drzwi cal Katalog drzwi zewnętrznych CAL - łatwy wybór! - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy aktualności

Nowy katalog drzwi zewnętrznych CAL!

14 lutego 2024
Udostępnij wpis

Katalog drzwi zewnętrznych to często pierwszy poziom podejmowania jakże ważnej decyzji zakupowej. W końcu to wybór drzwi wejściowych, które mają być nie tylko piękne, ale też chronić domowników przed chłodem, wiatrem i... złodziejem.
Na dodatek - to zwykle moment gdy możesz być już zmęczona podejmowaniem decyzji co do ocieplenia, wylewek, dachu, szyb w oknach... Katalog CAL ułatwi Ci zatem życie!

Budowa domu, zwłaszcza systemem gospodarczym, może być wyczerpująca. Masz nadzieję, że to Ty wykończysz dom, a nie odwrotnie ;) W końcu czas na wybór drzwi wejściowych. Sięgasz po katalog drzwi zewnętrznych, jeden, drugi…

I okazuje się, że każdy producent ma inne standardy, wyposażenie, wymiary, wybarwienia… Już nie tylko chodzi o drzwi prawe lub lewe, z naświetlem lub bez. Chciałaś tylko wybrać model i kolor. A tymczasem wybierasz próg ciepły lub nie, zamek doszczelniający lub nie, ościeżnicę cieplejszą lub mniej, szybę antywłamaniową lub nie… Każdy wybór, który pozwoli Ci spać spokojnie i żyć oszczędnie, to dodatkowe doliczenia. I nagle z niskiej ceny podstawowej wychodzi całkiem pokaźna kwota.

Katalog drzwi zewnętrznych CAL – Twój lepszy wybór

Dlatego w CALu zmieniliśmy nasz katalog – żebyś mogła skupić się na modelu i kolorze. I akcesoriach, które są jak biżuteria drzwiowa, zatem ich wybór to przyjemność, którą pozostawiamy Tobie.

W każdych drzwiach zewnętrznych CAL dostajesz bez dopłaty:

parametry drzwi zewnętrznych w CAL zawsze w cenie

Dlatego wybór drzwi CAL jest bardzo prosty!

Skoncentruj się na standardzie Termo – ma wszystko, co potrzeba i nawet w najprostszej postaci wyróżnia się na rynku swoimi walorami (bez dopłaty):
  • antywłamaniowa klasa RC2,
  • szkło P4,
  • zamek listwowy trzypunktowy,
  • gwarancja bez ograniczeń wymiarowych.
Ceny przy modelach podane są w standardzie Termo. Pozostałe standardy wyceniamy stosując określone dopłaty (podane wielokrotnie w katalogu).

Dla ułatwienia wyboru cała strona 9 przedstawia porównanie pozostałych dostępnych w CAL standardów drzwi np. jeszcze cieplejszego Arctic czy dizajnerskiego Presenta (z ukrytymi zawiasami).

Pobierz katalog drzwi zewnętrznych

 
W katalogu również sporo nowości:
1. nowy model kolekcji Idylla – poznaj Nessę, której cechą charakterystyczną jest szeroka zintegrowana antaba;
2. nowe kolory! Kryjąca Zieleń (olej), a także transparentne Czerwień, Burgund i Ultramaryna, lakierowane z widoczną strukturą dębu.
3. nowy czytnik linii papilarnych ekey dLine przedstawiony w czytelnej tabeli porównującej zastosowania i parametry z będącymi od jakiegoś czasu w ofercie CAL czytnikami Idencom i UniLock’
4. nowe klamki CAL Basic i CAL Primary są uzupełnieniem szerokiej specjalistycznej oferty o uniwersalne, nieco tańsze i szybciej dostępne modele w kolorze inox i czarnym;
5. klamki Jupiter i Jupiter Solo z przyciskiem od wewnątrz pozwalającym odciąć napięcie z dowolnego przycisku w pochwycie zamontowanym na zewnątrz – to w pełni funkcjonalna elektryczna funkcja dzień/noc,
5. pakiet akcesoriów retro! Klamka Verona, antaba Verona oraz wyjątkowa na rynku antaba Vintage – wzorowana na pochwytach amerykańskich!
antaba retro amerykańska klamka
 

Nie musisz doktoryzować się z drzwi zewnętrznych – wybór jest prosty i przyjemny. Zrób sobie prezent i wybierz prawdziwe drzwi zewnętrzne. 

Pobierz katalog drzwi zewnętrznych

Polecane wpisy

UE