, projektantom, audytorom energetycznym w wyborze najlepszej pod względem oszczędności energii i kosztów dostępnej na rynku polskim stolarki budowlanej.

W tegorocznej edycji konkursu TOPTEN Okna 2019 oceniano parametry opisane wg normy PN-EN 14351-1+A2:2016-10. Produkty oceniano w oparciu o deklarację cech potwierdzonych przez badania certyfikowanych jednostek, obiektywne testy i analizy, opracowane przez niezależne instytucje.

Do udziału w tym przedsięwzięciu zaproszono firmy produkujące stolarkę dostępną na polskim rynku. Zgłoszone wyroby poddano szczegółowej ocenie, zgodnie z zasadami konkursu. Wykonano też analizę rynku stolarki budowlanej. W ramach konkursu przeanalizowano łącznie ponad 330 wyrobów, wybierając produkty charakteryzujące się energooszczędnymi właściwościami.

W konkursie TOPTEN Okna 2019 brali udział producenci okien pionowych, okien dachowych oraz drzwi zewnętrznych. W konkursie wyróżniono produkty w pięciu kategoriach:

  • Okna pionowe drewniane,
  • Okna pionowe PVC,
  • Okna pionowe metalowe,
  • Okna dachowe,
  • Drzwi zewnętrzne.

 TOP TEN

 TOP TEN

 TOP TEN

Polecane wpisy

UE