PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy aktualności

Nowy sezon, nowa kolekcja!

6 sierpnia 2019
Udostępnij wpis

Mamy dla Ciebie kolekcję drzwi z prawdziwego drewna. Z natury doskonałą

Kolekcja Arbo

Kochamy drewno. Ta miłość pozwala nam tworzyć dobre drzwi zewnętrzne. Też kochasz drewno? Uważasz, że bez prawdziwych drewnianych drzwi nie ma prawdziwego domu? Poznaj kolekcję Arbo, opartą na naturalnym uroku prawdziwych drewnianych desek i pozwalającą w pełni docenić ich kolor, rysunek, fakturę oraz ciepło, z jakim przyjmują dotyk. Linearne deskowe układy sprawdzą się zarówno w domach zaaranżowanych oszczędnie, po nowatorsku, jak i tych w stylistyce rustykalnej.

Ty też zasługujesz na dobre drzwi zewnętrzne!

Zdecyduj tylko, czy wolisz pion, czy poziom. O tym, że w parze z estetyką idą parametry techniczne nawet nie wspominamy. W miłości pewne rzeczy rozumie się bez słów. Poznaj całą kolekcję tutaj <klik>

Zobacz modele, które mogą mieć nawet 102 mm grubości! Tak solidne drzwi to gwarancja ciepła, poparta oczywiście certyfikatem niezależnego laboratorium.

A jeśli Twoje drzwi powinny mieć IQ 180 – uzupełnij je w system CALConnect oparty na iLockSystem.

Wybierz kolor deskowania i okładziny aluminiowej – jest tyle możliwości, żeby Twoje dobre drzwi zewnętrzne były dopasowane własnie do Ciebie :)

Drewniane drzwi zewnętrzne z widocznymi deskami drzwi Kverko

Polecane wpisy

CAL pomoże Bajce

25 września 2019

Suwalska firma CAL prawdziwe drzwi organizuje koncert na rzecz Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły…

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Akceptuję